Atmosphere

Atmosphere

kategorie:
dodano: 2023-12-03 19:38 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowa epka Atmosphere.

Tracklista:

01. Wetter
02. Attachings
03. Rotary Telephone
04. Don't Mind Me
05. Where I'm / You're At
06. Talk Talk
07. Hear Hear feat. Bat Flower
08. Hello Pete feat. Buck 65 & Kool Keith
09. Make Party Politics
10. Traveling Forever

Tagi:
kategorie:
dodano: 2023-05-07 21:38 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Atmosphere.

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2022-04-12 17:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 13)

Dzisiaj hip-hop to raczej domena młodych artystów, ale weterani też się trzymają i w zeszłym roku dość mocno zaznaczyli swoją obecność na scenie. Oto wyjadacze, którzy wypuścili krążki w minionych dwunastu miesiącach i ze swoimi płytami znaleźli się w nominacjach do Popkillera Roku za najlepszy Album z USA (głosowania już tylko do czwartku!).

video
dodano: 2021-10-09 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj ukazał się nowy album Atmosphere "WORD?" a wraz z premierą otrzymaliśmy zestawienie creme-de-la-creme niezależnej sceny czyli collabo z Aesopem Rockiem i MF DOOM'em. Jak mówi sam Slug - bardzo możliwe, że to ostatnia zwrotka, którą DOOM nagrał w życiu.

video
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-05-14 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Ras Kassa na scenie widziałem kilka razy - od występu na Hip Hop Kempie, przez support, który grał przed koncertem GZA w Warszawie, aż po show w ramach trasy West Coast Takeover z Xzibitem pod koniec zeszłego roku. Jedna rzecz, która się nie zmienia, to to, że niezmiennie ogień w wersji live robi wspólny numer weterana z Carson z DJ'em Premierem, pamiętne, można wręcz rzec klasyczne, "Goldyn Chyld"

W tym roku obaj artyści znów połączyli siły - i znów dostaliśmy kawał najlepszej jakości rapu z obu Wybrzeży!

kategorie:
dodano: 2020-01-18 13:17 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"Whenever" to trzynasty w dorobku albumy grupy z Minneapolis.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-18 23:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Atmosphere - Stopwatch (Official Video)

Slug i Ant kontynuują promocję ostatniego albumu "Mi Vida Local", serwując piąty teledysk.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-09-28 14:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dziewiąty studyjny materiał amerykańskiej hiphopowej legendy z Minneapolis, która niebawem będzie świętować swoje 30-lecie. "Mi Vida Local" powstawała w zupełnie innym klimacie Ameryki niż wydana w 2016 roku płyta "Fishing Blues". Po zwycięstwie Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich sytuacja społeczna i polityczna w USA mocno się zmieniła, co nie pozostało bez wpływu na Sluga i Anta, czyli członków Atmosphere. Skończyła się idylla, zaczęło się polaryzowanie społeczeństwa, wzrost agresji. Stąd czasami na "Mi Vida Local" pojawiają się klimaty bardzo ciężkie muzycznie. Duet skupił się na tym, co dzieje się w południowym Minneapolis. Choć powstał w trudnym okresie, album zawiera też pozytywne momenty. To na pewno płyta zróżnicowana i jednocześnie wyrazista. Atmosphere udowadniają, że choć grają już prawie 30 lat, daleko jest im do zjadania własnego ogona.

video
dodano: 2016-08-08 16:20 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy teledysk promujący najnowsze wydawnictwo Rhymesayers, czyli Atmosphere zatytułowane "Fishing Blues". Premiera najnowszego krążka Sluga i Anta już 12 sierpnia. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-27 19:01 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Atmosphere, czyli duet Ant i Slug, od czasów premiery swojego ostatniego albumu "Southsiders" wypuścili kilkanaście luźnych numerów - trzeba przyznać, że panowie nie próżnowali. W końcu wrzucili w sieć pierwszy singiel z nadchodzącej płyty "Fishing Blues". Premiera wyznaczona jest na 12 sierpnia tego roku. 

Tagi:
video
dodano: 2016-06-23 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Nadejście lata sprzyja wydawaniu nowej muzyki, co widać w dzisiejszym Drive By. Z okien Mercedesa padają strzały od The Underachievers, sceny rodem z "Wściekłych Psów" Tarantino rozgrywają się w klipie Bernza, a sytuację uspokaja śpiewający Wiz Khalifa. Kiedy Jadakiss bierze na warsztat instrumental Drake'a, B.o.B ogłasza oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Nowe kawałki wypuścili również G-Eazy, Atmosphere oraz zaangażowany społecznie Common w kooperacji z Gregorym Porterem.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-05-09 17:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 8)
southsiders

Drogi Seanie,

Czekałem na nową wiadomość od Ciebie aż trzy lata. Ale nie martw, wcale nie jestem zły z tego powodu. Cały czas byłeś w trasie. Wszystko rozumiem. Poza tym, niemal zawsze tyle czasu trzymałeś mnie w napięciu. Czemu miałbym nagle się odwrócić do Ciebie plecami?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wszyscy fani Atmosphere pewnie wyczekują już z niecierpliwością 6 maja gdy trafi do nas najnowszy krążek duetu zatytułowany "Southsiders". Na razie dostajemy nowy singiel, który "przypomina, że prawdziwa miłość nie zna granic ani praw". Co ma do tego wszystkiego Kanye West? Sprawdźcie sami.

Strony