Berner

Berner

kategorie:
dodano: 2020-01-15 14:34 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Członek Taylor Gangu wydaje kolejny street album, przy okazji zbierając sobie całkiem pokaźną i ciekawą listę gości. Oto na "El Chivo" znajdziemy gościnne występy: B-Reala, Wiza Khalify, The Jacki, czy Chevy Woodsa.

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dwaj specjaliści od wychillowanej, mocno zielonej jazdy łączą siły na wspólnym projekcie, oczywiście przy wsparciu kolejnych konkretnych graczy.

Tagi:
video
dodano: 2019-01-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mozzy, Berner - Solitary (Official Video) ft. Wiz Khalifa

Mozzy i Berner to dwaj pracusie z Bay Area, nie dziwi więc, że wreszcie wzięli się za wspólny projekt. "Slimey Individualz" trafi do nas już w lutym, a w pierwszym singlu pojawia się sam Wiz Khalifa, a na płycie usłyszymy jeszcze YG, Logica, SOB x RBE czy B-Reala.

Szczegóły albumu w dziale 'Premiery Płyt'

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

kategorie:
dodano: 2019-01-20 03:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mozzy i Berner to dwaj pracusie z Bay Area, nie dziwi więc, że wreszcie wzięli się za wspólny projekt. "Slimey Individualz" trafi do nas już w lutym, a w pierwszym singlu pojawia się sam Wiz Khalifa, a na płycie usłyszymy jeszcze YG, Logica, SOB x RBE czy B-Reala.

kategorie:
dodano: 2018-09-17 00:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny materiał hustlera z Bay Area, tradycyjnie obsadzony mocarnie. To już druga płyta Bernera w tym roku, po krążku wyprodukowanym w pełni przez Scotta Storcha.

Tagi:
dodano: 2018-08-27 18:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Końca dobiegają wakacje a przed nami druga połowa "właściwego roku", dobrze więc zamknąć pewną klamrą ostatnie miesiące. 2018 rok przyniósł nam za granicą ogrom ciekawych albumów, ciężko je wszystkie wymienić (staramy się to robić w dziale Premiery Płyt, który polecamy śledzić) a co dopiero przesłuchać - wszystkie wykazy i podsumowania muszą być więc na swój sposób subiektywne. My mamy dla Was przelot przez pierwsze półrocze autorstwa Łukasza Rawskiego, który premierowych krążków przesłuchał całą masę i postanowił zebrać swoje wrażenia w obszernym tekście - sprawdźcie specjalne subiektywne podsumowanie, podzielone na 3 dwumiesięczne części! Druga z nich pojawi się w środę a trzecia w piątek, tak by odpowiednio zamknąć sierpień. Miłego czytania no i oczywiście słuchania! [Mateusz Natali]

dodano: 2018-02-09 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Po grudniowej ofensywie tempo wyraźnie zmalało, ale konkretnych albumów i tak nie brakowało - pora byście wskazali najlepszy z nich!

dodano: 2018-01-04 20:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Powroty Scotta Storcha wydawały się w ostatnich latach jednorazowe, brak było w nich mocy i wjazdu "na pełnej". Teraz jednak dostaniemy od genialnego producenta cały album! Mowa o wspólnym krążku z reprezentantem Taylor Gangu Bernerem. Bern zrobił tu zresztą o wiele więcej - zaprosił Snoopa, Game'a, E-40'ego, Wiza, Pushę T czy Devina a w klipie do coveru kultowego "Gettin' it" wprowadzenie robi sam Short Dawg a w roli szofera pokazuje się Khalifa! O mamusiu!

kategorie:
dodano: 2018-01-04 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powroty Scotta Storcha wydawały się w ostatnich latach jednorazowe, brak było w nich mocy i wjazdu "na pełnej". Teraz jednak dostaniemy od genialnego producenta cały album! Mowa o wspólnym krążku z reprezentantem Taylor Gangu Bernerem. Bern zrobił tu zresztą o wiele więcej - zaprosił Snoopa, Game'a, E-40'ego, Wiza, Pushę T czy Devina a w klipie do coveru kultowego "Gettin' it" wprowadzenie robi sam Short Dawg a w roli szofera pokazuje się Khalifa!

dodano: 2017-06-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Czasy muzycznego oddzielenia dwóch amerykańskich wybrzeży już dawno za nami. Reprezentujący kalifornijskie Bay Area i Taylor Gang Berner i nowojorski członek The Lox, Styles P połączyli siły w zaskakującym albumowym collabo - a poza kontrastującym stylowo duetem na krążku usłyszymy także sporo ciekawych gości. Wiz Khalifa, B-Real, ScHoolboy Q, Ty Dolla $ign, Dave East - to tylko niektórzy z nich. Sprawdźcie tracklistę i pierwszy klip! Premiera albumu już 23 czerwca.

kategorie:
dodano: 2017-06-12 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Czasy muzycznego oddzielenia dwóch amerykańskich wybrzeży już dawno za nami. Reprezentujący kalifornijskie Bay Area i Taylor Gang Berner i nowojorski członek The Lox, Styles P połączyli siły w zaskakującym albumowym collabo - a poza kontrastującym stylowo duetem na krążku usłyszymy także sporo ciekawych gości. Wiz Khalifa, B-Real, ScHoolboy Q, Ty Dolla $ign, Dave East - to tylko niektórzy z nich. Premiera albumu już 23 czerwca.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-17 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trójka doskonale znanych (lokalnie i nie tylko) reprezentantów San Francisco połączyła siły, by zaserwować porcję ulicznej kalifornijskiej jazdy. Członek Taylor Gangu Berner, znany wcześniej jako Ya Boy - Rich Rocka oraz regionalna legenda San Quinn. Jeżeli lubicie westcoastowy gangsta-rap to polecam.

video dnia
dodano: 2016-03-08 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dlaczego: Berner chyba nigdy nie wyjdzie rapowo ponad naciąganą poprawność, ale pod względem ucha do bitów mało kto w grze ma do niego jakikolwiek start. Na każdym projekcie wyciąga takie podkłady, że szczęka na ziemi i california finest w pełnej krasie, a gdy dorzuca jeszcze do kompletu takich gości jak tutaj to w ogóle jest 'dziękuję, dobranoc'. Cooo zaaa vibe! Numer promuje nadchodzący projekt Bernera "Hempire", który pojawi się 1 kwietnia.

dodano: 2015-06-03 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

"Kings" to najnowsze video promujące najnowszą odsłonę wspólnego projektu B-Real'a oraz Berner'a. Wydana w połowie kwietnia druga część "Prohibition" spotkała się w niezłym przyjęciem ze strony fanów a klip do wyprodukowanego przez Maxwell'a Smart'a singla wyreżyserowali wspólnie Julian Edwards i David Camarena. Teledysk do sprawdzenia w załączniku.

Tagi:
video
dodano: 2015-04-22 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Utalentowany reprezentant Funk Volume kontynuuje promocję swojego nadchodzącego debiutanckiego albumu "The Growing Process". W najnowszym singlu pojawia się gościnnie Berner a całość to marihuanowy hymn wypuszczony z okazji 4/20.

Strony