Tech N9ne

Tech N9ne

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-05-03 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Tech N9ne - Disparagement Ft. King Iso & Krizz Kaliko - Official Music Video

Ponad 25 lat na scenie, 13 solowych albumów oraz wiele innych projektów - to wszystko na swoim koncie ma Tech N9ne, który w listopadzie skończy 48 lat. Wciąż jednak zaskakuje, w dodatku wciąż podnosząc poziom realizacji swoich teledysków. Sprawdźcie, co tym razem do zaoferowania miał szef Strange Music.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-04-11 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Tech N9ne - N9NA - Official Animated Music Video

Weteran mikrofonu z Kansas City szykuje dla nas swój kolejny album. "N9NA" to singiel znany fanom już od dawna. Teraz doczekał się świetnie zrealizowanego animowanego klipu. Premiera krażka o tym samym tytule już w najbliższy piątek!

Tagi:
dodano: 2019-02-21 18:00 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 1)

Pierwsze poważniejsze promienie słońca w tym roku od razu przywołały u nas wspomnienia lata, a co za tym idzie, najbardziej hip-hopowej imprezy każdych wakacji, czeskiego Hip Hop Kempu! W tym roku legendarny Festiwal z Atmosferą odbędzie się już po raz 18, więc okazja do świętowania jest zupełnie wyjątkowa. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią między 15, a 17 sierpnia w czeskim Hradec Kralove.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-13 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Token nie od dziś dał się we znaki swoim skillsowym zacięciem: "Ten gość jest takim rzeźnikiem, że to jest koniec, to jest masakra. Technicznie rozp***dala, punchline'owo rozp***dala, śpiewa, tańczy, jeździ na rowerze - robi wszystko co chcesz, jest jednym wielkim show, nie wiem czy da się posunąć rap dalej" - taką porcję propsów słał kiedyś w naszym wywiadzie w stronę Tokena Słoń.

W grudniu raper wypuścił swój oficjalny debiut "Between Somewhere" a na początku lutego otrzymaliśmy klip do numeru nagranego razem z Tech N9ne'em - numeru będącego liryczną serią z dwóch karabinów maszynowych... Sprawdźcie jak dwa pokolenia wyskillowanej nawijki brzmią w połączonych siłach!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-02-11 20:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden z wirtuozów technicznego nawijania, karabin maszynowy z Kansas ponownie odwiedzi Polskę! Tech N9ne'a gościliśmy już na popkillerowej imprezie w warszawskim klubie 55, po ponad 6 latach pora na powrót!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2019-01-23 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jeden z wirtuozów technicznego nawijania, karabin maszynowy z Kansas ponownie odwiedzi Polskę! Tech N9ne'a gościliśmy już na popkillerowej imprezie w warszawskim klubie 55, po ponad 6 latach pora na powrót!

Tagi:
dodano: 2018-08-29 11:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

Końca dobiegają wakacje a przed nami druga połowa "właściwego roku", dobrze więc zamknąć pewną klamrą ostatnie miesiące. 2018 rok przyniósł nam za granicą ogrom ciekawych albumów, ciężko je wszystkie wymienić (staramy się to robić w dziale Premiery Płyt, który polecamy śledzić) a co dopiero przesłuchać - wszystkie wykazy i podsumowania muszą być więc na swój sposób subiektywne. My mamy dla Was przelot przez pierwsze półrocze autorstwa Łukasza Rawskiego, który premierowych krążków przesłuchał całą masę i postanowił zebrać swoje wrażenia w obszernym tekście - sprawdźcie specjalne subiektywne podsumowanie, podzielone na 3 dwumiesięczne części! Pierwszą dostaliście w poniedziałek, ostatnia pojawi się w piątek, tak by odpowiednio zamknąć sierpień. Miłego czytania no i oczywiście słuchania! [Mateusz Natali]

kategorie:
dodano: 2018-02-08 21:20 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Goście uświetniający swoją obecnością tracklistę tej kompilacji to m.in. Wu-Tang Clan, Snoop Dogg, DMX, Lupe Fiasco, E-40 czy Kool G Rap. W singlu "Terminally Ill" pojawiają się Tech N9ne, Rittz, Chino XL oraz KXNG Crooked. Premierę wydawnictwa sygnowanego ksywami Forever M.C. & It's Different zaplanowano na 30 marca 2018 roku.

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-08 20:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Liryczny dream-team zgromadził się w singlu zatytułowanym "Terminally Ill", który znajdzie się na nadchodzącym projekcie "Forever M.C.". Tech N9ne, Rittz, KXNG Crooked i Chino XL urządzają sobie w tym prawie 7-minutowym utworze istny festiwal morderczych wersów, niesionych perfekcyjnym flow każdego z nich. Co więcej, pozostali goście uświetniający swoją obecnością tracklistę tej kompilacji to m.in. Wu-Tang Clan, Snoop Dogg, DMX, Lupe Fiasco, E-40 czy Kool G Rap. Pełna lista featów oraz mocarnie obsadzony singiel w rozwinięciu newsa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-01-20 14:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Tech N9ne rozkręca machinę promocyjną swojego nadchodzącego albumu wraz z klipem do "Don't Nobody Want None". Po skierowanym do miłośników mocniejszych trunków "Drink Up" Tech kolejny singiel poświęcił b-boyom oraz DJ-om. Taneczny utwór tradycyjnie już wyprodukował Seven. Longplay zatytułowany "Planet" 46-latek zaplanował do wydania na dzień 2 marca tego roku.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-20 11:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Chciałem stworzyć swoją własną planetę, bo ta ma za wiele problemów z nienawiścią i morderstwami. Chciałem opuścić tę planetę i stworzyć swoją własną, poprzez miłość i swoje teksty" - tłumaczy Tech N9ne koncept nowego albumu, na który weteran ze Strange Music zaprosił takich gości jak Machine Gun Kelly, Krizz Kaliko, Snow Tha Product czy King Iso.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-26 11:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Tech N9ne, jak na pracoholika przystało, zasypuje fanów swoimi kolejnymi produkcjami z dużą częstotliwością. W tym roku raper wydał już dwa albumy z serii Tech N9ne Collabos - "Dominion" oraz "Strange Reign" - a teraz skupia się na nadchodzącej solówce. Mocarny singiel "Drink Up", który można uznać za pierwszą odsłonę wydawnictwa "Planet", wyprodukował Seven. Premierę tego materiału Tech zaplanował na marzec 2018 roku. Dzięki tematyce podjętej przez rapera kawałek to nic innego jak follow-up do takich numerów jak "Caribou Lou" czy "KC Tea" reprezentanta Kansas City.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-26 14:27 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Trzeci oficjalny longplay nieznanego jeszcze szerzej rapera z Kanady. Projekt ten to mroczna retrospekcja różnych stanów świadomości autora. Pomimo zmagania się z depresją, lękami i nałogami Merkules opowiadając o walce ze swoimi demonami udowadnia, że jeszcze się nie poddał. I robi to świetnie lirycznie i technicznie.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-08 21:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Rapowi perfekcjoniści Royce da 5'9 i Tech N9ne wypuścili utwór pt. "Barely Human". Okazją ku temu stała się rocznica wydania albumu "Success Is Certain" pierwszego z nich. Monumentalny refren kawałka wykonuje najbliższy współpracownik Techa, Krizz Kaliko. Najnowszym osiągnięciem Royce'a pozostaje mixtape "The Bar Exam 4" z czerwca tego roku, natomiast ostatnio zaprezentowany przez Teccę materiał to kwietniowe "Dominion".

video
dodano: 2017-03-25 17:13 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

O "Dominion", zbliżającym się wydawnictwie z serii Tech N9ne Collabos, pisaliśmy przy okazji singla "Put Em On". Tech kontynuuje promocję krążka - raper zobrazował klipem utwór "Drama", nagrany ze specjalistą od refrenów, Krizzem Kaliko. Track jest wyrazem sprzeciwu artysty wobec nowego prawa jego rodzinnego stanu, Missouri, które umożliwia od nowego roku posiadanie broni bez zezwolenia. Album "Tech N9ne Collabos: Dominion" ukaże się 7 kwietnia.

Strony