KXNG CROOKED

KXNG CROOKED

kategorie:
dodano: 2020-07-18 11:28 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Wspólne EP dwóch filarów super-grupy Slaughterhouse. Jedno jest pewne - możemy spodziewać się naprawdę mocnych i trafnych linijek.

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

  1. H.A.R.D. ft. MRK SX
  2. Get Ya Money
  3. Caddy Bump (LBC)
  4. Catchin' Bodies
  5. Lose My Mind ft. Blakk Soul
  6. Wolves (BKLYN)
  7. Lovely
  8. Memorial Day
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-30 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Eminem znany jest z niesłabnącej rapowej zajawki i częstych propsów w stronę legend czy mniej znanych skillowców. W trakcie Q&A związanego z 20-leciem "Marshall Mathers LP" postanowił odpowiedzieć na jedno pytanie nurtujące wielu fanów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-08 20:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Liryczny dream-team zgromadził się w singlu zatytułowanym "Terminally Ill", który znajdzie się na nadchodzącym projekcie "Forever M.C.". Tech N9ne, Rittz, KXNG Crooked i Chino XL urządzają sobie w tym prawie 7-minutowym utworze istny festiwal morderczych wersów, niesionych perfekcyjnym flow każdego z nich. Co więcej, pozostali goście uświetniający swoją obecnością tracklistę tej kompilacji to m.in. Wu-Tang Clan, Snoop Dogg, DMX, Lupe Fiasco, E-40 czy Kool G Rap. Pełna lista featów oraz mocarnie obsadzony singiel w rozwinięciu newsa.

dodano: 2016-07-24 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Pod koniec czerwca pochodzący z Niemiec producent Gee Motion wypuścił na rynek swoją kompilację pt. "West Coast All-Stars 2k16". Dwupłytowy album zawiera 28 kawałków, na których gościnnie pojawia się plejada ikon zachodniego wybrzeża jak Tha Dogg Pound, Mc Eiht, South Central Cartel czy Cold187um z Above The Law. "Remember Me" to najnowszy singiel promujący krążek, do którego nakręcono teledysk - gościnnie pojawiają się w nim Kxng Crooked, Kokane i Curtis Young. Klip do sprawdzenia w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-14 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

O tym projekcie usłyszeliśmy po raz pierwszy niecały rok temu. Teraz Statik Selektah i Kxng Crooked ujawniają garść szczegółów odnośnie wspólnego materiału "Statik KXNG", w tym tracklistę, poligrafię oraz datę premiery płyty!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-09-22 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Crooked I ma doświadczenie w pisaniu kawałków z perspektywy Dr. Dre. W 2006 roku, kiedy hype na "Detox" osiągał swoje szczyty i każdy czekał na premierę tego albumu, do sieci wyciekł numer o roboczej nazwie "Say Dr. Dre", który Crooked napisał specjalnie dla "Doktora", mając nadzieję że załapie się na płytę. Pomimo tego, że temat tego krążka ostatecznie upadł, Kxng Crooked wypuścił właśnie kolejny numer będący hołdem dla postaci Andre Young'a. 

dodano: 2015-06-28 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

"Ashamed" to pierwszy singiel, promujący nadchodzącą kompilację "When Music Worlds Collide", której pomysłodawcom są producenci Jonathan Hay, Mike Smith oraz King Tech. Krążek ukaże się nakładem wytwórnii SMH Entertainment, założonej wspólnie przez popularnego aktywistę hip-hopowego - Sway'a do spółki z Crooked I'em. Video do sprawdzenia w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-11 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

"This Is The Life" to trzeci i ostatni singiel przed jutrzejszą premierą drugiej części składanki "Mint Room" wydanej przez Treacherous C.O.B., na którym zaprezentowali się główni reprezentanci niezależnego kalifornijskiego labelu - One-2, K-Young oraz pracujący właśnie nad nowym solowym albumem oraz kolejną wspólną płytą spod znaku Slaughterhouse: Kxng Crooked. Check it!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-25 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Dawreck to reprezentant Chicago działający na niezależnym rynku, który dość mocno puka w ostatnim czasie do drzwi mainstreamu. Raper jest jednym z występujących na trasie Midwest Legends Tour podczas której otwiera show przed takimi pionierami sceny jak Bone Thugs-N-Harmony, Twista, Do Or Die czy Crucial Conflict. Oprócz tego artysta przygotowuje także kilka własnych projektów, mających ukazać się na rynku w 2015 roku.

dodano: 2015-01-14 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Crooked I - który przy okazji premiery najnowszego albumu "Sex, Money & Hip-Hop" zmienił ksywkę na Kxng Crooked, wypuścił właśnie do sieci swój nowy teledysk. Klip powstał do kawałka "I Can't Breathe", jaki raper udostępnił słuchaczom kilka tygodni temu - wykonany pod instrumental utworu "Pain" 2Paca freestyle dotyka ostatnich wydarzeń w Ameryce, związanych ze śmiercią Erica Garnera i przejawami brutalności policji. Możecie go sprawdzić w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-08 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Crooked I - odtąd znany jako Kxng Crooked przygotowuje się do wydania swojego nowego albumu. "Sex, Money And Hip Hop" będzie drugą - po "Apex Predator", oficjalną płytą w dorobku rapera z Long Beach a jej premiera została zapowiedziana na następny wtorek, 16 grudnia.