Timeless Truth

Timeless Truth

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-11 13:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Styczeń to gorący czas wielu podsumowań minionego roku. Pochodzący z Portland, undergroundowy producent Phoniks przygotował miks tego co w zeszłym roku pojawiło się dobrego poza mainstreamem. 

W przygotowanym przez niego miksie znajdziemy 13 numerów, na które składa się wiele szerzej nieznanych ksywek i ekip. Mamy tu na przykład Timeless Truth, Jazz Spastiks & Apani B. Fly czy Hex One & 5th Element. Obok nich nieco bardziej rozpoznawalni Diamond D, Dynasty zremiksowana przez Figuba Brazlevica czy numer "Alarm Clock" z zeszłorocznej płyty od Statik Selektah. Całość trzyma się w klimacie "złotej ery" rapu. 

dodano: 2012-03-24 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)


Po mega mocnym "Brugal & Presidentes", który pojawił się w styczniu, chłopaki z Timeless Truth (Oprime39 oraz Solace) przygotowują się do wydania ich pierwszego, legalnego longplay'a. Album zatytułowany "Rock'it Science" trafić ma do nas na pewno w tym roku. Kiedy dokładniej? Tego nie wiemy jeszcze. Sprawdźcie wyprodukowany przez r.thentica kawałek o nazwie "Get the Doe", w którym to gościnnie udzielił się Action Bronson, a jego myślę, że już nie trzeba chyba przedstawiać. Jeśli płyta będzie na podobnym poziomie co ten utwór, to szykuje się nam prawdziwa bomba.