Pouya

Pouya

video
dodano: 2018-11-08 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pouya praktycznie nie udziela wywiadów - na YT można znależć ich jedynie kilka. Dla nas postanowił jednak zrobić wyjątek - nasza rozmowa z The Underachievers na tyle przypadła mu do gustu, że zgodził się zasiąść przed kamerą. Efekt? Blisko 30-minutowa rozmowa, pełna ciekawych wątków, nie uciekająca od tematów niewygodnych i niełatwych. Od ostatniego spotkania z Mac Millerem kilka tygodni przed jego śmiercią, po listy od fanów piszących, że Pouya uratował im życie...

Autor "Underground Underdog" zestawił plusy i minusy bycia niezależnym i wytłumaczył dlaczego nigdy nie podpisze kontraktu z wytwórnią, podzielił się swoim spojrzeniem na pośmiertny album Lil Peepa i złożony pośmiertnie numer Peepa z XXXTentacionem, wspomniał początki Lil Pumpa, opowiedział też dlaczego nagranie z Juicy J'em to spełnienie dziecięcego marzenia. Zapraszamy do oglądania!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Profile
dodano: 2018-10-05 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Kevin Pouya to dobry chłopaczyna. Pół Irańczyk (od strony ojca), pół Kubańczyk (od strony matki), reprezentuje południową Florydę. Na scenie obecny od mniej więcej 2012 roku, kiedy jako osiemnastolatek przywitał się ze światem w bardzo osobliwy sposób - wydając debiutancki mixtape, który nazwał po prostu... "Fuck it".

Tuż przed jego pierwszym polskim koncertem postanowiliśmy przybliżyć wam nieco jego sylwetkę (równocześnie na Instagramie @popkillerpl odpaliliśmy konkurs, w którym wygrać możecie pakiet bilet+płyta+t-shirt!). Mimo ponad czterystu tysięcy subskrypcji na SounCloud, Baby Bone nadal pozostaje nieco w cieniu swoich sławniejszych kolegów, których również wypromował ten słynny serwis z pomarańczową logówką. 

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-09-29 14:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pouya to 23-letni raper z Miami. Kevin Pouya, bo tak naprawdę się nazywa, używa także ksywki "Baby Bone", która pochodzi od grupy muzycznej Bone Thugs-N-Harmony. To właśnie oni wywarli największy wpływ na twórczość artysty.

"Zrodzony z Internetu, wychowany na ulicach i obdarzony wyjątkowym flow" – tak opisywany jest właśnie Pouya, którego brzmienia muzyczne stanowią mieszankę muzyki elektronicznej oraz hip-hopu. Wśród wielu jego kawałków, najpopularniejszymi są m.in. "Get Back", "Scrubs" czy "41". Artysta odwiedzi Warszawę po raz pierwszy, a jego koncert jest częścią europejskiej trasy Five Five Tour.

Tagi:
video
dodano: 2016-10-16 19:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Rich Chigga, szesnastolatek z Indonezji, szturmem wtargnął na rapową scenę w lutym tego roku, publikując klip do "Dat $tick". Kawałek rozprzestrzenił się w internecie jak wirus i obecnie ma ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube. Pozytywne reakcje raperów takiego kalibru jak Ghostface Killah, Tory Lanez czy Flatbush Zombies pokazują potencjał, jaki ma w sobie młody Azjata. Jak się okazuje, GFK deklarując dogranie się do remixu hitu wcale sobie nie żartował, a "Dat $tick Remix" z gościnnym udziałem członka Wu-Tang Clanu stał się faktem. Oprócz Chiggi i Ghostface'a swoje wersy w numerze prezentuje pochodzący z Miami Pouya.