Drake

Drake

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-17 11:27 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Takie newsy bardzo lubimy Wam przekazywać. Parę dni temu w Polsce wielkie pojednanie zaszło między Tede a Borixonem, teraz głośny konflikt zażegnano za Oceanem.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-11-09 22:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Od kilku dni amerykańskie media muzyczne praktycznie nie mówią o niczym innym niż tragiczne wydarzenia na Astroworld Festivalu w Houston, gdzie śmierć poniosło przynajmniej 8 osób. My pisaliśmy Wam już na ten temat kilkukrotnie, zbierając dostępne informacje. Staramy się unikać plotek i kolejnych teorii, a jedynie zbierać konkrety, teraz mamy natomiast komentarz Drake'a, który tej nocy wystąpił wraz z Travisem i dopiero dziś zdecydował się wypowiedzieć publicznie.

video
dodano: 2021-11-05 13:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Drake kontynuuje promocję swojego "Certified Lover Boy", tym razem prezentując klip będący swoistym ukłonem dla mrocznego ulicznego brzmienia southu lat '90 - gościnnie pojawia się skonektowany z Three 6 Mafią weteran Memphis Project Pat, a także 21 Savage.

dodano: 2021-10-17 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Donda" i "Certified Lover Boy". "Certified Lover Boy" i "Donda". Narrację w światowym rapie ostatnich dwóch miesięcy zdominowały te dwa materiały i wszystko, co działo się wokół nich. Gdy atmosfera już trochę opadła to pozostaje odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie - kto w tym symbolicznym starciu wypadł lepiej i który z albumów jest mocniejszy? Spytaliśmy o to kilku przedstawicieli różnych mediów (a zarazem członków gremium Popkillerów), którzy przedstawią Wam swoje opinie w ramach serii "Gremialnie".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-09-18 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Fat Joe i Ja Rule stanęli ostatnio naprzeciwko siebie w popularnym formacie Verzuz. Dzień później by podsumować to wydarzenie razem zorganizowali live'a na Instagramie, podczas którego Fat Joe stwierdził, że Ja Rule był "Drake'iem swoich czasów".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-06 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Drake i Kanye West od momentu większych zapowiedzi najnowszych płyt odświeżyli swój stary konflikt, który w zasadzie eksplodował przy premierze "Dondy" i "Certified Lover Boy". Najpierw Drake zdissował Kanye w goścince u Trippie Redda, potem West opublikował w sieci adres domowy autora "CLB", później Kanye "zalał" rodzinne Toronto Drake'a billboardami promującymi "Dondę", na co szef OVO w końcu zareagował ostrzejszym ruchem. Raper zleakował w swoim radiu nieopublikowaną wcześniej i zapowiadaną kooperację reprezentanta Chicago z Andre 3000, w której Kanye dissuje Kanadyjczyka. Członek OutKastu zareagował na to wydarzenie specjalnym oświadczeniem podkreślając, że nie chce być częścią tego konfliktu.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Trap
dodano: 2021-09-03 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Niecały tydzień po premierze "Dondy" otrzymujemy nowy krążek jego aktualnego rywala, Drake'a. "Certified Lover Boy" to aż 21 nowych numerów, opatrzonych ciekawymi gościnkami od m.in. Jaya-Z, Project Pata czy Giveona.

kategorie:
dodano: 2021-09-03 14:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kolejny solowy album Drake'a na którym znajdziemy aż 21 nowych numerów.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Tytuł G.O.A.T to jeden z największych komplementów dla MC. Drake, którego wielu wskazuje jako jednego z najlepszych, sam zdradził kogo postrzega jako najlepszego żyjącego rapera.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niedawno DaBbay trafił pod skrzydła 50 Centa. Swojego mentora chciałby mieć również Kodak Black. Raper wskazał nawet swoich kandydatów na to stanowisko - Nasa i Drake'a.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Drake na początku minionego weekendu niespodziewanie pojawił się w roli gościa podczas podcastu Fri Yay, który prowadzą członkowie OVO, Noel i Mark. Raper zdradził, jak przebiegają prace nad długo wyczekiwanym "Certified Lover Boy".

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop, Trap
dodano: 2021-06-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Certified Lover Boy" miał ukazać się na początku tego roku, ale Drake zdecydował się przenieść premierę przez kontuzję kolana na bliżej nieokreślony termin. Teraz wiemy mniej więcej kiedy można spodziewać się premiery płyty.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-05-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Drake był jednym z artystów, który w zeszłej dekadzie zatarł granice między popem, a hip-hopem. Teraz raper został ogłoszony artystą dekady na gali Billboard Music Awards.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-05 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Rick Ross ujawnił podczas wywiadu w radiu Atlanta’s Streetz 94.5, że po wypuszczeniu ich ostatniej kooperacji "Lemon Pepper Freestyle", raperzy rozmawiali o nagraniu wspólnego krążka.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-01-21 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Niedawno wokalista Charlie Puth, znany przede wszystkim z "See You Again" z Wizem Khalifą, puścił plotkę, że już w ten piątek ukaże się "Certified Lover Boy", czyli zapowiedziany w zeszłym roku album Drake'a. Raper odniósł się do niej dziś w nocy, zdradzając, że miał wydać ją w tym miesiącu, jednak z pewnych powodów tego nie zrobi.

Tagi:

Strony