Meek Mill

Meek Mill

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-05-13 18:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

W najbliższy piątek w sieci pojawi się najnowszy projekt reprezentanta Atlanty, będzie to follow-up do wydanej w 2019 roku EP’ki „Save Me”.

kategorie:
dodano: 2020-05-13 10:01 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Future powrócił! Raper właśnie wydał swój 8 album studyjny „High Off Life”, którego premierę ogłosił w swoich kanałach w mediach społecznościowcych w ubiegłym tygodniu. Na płycie znajduje się między innymi hit, w którym gościnnie wystąpił Drake, czyli „Life Is Good”. Dzięki ogromnemu sukcesowi kawałka, płyta natychmiast po premierze pokryła się złotem w Stanach Zjednoczonych. To już 8 z 8 krążków Nayvadiusa DeMuna Wilburna, który osiągnął taki status. Oprócz Drake’a na albumie pojawiła się cała elita rapowego świata, między innymi Travis Scott, Lil Baby, Youngboy Never Broke Again, Young Thug, Meek Mill i DaBaby. Producentem wykonawczym „High Off Life” jest DJ Esco, reprezentant wytwórni Future’a - Freebandz. Dzień przed premierą płyty Future zainicjował akcję niespodziankę we współpracy z MSCHF. Skłania ona słuchaczy do uważnego śledzenia tekstu piosenki „All Bad” z Lil Uzi Vertem.

W zeszły wtorek Future podzielił się ze swoimi fanami planami na wypuszczenie „High Off Life” oraz pokazał okładkę albumu. Ta informacja szybko stała się viralowa, dzięki fanom którzy czekali na nowy projekt artysty przez około rok. „High Off Life” to pierwszy album Future’a od czasu jego ostatniego solowego LP o nazwie „The Wizrd”, które wyszło w styczniu 2019 roku. Znajdywały się na nim takie hity jak „Crushed Up” czy „First Off” z Travisem Scottem. Był to 5 album rapera, który zadebiutował na miejscu 1 Billboard 200. Future znajdował się na nagłówkach już od początku 2020 roku. 10 dni po sylwestrze artysta wypuścił singiel  „Life Is Good” z Drake’iem i był to kolejny sukces duetu znanego z „What A Time To Be Alive”. Utwór znalazł się na miejscu 2 Billboard Hot 100. Po premierze „Life Is Good” Future zdecydował się udostępnić kilka ze swoich legendarnych mikstejpów (Beast Mode, 56 Nights, Purple Reign) na platformach streamingowych.

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-30 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Meek Mill i Roddy Ricch byli blisko z Neighborhood Nipem - słyszeliśmy nieraz o planach na wspólny album Meeka i Hussle'a, a Roddy pojawił się w wydanym krótko przed tragiczną śmiercią "Racks in the middle" (za które otrzymali nagrodę Grammy). Teraz obaj artyści postanowili oddać hołd, a zyski z utworu przekazać rodzinie legendy Crenshaw.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2019-06-25 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Całość będzie kręcić się wokół sprawy, która ciągnęła się za Meek Millem od 2008 roku. Dokument ukaże się 9 sierpnia na platformie Prime Video należącej do Amazona. Producentem wykonawczym serialu jest sam Jay-Z.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-06 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

The Game za pośrednictwem Instagrama postanowił upublicznić swoją refleksję na temat beefu z raperem z Filadelfii i ostatecznie uznał go za zakończony. Warto przypomnieć, że Meek Mill pogodził się również z innym, skonfliktowanym raperem, Drake'iem.

kategorie:
dodano: 2018-11-30 13:03 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Meek Mill powraca po pobycie w więzieniu z nowym projektem "Championships". Wśród gości możemy znaleźć m.in. Jay'a Z czy Rick Rossa, lecz najciekawszą gościnką z pewnością jest ta Drake'a. Meek Mill był jedną ze stron beefu z kanadyjskim raperem, który był najgłośniejszym konfliktem na scenie ostatnich lat.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-07 08:45 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Mogliśmy być pewni, że po opuszczeniu więzienia Meek Milla nie będzie długo siedział cicho i szybko wyda dla swoich fanów nową porcję muzyki. Dla wszystkich, którzy czekali z utęsknieniem na nową porcję muzyki od rapera z Filadelfii mamy dziś dobrą nowinę. Członek MMG wydał projekt-niespodziankę, składającę się z 4 utworów EP "Legends Of The Summer". Zawiera ono świetny singiel Meek Milla "Woke", który miał swoją premierę podczas głośnego występu rapera na BET Awards. Na epce góscinnie pojawiają się Miguel, Swizz Beats, PnB Rock oraz Jeremih. Najnowszy projekt lidera Dreamchasers możecie przesłuchać w rozwinięciu. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-20 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Podczas ostatniego koncertu w Australii Drake wypowiedział słowa, które mogą oznaczać zakończenie trwającego kilkanaście miesięcy beefu między nim a Meek Millem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-11 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W ramach akcji "Stand with Meek Mill", Ferg wypuszcza teledysk do utworu "Trap and a Dream", na którym udzielił się raper, wobec którego niedawno zapadł wyrok. Klip promuje mixtape "Still Striving", którego premiera miała miejsce w sierpniu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-07 10:50 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 8)

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje o tym, iż Meek Mill może trafić do więzienia z powodu naruszenia warunków wyroku w zawieszeniu. Teraz raper jest już po rozprawie, a najbliższe kilkanaście miesięcy może spędzić za kratami więzienia.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-07-13 19:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzeci studyjny materiał jednego z najzdolniejszych hiphopowców młodego pokolenia, pochodzącego z Filadelfii Meek Milla. "Wins & Losses" promowały dwa bardzo udane single: "Young Black America" z udziałem The-Dreama oraz "Whatever You Need", w których goszczą Chris Brown i Ty Dolla Sign (produkcja jest dziełem DJ-a Mustarda).
 
"Na płycie opowiadam o moich sukcesach i porażkach. O wszystkim, co uczyniło ze mnie Meek Milla, co uczyniło mnie lepszym" – mówi raper.
Płyta "Wins & Losses" jest następczynią złotej w USA "Dreams Worth More Than Money", która wspięła się na pierwsze miejsce notowania "Billboardu". Wśród gości są jeszcze m.in. Quavo, Rick Ross, Future i Young Thug.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-01-10 17:00 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Zarówno podczas beefu z Drake’iem, jak i niedawnego konfliktu z Game’em byłem dziwnie spokojny o pozycję filadelfijskiego rapera na scenie. O tyle, o ile scysja z właścicielem OVO o rzekome korzystanie z pomocy ghostwritera odbiła się dość poważnie na wizerunku Meeka, tak spór z reprezentantem Los Angeles należy postrzegać jako zabieg marketingowy. Meek Mill chyba nie spodziewał się tak poważnych reperkusji obu tych beefów. Przez wielu słuchaczy został skreślony, co zresztą odbiło się na wynikach sprzedaży „DC4” w pierwszym tygodniu - raper sprzedał 87.000 kopii albumu, podczas, gdy jego zeszłoroczny album „Dreams Worth More Than Money” sprzedał się w pierwszym tygodniu w liczbie 246.000 egzemplarzy. Meek nie milczał i na początku 2016 roku wypuścił dwie EP-ki, co tylko wzmogło apetyt słuchaczy. Odsiadka i późniejszy zakaz publikowania nowych utworów nałożony na reprezentanta MMG spowodował, że premiera „DC4” mocno przesunęła się w czasie, ale po miesiącach oczekiwań słuchacze dostają dokładnie to, czego oczekiwali od swojego idola.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-08-26 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Rano pisaliśmy Wam o rozbudzeniu konfliktu Meek Mill - Drake, a teraz oliwy do ognia dorzuca stojący do tej pory raczej z boku Rick Ross.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-08-26 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Trochę ponad rok temu hip-hopowym show-biznesem zatrząsł beef Drake'a i Meek Milla. Zwycięzcą jednogłośnie uznany został Drake, na którego świetne dissy "Charged Up" i "Back To Back" reprezentant Philly nie miał odpowiedzi. Ten drugi utwór został nawet nominowany do nagrody Grammy. Teraz echa tego konfliku ponownie rozbrzmiały przy okazji ostatniej wizyty Drake'a w rodzinnym mieście członka MMG.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-17 13:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Na taką deklarację odważył się Meek Mill w swoim oświadczeniu na Instagramie. Po premierze "DC4" - nadchodzącego materiału reprezentanta Filadelfii - fani rapera mogą się spodziewać wszystkiego, tylko nie sławienia brutalnej przemocy w jego tekstach. Przekonuje również, że zna swoją wartość i nie ma zamiaru wracać do więzienia a zamiast zalewać fanów przemocą w tekstach będzie radził im jak wyjść z życiowego bagna.

Tagi:

Strony