Blocboy JB

Blocboy JB

kategorie:
dodano: 2020-01-15 16:03 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Po dużym sukcesie singla "Look Alive", gdzie BlocBoya JB wsparł sam Drake, wydawać by się mogło że drzwi do pierwszej ligi mainstreamu stoją otworem. Rzeczywistość okazała się burtalna i obecnie BlocBoy nieco z boku obserwuje poczynania swoich bardziej popularnych kolegów. Na "I Am Me" jedynymi gościnnymi zwrotkami są zwrotki Lil Durka i Moneybagga Yo.

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-05-07 08:36 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Debiutancki album „Simi” trafi do sprzedaży już w najbliższy piątek 4 maja, a oprócz Drake’a na numerze „Look Alive”, na projekcie znajdziemy kilku świetnych artystów, którzy również dograli swoje zwrotki.

dodano: 2018-05-03 16:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Debiutancki album „Simi” trafi do sprzedaży już w najbliższy piątek 4 maja, a oprócz Drake’a na numerze „Look Alive”, na projekcie znajdziemy kilku świetnych artystów, którzy również dograli swoje zwrotki.

dodano: 2018-02-09 18:29 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Drake znany jest z wyłapywania potencjalnych hitów, gdy jeszcze nie są znane - po jego co-signach Migos wypłynęli z "Versace", a iLovemakonnen rządził klubami ze swoim "Tuesday". Tym razem raper z Toronto postanowił połączyć siły ze świeżą twarzą z Memphis, czyli BlocBoy'em JB. Dwaj raperzy w klipie do bangera "Look Alive" bujają się po Memphis na maksymalnej przewózce, a sam Drizzy w utworze serwuje nam swoją najlepszą zwrotkę od wielu miesięcy. 

Tagi: