Ivan Ave

Ivan Ave

dodano: 2016-03-13 14:06 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Ivan Ave to pochodzący z zimnego Oslo, ale rapujący po angielsku MC, gustujący w chilloutowych, jazzujących, wręcz słonecznych podkładach. W lutym Ivan wypuścił swój najnowszy album "Helping Hands", nagrany w duecie z reprezentującym Stones Throw producentem z Los Angeles MNDSGN i wydany nakładem prężnie działającego niemieckiego labelu Jakarta Records.

Przyznam, że to mój pierwszy kontakt z muzyką utalentowanego Norwega i jestem bardzo miło zaskoczony. Międzykontynentalnemu duetowi Ivan – MNDSGN udało się stworzyć naprawdę przyjemny, lekki projekt. Jeśli lubicie rap w stylu m.in. Blu i Exile, ta płyta z pewnością przypadnie wam do gustu. Odsłuch całości w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-11 13:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Styczeń to gorący czas wielu podsumowań minionego roku. Pochodzący z Portland, undergroundowy producent Phoniks przygotował miks tego co w zeszłym roku pojawiło się dobrego poza mainstreamem. 

W przygotowanym przez niego miksie znajdziemy 13 numerów, na które składa się wiele szerzej nieznanych ksywek i ekip. Mamy tu na przykład Timeless Truth, Jazz Spastiks & Apani B. Fly czy Hex One & 5th Element. Obok nich nieco bardziej rozpoznawalni Diamond D, Dynasty zremiksowana przez Figuba Brazlevica czy numer "Alarm Clock" z zeszłorocznej płyty od Statik Selektah. Całość trzyma się w klimacie "złotej ery" rapu.