Drake domaga się uwolnienia Meek Milla - koniec beefu?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-20 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Podczas ostatniego koncertu w Australii Drake wypowiedział słowa, które mogą oznaczać zakończenie trwającego kilkanaście miesięcy beefu między nim a Meek Millem.

Od dobrych kilku lat tradycją jest, iż Drizzy podczas swoich koncertów komentuje ubiór fanów, którzy stoją w tłumie. Czasami oprócz uszczypliwych, ale zabawnych komentarzy Drake'a, raper staje w obronie słabszych tak, jak miało to miejsce podczas koncertu w Sydney kilka dni temu. Wtedy to Drake krzyknął do jednej z osób stojących w tłumie "Jeśli nie przestaniesz obmacywać kobiet, sam do Ciebie zejdę i Ci wpierdolę". 

Tym razem jedna z osób w tłumie podczas koncertu w Melbourne miała na sobie koszulkę "Free Meek Mill", którą zauważył Drizzy. "Widzę, że masz koszulkę 'Free Meek Mill'" - mówił raper - "Masz rację, uwolnić Meek Milla!".

Być może oznacza to zakończenie trwającego dobre kilkanaście miesięcy beefu między Drizzym a Meek'iem. Początek ich sprzeczek miał miejsce podczas nagrywania ich kooperacyjnego utworu "Rico", kiedy to Meek publicznie zdissował Drake'a za posiadanie ghost-writerów. Konkretnie chodziło o Quentina Millera, który pomagał pisać teksty do wielu numerów z mixtape'u "If You're Reading This It's Too Late". Raperzy następnie wymienili się wieloma diss-trackami, w tym popularne "Back To Back" Drake'a. Wcześniej w tym roku Meek Mill przyznał się do słuchania hitowego "Back To Back" jako motywacji.

Historia beefu:

Meek Mill vs Drake - konflikt na szczycie

Drake vs Meek Mill - konflikt na szczycie part 2

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>