Dee-1

Dee-1

kategorie:
dodano: 2019-08-18 03:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po rozstaniu z RCA Records Dee-1 wraca do niezależnych działań - "God & Girls" to pierwszy album rapera z Nowego Orleanu wydany po powrocie "na swoje".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-11-28 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Oficjalny majorsowy debiut i zarazem koncept-album od reprezentanta Nowego Orleanu, rapera przesiąkniętego misją. Od wielu lat pracujący z młodzieżą, angażujący się w akcje profilaktyczne Dee-1 (tutaj jego profil w naszym cyklu Świeża Krew) wciela się w rolę Dawida, stając do starcia z Goliatem.

video
dodano: 2013-11-04 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dee-1 - Walking Revolution [Official Video]

We wrześniu 2011 roku Dee-1 pojawił się na Popkillerze w cyklu "Świeża Krew", gdzie pisałem o nim jako o "Człowieku z misją". Wygląda na to, że lata ciężkiej harówy w podziemiu i zdobycie sporego grona lojalnych słuchaczy nie poszły na marne. W ostatni wtorek MC rodem z Nowego Orleanu oficjalnie zasilił szeregi słynnej wytwórni RCA Records!

Z tej okazji sprawdzajcie ostatni klip Dee-1'a "Walking Revolution", w którym artysta wyrusza na miasto z zamiarem nakarmienia bezdomnych mieszkańców i pokazuje, jak powinno wcielać się w życie zaangażowane hasła z tekstów. Jednocześnie jak sam mówi, nie próbuje zmienić całego świata, a po prostu dokłada swoję cegiełkę.

dodano: 2012-10-28 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Reprezentujący Nowy Orlean bohater jednego z odcinków naszej "Świeżej Krwi" MC Dee-1 niedawno wypuścił swój najnowszy projekt "The Focus Tape". To pierwsze od czasu zeszłorocznego, świetnego "I Hope They Hear Me Vol. 2" wydawnictwo rapera, a konsekwentnie podsycane w ciągu tego czasu apetyty każą nam spodziewać się porcji naprawdę solidnego rapu.

Na "The Focus Tape" znajdziecie, wyłączając skity Manniego Fresha, 20 nowych utworów na oryginalnych bitach. Gościnnie na mikrofonie gospodarza wspomogli natomiast m.in. tacy MC's jak Killer Mike, Rapper Big Pooh, Juvenile, Murs, Tabi Bonney czy Lecrae (parę ad-libsów dorzucił też sam Mos Def aka Yasiin Bey). W rozwinięciu odsłuch i download całości, jak i 3 klipy promujące wydawnictwo.

dodano: 2011-09-17 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)Najnowszy klip jednej z bardziej ciekawych nowych postaci na południowej scenie, czyli Dee-1'a. Bezbłędny, charakterystyczny styl rapera z New Orleans oraz wyluzowany, ciepły bit tworzą razem naprawdę fajny, dobrze bujający numer. Kawałek pochodzi z ostatniej płyty Dee-1'a "I Hope They Hear Me vol.2".