Mark Morrison

Mark Morrison

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jeśli nie znacie "I'm On" ani "I'm On 2.0" od Trae tha Trutha to powiem tylko tyle, że to jedne z najmocniejszych i najciekawszych posse-cutów w historii rapu - a na pewno w ostatniej dekadzie. Trae za każdym razem dobiera plejadę świetnych graczy, ale w przeciwieństwie do Khaleda nie patrząc na nich kluczem fejmu i hype'u a głównie kluczem stylu i umiejętności. Nie ma tam miejsca na słabych graczy, wszyscy stawiają na mocne wersy od serca a to właśnie na "I'm On" Wiz Khalifa rzucił swoją najlepszą pod względem flow zwrotkę w karierze. Część 3 nie spuszcza z tonu...

T.I., Dave East, Tee Grizzley, Royce da 5'9", Curren$y, DRAM, Snoop Dogg, Fabolous, Rick Ross, Chamillionaire, G-Eazy, Styles P, E-40, Mark Morrison i Gary Clark Jr. - tak taka lista pojawia się tym razem. Grubo?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-07-04 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)
Moda na przerabianie klasyków trwa w najlepsze. Tym razem na warsztat poszedł klasyczny utwór "Return Of The Mack" popularnego w latach 90-tych brytyjskiego wokalisty R&B - Marka Morrisona.


Nowa wersja to efekt współpracy młodego rodem wilka z Kalifornii - Manna, ze starym wyjadaczem prosto z Long Beach - Snoop Doggiem.