2 Chainz i Drake nagrali 10 wspólnych numerów!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-17 13:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

2 Chainz i Drake rozpoczęli współpracę przy okazji utworu "No Lie" z 2012 roku, który znalazł się na "Based on a T.R.U. Story" tego pierwszego. Od tamtej pory obaj raperzy zdobyli niebywałą popularność, a ich kolejne wspólne kawałki to m.in. "All Me" czy "Big Amount". W rozmowie z DJ-em Whoo Kidem 2 Chainz ujawnił, że jego kolaboracji z Drizzym jest znacznie więcej...

"Szanuję tego gościa, jest utalentowany. Jest dla mnie dobrym człowiekiem. Chociaż nie mamy nowej piosenki na <Pretty Girls Like Trap Music>, mamy w sumie osiem albo dziesięć niewydanych numerów." - powiedział podczas tego wywiadu Tity Boi.

"Pretty Girls Like Trap Music" to najnowszy album 2 Chainza, którego premiera przypadła wczoraj (mogliście przeczytać o tym w naszym dziale premier). Wspomniany wywiad można zobaczyć poniżej - raper mówi w nim także o Nicki Minaj, Hovie czy o swoich nawykach podczas pracy w studiu.

Jak myślicie, czy wspólne numery mogą przerodzić się w pełen projekt, np taki jak zawieszony między mixtape'em a pełnoprawnym albumem "What a time to be alive" Drake'a z Future'em?

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>