Drake

Drake

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-07-28 17:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 3)

Na platformie Apple Music pojawił się najnowszy klip do numeru „Nonstop”, drugiego utworu z ostatniego albumu Drizzy’ego "Scorpion".

kategorie: Felietony, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-05-30 13:50 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 14)

Od premiery albumu „DAYTONA” doszło do wymiany zdań między Drizzy’m a King Push’em, i wbrew ostatnio panującym trendom nie są to przepychanki słowne na Instagramie, a prawdziwe diss-tracki, na których możemy usłyszeć kilka naprawdę ostrych wersów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-14 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Zapowiadany na początku maja przez Drake'a numer w końcu możliwy do odsłuchu! "Pikachu" zadebiutowało na antenie OVO Sound radio. W piosence usłyszeć można także pochodzącego z Atlanty Lil Baby.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-05-08 23:35 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

"Scorpion" jest nadchodzącym piątym studyjnym albumem Drake'a. Dotychczasowymi utworami promującymi nowe wydawnictwo Drizzy'ego są "Nice For What", "God's Plan" oraz "Diplomatic Immunity".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-05-07 08:36 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Debiutancki album „Simi” trafi do sprzedaży już w najbliższy piątek 4 maja, a oprócz Drake’a na numerze „Look Alive”, na projekcie znajdziemy kilku świetnych artystów, którzy również dograli swoje zwrotki.

dodano: 2018-05-03 16:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Debiutancki album „Simi” trafi do sprzedaży już w najbliższy piątek 4 maja, a oprócz Drake’a na numerze „Look Alive”, na projekcie znajdziemy kilku świetnych artystów, którzy również dograli swoje zwrotki.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2018-04-18 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 15)

Billboard ogłosił nominowanych do nagród, które nagradzają artystów, którzy cieszą się wysoką pozycją na rynku wydawniczym w Stanach Zjednoczonych. Nominowani to ci, których oglądamy w czołówkach cotygodniowych zestawień. Gala wręczenia Billboard Music Awards 2018 odbędzie się 21 maja. Wśród nominowanych m.in. Drake, Kendrick Lamar czy Migos!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-17 13:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Nowy album promuje niedawno wydany singiel, "Nice For What". "Scorpion" swoją premierę będzie miał w czerwcu tego roku, i jak zapowiadał Drizzy, będzie dedykowany Toronto, rodzinnemu miastu rapera.

Tagi:
dodano: 2018-04-12 22:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 12)

Za nami bardzo dobry weekend - do Polski w końcu zawitała prawdziwa wiosenna pogoda i wszystko zaczęło budzić się do życia. Natomiast za Oceanem zaobserwować mogliśmy jeszcze gorętszy okres. W przeciągu kilku dni premiery miały wyczekiwane od dawna albumy oraz głośne single topowych graczy na scenie. Swoje longplaye wydali m.in. E-40 i B Legit, Cardi B, Lil Xan, Flatbush Zombies, Kai Uchis czy Saba. Dużo szumu narobiły też nowe teledyski od Drake'a do "Nice For What" oraz "A$AP Forever" A$AP Rocky'ego. W redakcji mimowolnie powstawało wiele luźnych dyskusji na temat świeżej porcji muzyki ze Stanów. Postanowiliśmy wszystko to zebrać i przedstawić Echo z Redakcji dotyczące ostatnich popularnych premier.

dodano: 2018-04-07 13:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po EP-ce "Scary Hours" i gościnnych występach u Trouble'a, N.E.R.D. i Blocboya, Drake wypuszcza teledysk ze swojego, nadchodzącego albumu, który, jak zapowiada, ma być dla Toronto. W klipie przewija się gwiazdorska obsada hollywoodzkich aktorek i modelek, jak Olivia Wilde, Zoe Saldana, czy Michelle Rodriguez. 

Tagi:
video
dodano: 2018-03-27 22:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Teledysk promuje wspólny mixtape obu panów, zatytułowany "Edgewood". Gościnnie udzielił się w nim Drake, który wykazuje ostatnio dużą aktywność, występując w wielu singlach kolegów po fachu. Klip przeplatany jest kilkoma scenami, w których Trouble pokazuje jaki wpływ na rozwój jego kariery ma Mike, który poznał go m.in. właśnie z Drakiem. Reżyserem "Bring It Back" jest Derek Schklar. Teledysk w rozwinięciu.

video
dodano: 2018-03-19 08:14 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 7)

Migos i Drake połączyli siły po raz kolejny na płycie Culture II nagrywając wspólnie numer „Walk It Talk It”, do którego klip pojawił się w sieci kilkanaście godzin temu. Nawiązujący stylem do lat 70 teledysk został wzbogacony o gościnny występ Jamie Foxx’a. Klip możecie sprawdzić w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-18 13:02 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Popularna grupa N*E*R*D, której liderem jest Pharrel Williams powróciła niedawno po kilku latach ciszy z bardzo dobrze przyjętym albumem "No One Ever Really Dies". Głównym singlem promującym wydawnictwo było "Lemon" z gościnnym udziałem rapującej Rihanny. Teraz doczekaliśmy się remixu owego kawałka, na którym występuje Drake. Raper z Toronto i popularna Riri już wiele razy współpracowali, ostatnio na jego LP "Views". 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-17 15:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Mimo, że gwiazdka już za nami, Drake rozdaje prezenty i pieniądze losowym ludziom w teledysku do hitowego "God's Plan". Niesamowita porcja pozytywnej energii. Kawałek promuje wydaną niedawno EP-kę "Scary Hours". Klip w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2018-02-09 18:29 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Drake znany jest z wyłapywania potencjalnych hitów, gdy jeszcze nie są znane - po jego co-signach Migos wypłynęli z "Versace", a iLovemakonnen rządził klubami ze swoim "Tuesday". Tym razem raper z Toronto postanowił połączyć siły ze świeżą twarzą z Memphis, czyli BlocBoy'em JB. Dwaj raperzy w klipie do bangera "Look Alive" bujają się po Memphis na maksymalnej przewózce, a sam Drizzy w utworze serwuje nam swoją najlepszą zwrotkę od wielu miesięcy. 

Tagi:

Strony