Trae Tha Truth

Trae Tha Truth

dodano: 2023-10-22 22:35 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 9)

Obrodziło w tym tygodniu w premiery, zebrało się ich aż osiemnaście. Jest trapowo, klasycznie, ale znalazło się też miejsce na dźwięki prosto z Wielkiej Brytanii. Jedziemy!

kategorie:
dodano: 2023-10-22 21:06 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Trae Tha Truth.

Tracklista:

01. Havin Motion
02. First Class feat. Larry June
03. On Tha Southside
04. Maybach Music
05. Callin Me
06. Reconsider
07. Stuck in Motion
08. Havin It My Way
09. Round We Go
10. Paper Planes
11. Out in Cali
12. My Soul
13. Automatic
14. Sware Im feat. T.I.
15. Im Here
16. What U Sayin
17. Devil Out My Way
18. Get It or Don't Come Back feat. Nico of ABN

 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jeśli nie znacie "I'm On" ani "I'm On 2.0" od Trae tha Trutha to powiem tylko tyle, że to jedne z najmocniejszych i najciekawszych posse-cutów w historii rapu - a na pewno w ostatniej dekadzie. Trae za każdym razem dobiera plejadę świetnych graczy, ale w przeciwieństwie do Khaleda nie patrząc na nich kluczem fejmu i hype'u a głównie kluczem stylu i umiejętności. Nie ma tam miejsca na słabych graczy, wszyscy stawiają na mocne wersy od serca a to właśnie na "I'm On" Wiz Khalifa rzucił swoją najlepszą pod względem flow zwrotkę w karierze. Część 3 nie spuszcza z tonu...

T.I., Dave East, Tee Grizzley, Royce da 5'9", Curren$y, DRAM, Snoop Dogg, Fabolous, Rick Ross, Chamillionaire, G-Eazy, Styles P, E-40, Mark Morrison i Gary Clark Jr. - tak taka lista pojawia się tym razem. Grubo?

dodano: 2015-12-22 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Trae Tha Truth przygotowuje się do wydania swojego najnowszego krążka. Premiera płyty "Tha Truth Pt. 2" została zapowiedziana na luty, a my otrzymaliśmy właśnie kolejny singiel promujący pierwowzór materiału. "Yeah Hoe" to collabo, w którym udzielił się reprezentant Compton - Problem, oraz Lil Boss. Sprawdźcie teledysk, sięgnijcie po album "Tha Truth" jeśli jeszcze tego nie zrobiliście (gościnnie na płycie m.in. Future, Rich Homie Quan, J Cole czy Dej Loaf) i czekajcie na follow-up, który pojawi się na rynku już wkrótce.

dodano: 2015-07-25 17:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Wczoraj miała miejsce premiera kolejnego krążka Trae Tha Truth. Na płycie "Tha Truth" znalazło się 16 numerów z gościnnym udziałem takich postaci jak Rick Ross, T.I., Nipsey Hussle, J. Cole, Rich Homie Quan czy Ty Dolla $ign. Z tej okazji prezentujemy wam nowy singiel promujący materiał - "Tricken Every Car I Get", do którego teledysk możecie obejrzeć w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-03-20 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ikona southowej sceny i posiadacz jednej z najbardziej charakterystycznych stylówek w grze jeszcze przed wakacjami zaatakuje nowym albumem. Co powiedział Trae o krążku zatytułowanym krótko "Tha Truth"?

kategorie:
dodano: 2015-03-19 08:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ikona southowej sceny i posiadacz jednej z najbardziej charakterystycznych stylówek w grze jeszcze przed wakacjami zaatakuje nowym albumem. Co powiedział Trae o krążku zatytułowanym krótko "Tha Truth"?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-23 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Na promocję nigdy nie jest za późno. Z takiego właśnie założenia wyszedł najwidoczniej Trae Tha Truth. W sieci pojawił się bowiem klip promujący jego materiał "I Am King" wydany prawie równo rok temu... 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-07-19 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj pisałem Wam o Kevinie Gatesie i jego nowym singlu, dziś mam idealny dowód jego muzycznego potencjału. Jest nim ostatni singiel z mixtape'u "I Am King" autorstwa southowej legendy Trae'a Tha Truth. W "Dark Angel" Gates nie dość, że się pojawia to robi to naprawdę udanie, dotrzymując kroku gospodarzowi i wraz z nim serwując mocny życiowy strzał.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-28 20:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Trae Tha Truth - Old School ft. Snoop Dogg

Pamiętacie jeszcze mixtape "I Am The King"? Wypuszczony w listopadzie zeszłego roku materiał doczekał się kolejnego klipu promującego. Tym razem obraz powstał do utworu, w którym gospodarza wspiera legenda zachodniego wybrzeża - Snoop Dogg. Dużo ekluzywnych samochodów, spokojny bit, dobrze zrealizowane wideo, nic tylko pobujać głową...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-26 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it. Jak dla mnie szykuje się jedna z bardziej obiecujących pozycji najbliższych miesięcy." - pisaliśmy nie tak dawno publikując singiel, i choć nie każdy w to wierzył, to okazuje się, że mityczny krążek naprawdę się wczoraj ukazał!

Mityczny, bowiem pierwotnie zapowiadany w roku 2005, wielokrotnie przekładany i będący jedynym pełnoprawnym dziełem legendarnego kolektywu!

kategorie:
dodano: 2014-03-25 20:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it.

kategorie:
dodano: 2014-01-21 12:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Southowo-westside'owa kooperacja z cyklu "The Tonite Show" i krótkie EP od Trae'a.

Tracklista:
1. The Tonite Show With Trae Tha Truth
2. Pain (Feat. Philthy Rich & J. Stalin)
3. Go Away (Feat. Mitchy Slick)
4. Wid It (Feat. Problem & Freddie Gibbs)
5. Like A Diamond
6. I Be On My Grind (Feat. Freddie Gibbs & Yukmouth)
7. Streetz Changed

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-26 19:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Trae to moim zdaniemcały czas bardzo niedoceniany raper. Śledzę go od czasu, kiedy wydał swój czwarty album, "Life Goes On". Wywarł on na mnie spore wrażenie i dzięki temu miałem ochotę poznać resztę jego twórczości. W 2011 wrócił na scenę, z długo odwlekanym "Street King". Krążek był bardzo dobry. W ubiegłym roku, raper zaatakował nas mixtapem "Tha Blackprint", który również stał na bardzo wysokim poziomie.

Dziś macie okazję poznać kolejne, darmowe wydawnictwo. Tym razem jest to "I Am King". Trae zaprosił do współpracy różnorodnych klimatycznie raperów. Mamy tu więc Snoop Dogga, T.I., Meek Milla, Young Jeezy'ego, Diddy'ego i Lupe Fiasco. Bity są dziełem m.in. Bo1-dy, V Dona, Mr. Inkredible i Trackbangas. Zapraszam do odsłuchu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-16 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it. Jak dla mnie szykuje się jedna z bardziej obiecujących pozycji najbliższych miesięcy.

Strony