Scott Storch

Scott Storch

dodano: 2018-01-04 20:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Powroty Scotta Storcha wydawały się w ostatnich latach jednorazowe, brak było w nich mocy i wjazdu "na pełnej". Teraz jednak dostaniemy od genialnego producenta cały album! Mowa o wspólnym krążku z reprezentantem Taylor Gangu Bernerem. Bern zrobił tu zresztą o wiele więcej - zaprosił Snoopa, Game'a, E-40'ego, Wiza, Pushę T czy Devina a w klipie do coveru kultowego "Gettin' it" wprowadzenie robi sam Short Dawg a w roli szofera pokazuje się Khalifa! O mamusiu!

kategorie:
dodano: 2018-01-04 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powroty Scotta Storcha wydawały się w ostatnich latach jednorazowe, brak było w nich mocy i wjazdu "na pełnej". Teraz jednak dostaniemy od genialnego producenta cały album! Mowa o wspólnym krążku z reprezentantem Taylor Gangu Bernerem. Bern zrobił tu zresztą o wiele więcej - zaprosił Snoopa, Game'a, E-40'ego, Wiza, Pushę T czy Devina a w klipie do coveru kultowego "Gettin' it" wprowadzenie robi sam Short Dawg a w roli szofera pokazuje się Khalifa!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-02-15 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Pierwszy to jeden z gorętszych newcomerów, którego hitowe "White Iverson" przekroczyło ostatnio 100 milionów odsłon a debiut wyczekiwany jest przez środowisko z zaciekawieniem. Drugi to legendarny producent i klawiszowiec, swego czasu numer 1 w grze i autor takich hitów jak "Lean Back", w ostatnich latach przegrywający jednak walkę z narkotykowym nałogiem. Teraz ta dwójka spotkała się w studio - czyżby przy okazji prac nad debiutem Post Malone'a? Nie wiem, ale wyjątkowo intrygujące duo, pozostaje czekać na efekty.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-27 13:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 26)

Kiedyś jeden z topowych producentów rap gry, kasujący niebotyczne honoraria za dostarczanie miażdżących bitów, na których powstawał hit za hitem - od "Still Dre", przez "Candy Shop", po "Lean Back". Dzisiaj zniszczony kokainowym nałogiem i zdołowany olbrzymimi problemami finansowymi, które zmusiły go do ogłoszenia bankructwa... oto smutny epilog historii Scott Storcha.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-10 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tak szybko, jak po latach przebywania "w tle" wzniósł się na absolutne wyżyny, tak szybko znikł. W pewnym momencie co drugi mainstreamowy hit współtworzony był przez Scotta Storcha i jak powiedział sam producent - przerosło go to, wpadł w narkotyki i przećpał fortunę. Mamy nadzieję, że uporządkował już swoje sprawy i pokaże jeszcze, na co go stać - obiecującym jest fakt, że ponownie znalazł się w studio z Fat Joe, z którym stworzył przecież takie bomby jak "Lean Back" czy "Make It Rain". Video z relacją i komentarzem Scotta znajdziecie poniżej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-08-09 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)
Po wydanym w maju street albumie "Knoc's Ville", Knoc-Turn'al dopieszcza swój długo zapowiadany pełnoprawny solowy krążek "Book Of Knoc".

Płyta mająca się ukazać już kilka lat temu pojawi się na półkach sklepowych pod koniec tego roku a my dostajemy w swoje ręce kawałek, który ma rozgrzać nasze apetyty w oczekiwaniu na tę pozycję.