Thurz

Thurz

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-08 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

THURZ "COLORS" Official Video

Reprezentujący Miasto Aniołów raper Thurz niedawno wypuścił ostatni darmowy album, zatytułowany "517 W Queen Tape". Tymczasem wciąż promuje też zeszłoroczne, świetne wydawnictwo "L.A. Riot", tym razem teledyskiem do numeru "Colors". I to jakim teledyskiem!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-09-29 17:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Thurz, autor jednej z najciekawszych rapowych płyt zeszłego roku ("L.A. Riot"), oraz były członek kalifornijskiego duetu U-N-I, podzielił się niedawno ze światem zupełnie nowym projektem zatytułowanym "517 W Queen Tape".

Na albumie znajdziemy 16 oryginalnych kawałków, w których gościnnie pojawili się tacy artyści jak m.in. Killer Mike, BJ The Chicago Kid, Aleon Craft, Rocki Evans czy Johnny Polygon.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-21 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)
Thurz, znany wcześniej jako Thurzday, czy też połówka duetu U-N-I (który wystąpił na Hip Hop Kempie w 2009 roku), wydał w sierpniu swój pierwszy solowy projekt. "L.A. Riot" zebrało masę pozytywnych opinii, a sam raper, wspólnie ze stroną DjBooth.net postanowił udostępnić teraz płytę do legalnego ściągnięcia za darmo (przez limitowany czas; link na końcu). Z tej okazji zabrałem się wreszcie do pisania recenzji.

Przyznam na wstępie, że o ile słyszałem starsze produkcje Thurza w ramach U-N-I, to nigdy nie spodziewałbym się, że MC pójdzie w aż tak innym kierunku. "L.A. Riot" było dla mnie zaskoczeniem... Pozytywnym.

Tagi: