Kokane

Kokane

kategorie:
dodano: 2023-04-30 18:53 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna płyta Suga Free i Kokane'a.

Tracklista:

01. Hurry Up Kick In feat. Teddy Ballgame Theus
02. Sugakane
03. Bitch in Da Trunk
04. Anotha Hoe Bites the Dust
05. Put Da Tip In
06. Bitch Killa
07. Shut Up
08. Playas Touch
09. Stuck in My Ways
10. The World Is Mine

Tagi:
video
dodano: 2019-02-02 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Kokane - I'm So Hood

Legenda westcoastu serwuje coś dla fanów starej kalifornijskiej jazdy - "I'm So Hood" to singiel zapowiadający album "Finger Roll", który otrzymamy 30 marca. West Up!

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi:
dodano: 2016-07-24 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Pod koniec czerwca pochodzący z Niemiec producent Gee Motion wypuścił na rynek swoją kompilację pt. "West Coast All-Stars 2k16". Dwupłytowy album zawiera 28 kawałków, na których gościnnie pojawia się plejada ikon zachodniego wybrzeża jak Tha Dogg Pound, Mc Eiht, South Central Cartel czy Cold187um z Above The Law. "Remember Me" to najnowszy singiel promujący krążek, do którego nakręcono teledysk - gościnnie pojawiają się w nim Kxng Crooked, Kokane i Curtis Young. Klip do sprawdzenia w rozwinięciu.

dodano: 2016-05-22 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Kokane udanie powrócił na scenę przy pomocy albumu "King Of G-Funk", który jest jak do tej pory jednym z lepszych kalifornijskich wydawnictw 2016 roku. "Feel It In The Air" to najnowszy singiel promujący płytę, do którego zrealizowano teledysk. Numer został wyprodukowany przez duet Meech Wells i Sean Wells, a klip możecie obejrzeć w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-03-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Legendarny kalifornijczyk Kokane, jedna z ikon westcoastu lat '90 atakuje nowym albumem, bezceremonialnie zatytułowanym "King Of GFunk". Całość odsłuchać możecie poniżej a gościnnie pojawiają się takie sławy jak Bootsy Collins, George Clinton, Snoop Dogg, Xzibit czy Kurupt!

Tagi:
dodano: 2016-02-08 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Dlaczego: Zanim otrzymamy comeback album od Eastsidaz, pierwszy solowym krążkiem w karierze zaatakuje Tray Deee! "The Return" to singiel zapowiadający nie tylko nadchodzący materiał, ale i powrót do formy po kilkunastoletniej przerwie spowodowanej odsiadką. Mocny westowy bangier i niezawodny Kokane na refrenie zwiastują, że krążek "T3C Project" może być jedną z wydawniczych niespodzianek tego roku. Jak wam siada?

dodano: 2015-12-17 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Legendarny hook man z zachodniego wybrzeża pracuje pełną parą nad nowym albumem, który pojawi się wkrótce na rynku. Premiera "King Of G-Funk" nastąpić ma w pierwszym kwartale nowego roku, a my otrzymaliśmy właśnie klip do pierwszego singla "Platic Surgery", w którym gościnnie udzielił się Mr. Short Khop. Teledysk sprawdzicie w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-20 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Weteran g-funkowych refrenów powraca z najnowszym projektem - tym razem będzie to mixtape "King Of G-Funk". Jak sama nazwa wskazuje można się na nim spodziewać sporej ilości piszczałek i syntezatorów, które zdominowały west coast'owe brzmienie lat 90-tych.

video
dodano: 2015-06-01 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Na początku marca DPG opublikowało numer "Skip Skip", który ma promować ich nadchodzący krążek - "Daz & Kurupt, Kurupt & Daz". Teraz otrzymaliśmy do tego singla oficjalny teledysk, którego złożeniem zajął się Teddy Knock. Wyprodukowany przez Monoxpoly numer z gościnnym udziałem Kokane'a zapowiada album wypełniony po brzegi klasycznymi klimatami gangsta rapu - sprawdzamy klip i czekamy na resztę.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-09 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

Pod koniec lutego informowałem Was, że Daz i Kurupt zapowiedzieli nowy album spod znaku Tha Dogg Pound, który ma się ukazać w 2015 roku, przedstawiając przy okazji fragment pierwszego singla - "Skip Skip". Pora przetestować pełną wersję tego kawałka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-24 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 9)

Od premiery ostatniej płyty spod znaku DPG minęło już prawie 5 lat. W tym czasie otrzymaliśmy kilka przeciętnej jakości mixtape'ów, jeden album ze starymi kawałkami z czasów Death Row wydany przez WideAwake oraz zapowiedzi dwóch krążków - "Alumni" oraz "Dillinger & Young Gotti 3" które nigdy się nie ukazały.

dodano: 2015-01-16 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Wydane w ubiegłym roku "Shut da F Up & Cut da Checc" było jedną z ciekawszych pozycji minionych 12 miesięcy. W oczekiwaniu na nową płytę Kokane'a artysta publikuje świeży singiel wyprodukowany przez Meech Wellsa, znanego m.in. z współpracy ze Snoop Doggiem w czasach kiedy raper był związany z wytwórnią No Limit. Sprawdźcie teledysk do "Halla" w rozwinięciu i podzielcie się waszymi odczuciami w komentarzach.

Tagi:
dodano: 2015-01-03 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

C-Bo - No Warning Shots feat. Kokane - [Official Music Video]

Dlaczego: Po wydanym ponad 2 lata temu bardzo dobrym albumie "Orca", legenda Sacramento powraca z nowym singlem, zwiastującym kolejny solowy materiał. "No Warning Shots" to mocno west coast'owy numer, na którym C-Bo wspiera w refrenie niezawodny Kokane. Premiera krążka "Tha Mobfather 2" planowana jest na 2015 rok - czekacie? Bo ja bardzo.

dodano: 2014-09-09 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

KOKANE Presents: "CHICAGO" Produced by Meech Wells

Znany ze swoich misrzowskich refrenów Kokane prezentuje swój najnowszy singiel "Chicago", który wyprodukował niezawodny Meech Wells. Utwór porusza aktualny i bardzo popularny w ostatnim czasie temat wydarzeń jakie mają miejsce na ulicach "wietrznego miasta" a sprawdzicie go w linku powyżej.

Tagi:

Strony