Meek Mill

Meek Mill

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-07 08:45 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Mogliśmy być pewni, że po opuszczeniu więzienia Meek Milla nie będzie długo siedział cicho i szybko wyda dla swoich fanów nową porcję muzyki. Dla wszystkich, którzy czekali z utęsknieniem na nową porcję muzyki od rapera z Filadelfii mamy dziś dobrą nowinę. Członek MMG wydał projekt-niespodziankę, składającę się z 4 utworów EP "Legends Of The Summer". Zawiera ono świetny singiel Meek Milla "Woke", który miał swoją premierę podczas głośnego występu rapera na BET Awards. Na epce góscinnie pojawiają się Miguel, Swizz Beats, PnB Rock oraz Jeremih. Najnowszy projekt lidera Dreamchasers możecie przesłuchać w rozwinięciu. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-20 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Podczas ostatniego koncertu w Australii Drake wypowiedział słowa, które mogą oznaczać zakończenie trwającego kilkanaście miesięcy beefu między nim a Meek Millem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-11 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W ramach akcji "Stand with Meek Mill", Ferg wypuszcza teledysk do utworu "Trap and a Dream", na którym udzielił się raper, wobec którego niedawno zapadł wyrok. Klip promuje mixtape "Still Striving", którego premiera miała miejsce w sierpniu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-07 10:50 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 8)

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje o tym, iż Meek Mill może trafić do więzienia z powodu naruszenia warunków wyroku w zawieszeniu. Teraz raper jest już po rozprawie, a najbliższe kilkanaście miesięcy może spędzić za kratami więzienia.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-07-13 19:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzeci studyjny materiał jednego z najzdolniejszych hiphopowców młodego pokolenia, pochodzącego z Filadelfii Meek Milla. "Wins & Losses" promowały dwa bardzo udane single: "Young Black America" z udziałem The-Dreama oraz "Whatever You Need", w których goszczą Chris Brown i Ty Dolla Sign (produkcja jest dziełem DJ-a Mustarda).
 
"Na płycie opowiadam o moich sukcesach i porażkach. O wszystkim, co uczyniło ze mnie Meek Milla, co uczyniło mnie lepszym" – mówi raper.
Płyta "Wins & Losses" jest następczynią złotej w USA "Dreams Worth More Than Money", która wspięła się na pierwsze miejsce notowania "Billboardu". Wśród gości są jeszcze m.in. Quavo, Rick Ross, Future i Young Thug.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-01-10 17:00 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Zarówno podczas beefu z Drake’iem, jak i niedawnego konfliktu z Game’em byłem dziwnie spokojny o pozycję filadelfijskiego rapera na scenie. O tyle, o ile scysja z właścicielem OVO o rzekome korzystanie z pomocy ghostwritera odbiła się dość poważnie na wizerunku Meeka, tak spór z reprezentantem Los Angeles należy postrzegać jako zabieg marketingowy. Meek Mill chyba nie spodziewał się tak poważnych reperkusji obu tych beefów. Przez wielu słuchaczy został skreślony, co zresztą odbiło się na wynikach sprzedaży „DC4” w pierwszym tygodniu - raper sprzedał 87.000 kopii albumu, podczas, gdy jego zeszłoroczny album „Dreams Worth More Than Money” sprzedał się w pierwszym tygodniu w liczbie 246.000 egzemplarzy. Meek nie milczał i na początku 2016 roku wypuścił dwie EP-ki, co tylko wzmogło apetyt słuchaczy. Odsiadka i późniejszy zakaz publikowania nowych utworów nałożony na reprezentanta MMG spowodował, że premiera „DC4” mocno przesunęła się w czasie, ale po miesiącach oczekiwań słuchacze dostają dokładnie to, czego oczekiwali od swojego idola.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-08-26 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Rano pisaliśmy Wam o rozbudzeniu konfliktu Meek Mill - Drake, a teraz oliwy do ognia dorzuca stojący do tej pory raczej z boku Rick Ross.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-08-26 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Trochę ponad rok temu hip-hopowym show-biznesem zatrząsł beef Drake'a i Meek Milla. Zwycięzcą jednogłośnie uznany został Drake, na którego świetne dissy "Charged Up" i "Back To Back" reprezentant Philly nie miał odpowiedzi. Ten drugi utwór został nawet nominowany do nagrody Grammy. Teraz echa tego konfliku ponownie rozbrzmiały przy okazji ostatniej wizyty Drake'a w rodzinnym mieście członka MMG.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-17 13:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Na taką deklarację odważył się Meek Mill w swoim oświadczeniu na Instagramie. Po premierze "DC4" - nadchodzącego materiału reprezentanta Filadelfii - fani rapera mogą się spodziewać wszystkiego, tylko nie sławienia brutalnej przemocy w jego tekstach. Przekonuje również, że zna swoją wartość i nie ma zamiaru wracać do więzienia a zamiast zalewać fanów przemocą w tekstach będzie radził im jak wyjść z życiowego bagna.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-01 16:32 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Od kilku tygodni plotkowano na temat tego, co teraz stało się faktem - Joe Budden w trwającym ponad 6 minut kawałku "Making A Murderer (Pt. 1)" dissuje Drake'a. Przy okazji obrywa również Meek Mill. Trzy dosadne zwrotki utworu, którego producentem jest araabMUZIK, są prawdopodobnie pierwszym ciosem tej walki.

kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2016-06-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W Stanach klasycznym elementem radiowych audycji są wolnostylowe wyzwania rzucane zaproszonym MC, jednak coraz częściej oglądając freestyle'owe popisy młodych "talentów" słyszy się drewnianych gości nie umiejących zrymować ze sobą dwóch wersów, chyba że oba akurat kończą się na "bitch". W ostatnim czasie słyszeliśmy np Rich Homie Quana wykładającego się na bicie 2Paca, Lil Uzi Verta, który stwierdził, że nie będzie freestyle'ował na bitach DJ-a Premiera bo jest "rockstar" (KIM???) i Lil Yachty'ego brzmiącego jak trzyletnie dziecko.

Na szczęście to nie jedyna strona freestyle'owych wjazdów młodych gwiazd i wielu MC z nowej fali naprawdę potrafi na wolno porozkładać konkurencję na łopatki i udowodnić, że czysto rapowych skillsów im nie brak. Doskonałym polem do popisu jest "5 Fingers Of Death" czyli element legendarnej już audycji Swaya, w którym MC muszą mierzyć się z rzuconymi im pod rząd 5 klasycznymi bitami. Sprawdźcie 6 wejść, po których zrobicie duże WOW - Logica mordującego swoim flow kultowe podkłady, King Losa brzmiącego jak punchline'owa maszyna wyciągnięta ze środka freestyle'owej bitwy, opisywanego wczoraj Vica Mensę łączącego mikrofonowy luz z poważnym przekazem nawet na wolno, Lil Dicky'ego wjeżdżającego z buta z potężnymi linijkami, Meek Milla który nawet bez bitu nie może przestać nawijać i Frencha Montanę ukazującego swoją nieznaną stronę bitewnego MC.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-31 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

W nocy hip-hopowym światem zatrzęsła premiera nowego singla Drake'a "Summer Sixteen" oraz ujawnienie informacji, że "Views From The 6" ujrzy światło dzienne w kwietniu. Na "Summer Sixteen" Drake nie oszczędził Meek Milla. Wers w refrenie o hotelu Four Seasons nawiązuje do sytuacji, która rzekomo miała miejsce jakiś czas temu, gdy Drake wynajął pokój w hotelu naprzeciwko pokoju Meek Milla i Nicki Minaj podczas ich pobytu w Toronto i puszczał tam słynny już diss "Back To Back". Teraz Meek Mill biorąc lekcję z letniego konfliktu, gdy czekaliśmy kilka dni na jego odpowiedź, w zaledwie kilka minut po premierze "Summer Sixteen" wydał diss "War Pain" i wywołał mnóstwo spekulacji...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-23 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 5)

Meek Mill jest odważnym raperem. Po jednogłośnym przegraniu beefu z Drake'iem, który on sam zainicjował, teraz obrał sobie nowy cel z pierwszoligowej ekipy artystów hip-hopowych. Na najnowszym wydawnicttwie "4/4" w utworze "Gave 'Em Hope" MC z Filadelfii zaatakował 50 Centa. Poświęcił mu całą zwrotkę, na którą lider G-Unit oczywiście nie omieszkał w typowy dla siebie sposób zareagować...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-31 19:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 12)

W końcu doczekaliśmy się odpowiedzi od Meek Milla. Wielu słuchaczy zaczęło wątpić w to, że Meek podniesie się po takim strzale, jakim było "Back To Back" Drake'a, ale teraz dostajemy atakujące rapera z Kanady "Wanna Know"!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-29 19:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 10)

W ciągu kilku ostatnich dni zadrżało na szczycie rap gry. Meek Mill zaatakował Drake'a za pośrednictwem twittera i lawina ruszyła. Raper z Filadelfii zarzucił autorowi "If You're Reading This It's Too Late", że nie pisze swoich wersów i używa ghostwritera. W to wszystko wmieszał się DJ Funkmaster Flex pokazując rzekome dowody stojące za tym, że faktycznie Drake tak robi. W międzyczasie otwarty list do obu raperów napisał Lupe Fiasco, wielu innych komentowało sprawę na twitterze, Drake nagrał dissy "Charged Up" oraz "Back To Back", a Meek Mill przeprosił za wszystko... Nicki Minaj. Dokładny opis przebiegającego konfliktu znajdziecie w rozwinięciu. 

Tagi:

Strony