Drake

Drake

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Drake na początku minionego weekendu niespodziewanie pojawił się w roli gościa podczas podcastu Fri Yay, który prowadzą członkowie OVO, Noel i Mark. Raper zdradził, jak przebiegają prace nad długo wyczekiwanym "Certified Lover Boy".

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop, Trap
dodano: 2021-06-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Certified Lover Boy" miał ukazać się na początku tego roku, ale Drake zdecydował się przenieść premierę przez kontuzję kolana na bliżej nieokreślony termin. Teraz wiemy mniej więcej kiedy można spodziewać się premiery płyty.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-05-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Drake był jednym z artystów, który w zeszłej dekadzie zatarł granice między popem, a hip-hopem. Teraz raper został ogłoszony artystą dekady na gali Billboard Music Awards.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-05 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Rick Ross ujawnił podczas wywiadu w radiu Atlanta’s Streetz 94.5, że po wypuszczeniu ich ostatniej kooperacji "Lemon Pepper Freestyle", raperzy rozmawiali o nagraniu wspólnego krążka.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-01-21 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Niedawno wokalista Charlie Puth, znany przede wszystkim z "See You Again" z Wizem Khalifą, puścił plotkę, że już w ten piątek ukaże się "Certified Lover Boy", czyli zapowiedziany w zeszłym roku album Drake'a. Raper odniósł się do niej dziś w nocy, zdradzając, że miał wydać ją w tym miesiącu, jednak z pewnych powodów tego nie zrobi.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2020-11-27 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Po tym jak wśród nominacji do Grammy zabrakło jakiejkolwiek z niej dla The Weeknda, w internecie rozpętała się burza. Wokalista ma na swoim koncie w tym roku głośny krążek "After Hours", który bardzo przyczynił się do popularnego, tegorocznego trendu, jakim było przywrócenie mody na lata 80. Mimo to, Akademia nie nie znalazła dla artysty żadnej nominacji. Spotkało się to z szybką reakcją i komentarzem Drake'a, który już wcześniej krytykował Grammy.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2020-11-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Gwiazda R'n'B była ostatnio gościem "Joprah Show", którego prowadzącym jest Fat Joe. Raper z Nowego Jorku zapytał się wokalisty, czy byłby w stanie nagrać kiedyś kooperacyjny album na poziomie "The Best of Both Worlds" Jaya-Z i R. Kelly'ego z chociażby Drake'iem. Chris Brown zdradził wtedy, że szykują taki album i mają nagrane parę piosenek.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-26 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Od ostatniego pełnoprawnego LP Drake'a, "Scorpiona", minęło już ponad 2 lata. Jak się okazuje, premiera nowego albumu "Certified Lover Boy" już niedługo i z tej okazji na swoim Instagramie Kanadyjczyk opublikował promocyjne video na którym widzimy rapera na planach zdjęciowych okładek swoich najbardziej popularnych albumów.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-25 20:41 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 2)

Mimo, że o Akonie zdarza się w kontekście muzycznym nieco zapomnieć - wszak skupił się on na zupełnie innych tematach niż nagrywanie i tworzenie muzyki, to jednak raz na jakiś czas pojawia się on w mediach.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów, udzielonym dla VladTV zdradził on pewną ciekawostkę związaną z Drake'em. Okazuje się, że Akon w pewnym momencie miał możliwość podpisania z Kanadyjczykiem kontraktu. Co stanęło zatem na drodze?

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-05-02 12:17 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"Dark Lane Demo Tapes" to kompilacja niespodzianka, na której Drake zebrał kilka leaków, luźych numerów oraz kilka premierowych utworów. Gościnnie: Chris Brown, Future, Playboy Carti i inni.

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2020-04-04 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"It’s a ‘Thriller’ in the trap where we from." - nawija Drake w nowym singlu "Toosie Slide", nawiązując do dorobku Króla Popu i promując nowy viralowy taniec. Klip do kawałka został nakręcony w rezydencji rapera w Toronto. Piosenka już powoli staje się tiktokowym hitem, a Kanadyjczyk pokazuje najlepszych tancerzy na swoim Instagramie.

Tagi:
video
dodano: 2020-03-04 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Od wydania "Scorpiona" miną niedługo 2 lata, a Drizzy zazwyczaj nie robi sobie długich przerw wydawniczych. Stąd można przypuszczać, że nowy, łączony klip do kawałków "When To Say When" i "Chicago Freestyle" będzie promował jego następny krążek. W pierwszym numerze reprezentant Toronto oddaje szacunek Jay'owi-Z, a w drugim Eminemowi.

Tagi:
dodano: 2020-02-07 10:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Artysta z Kanady wyjaśnia, co jest przyczyną opóźnień w premierze jego nadchodzącej płyty.

kategorie:
dodano: 2020-01-30 08:52 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Kilka tygodni temu PARTYNEXTDOOR zapowiedział, iż jego nowa płyta będzie zatytułowana “Club Atlantis” i trafi do sprzedaży jeszcze w styczniu.

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2020-01-10 17:11 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Do sieci trafił właśnie singiel zatytułowany „Life Is Good”, który może być zapowiedzią drugiej już kooperacyjnej płyty Drizzy’ego i Future.

Tagi:

Strony