Tee Grizzley

Tee Grizzley

kategorie:
dodano: 2020-07-18 12:12 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Przedstawiciel nowej fali raperów z Detroit - Tee Grizzley, prezentuje swój najnowszy projekt. Gościnnie usłyszymy tu między innymi: Big Seana, Ty Dolla $igna, czy Meek Milla.

SPRAWDŹ RESZTĘ CZERWCOWYCH PREMIER

 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden z ciekawszych newcomerów na ulicznej scenie w ostatnich latach atakuje pełnym wydawnictwem z mocnym wsparciem Timbalanda.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-29 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jay Rock - Shit Real ft. Tee Grizzley

Członek TDE serwuje kooperację z budującym sobie coraz mocniejszą pozycję Tee Grizzley, co daje nam ciekawe i charakterne zderzenie stylówek. Numer jest premierowy i nie pojawił się na czerwcowym "Redemption".

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

kategorie:
dodano: 2018-05-11 15:57 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Tee Grizzley w końcu wypuścił swój debiutancki album zatytułowany „Activated”. Projekt ten wychodzi prawie dwa lata po premierze singla „First Day Out”, dzięki któremu Tee zyskał wielu fanów i stał się rozpoznawalną postacią rapsceny z USA.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-03-20 11:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Don Q wyjawił na Twitterze, iż ukończył już swój najnowszy projekt, który będzie dostępny jeszcze w tym miesiącu.

dodano: 2017-10-16 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Szykuje się nie lada gratka dla wszystkich fanów surowego ulicznego rapu prosto z Chicago i Detroit. Wygląda na to, że swoje siły połączą dwaj wiodący reprezentanci tego nurtu ze swoich miast, czyli znany z świetnego tegorocznego hitu "First Day Out" Tee Grizzley oraz Lil Durk.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jeśli nie znacie "I'm On" ani "I'm On 2.0" od Trae tha Trutha to powiem tylko tyle, że to jedne z najmocniejszych i najciekawszych posse-cutów w historii rapu - a na pewno w ostatniej dekadzie. Trae za każdym razem dobiera plejadę świetnych graczy, ale w przeciwieństwie do Khaleda nie patrząc na nich kluczem fejmu i hype'u a głównie kluczem stylu i umiejętności. Nie ma tam miejsca na słabych graczy, wszyscy stawiają na mocne wersy od serca a to właśnie na "I'm On" Wiz Khalifa rzucił swoją najlepszą pod względem flow zwrotkę w karierze. Część 3 nie spuszcza z tonu...

T.I., Dave East, Tee Grizzley, Royce da 5'9", Curren$y, DRAM, Snoop Dogg, Fabolous, Rick Ross, Chamillionaire, G-Eazy, Styles P, E-40, Mark Morrison i Gary Clark Jr. - tak taka lista pojawia się tym razem. Grubo?