Scott Storch

Scott Storch

kategorie:
dodano: 2023-04-30 18:58 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album R-Meana i Scotta Storcha.

Tracklista:

01. Triumph
02. Candle of the Devil feat. Nas
03. TBS feat. Offset & DB Bantino
04. Downfall feat. Angel Hill
05. Charles Barkley feat. YG
06. Sativa Mamacita feat. Angel Hill
07. The Rising Son
08. H.O.P.E. feat. Haben
09. Hadouken (Storm Before the Calm)
10. Yessir feat. Quavo
11. Circus feat. Kabaka Pyramid & Method Man
12. Lonely Day
13. Overnight
14. King James feat. Jeremih
15. Yalla Habibi feat. French Montana

dodano: 2021-11-27 15:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 11)

W 1999 roku powychodziło trochę dobrych westcoastowych płyt. Pierwsze, które przychodzą na myśl to "Streetz Iz Tha Mutha" Kurupta, "I Want It All" Warrena G i "Section 8" MC Eighta. Jednak żadna z nich nie zaznaczyła się tak, jak "2001" Dr. Dre. W tym roku mijają 22 lata od premiery tego klasyka. Dlatego też postanowiłem krótko o nim napisać. Nie będzie to recenzja, bardziej próba pokazania wpływu na scenę, ale nie tylko. Ten album bezapelacyjnie odcisnął swoje piętno na brzmieniu hip-hopu w tamtym czasie. Więcej nawet, zmienił rapowy mainstream nie do poznania. Dre'owi udało się to po raz drugi w karierze.

dodano: 2018-01-04 20:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Powroty Scotta Storcha wydawały się w ostatnich latach jednorazowe, brak było w nich mocy i wjazdu "na pełnej". Teraz jednak dostaniemy od genialnego producenta cały album! Mowa o wspólnym krążku z reprezentantem Taylor Gangu Bernerem. Bern zrobił tu zresztą o wiele więcej - zaprosił Snoopa, Game'a, E-40'ego, Wiza, Pushę T czy Devina a w klipie do coveru kultowego "Gettin' it" wprowadzenie robi sam Short Dawg a w roli szofera pokazuje się Khalifa! O mamusiu!

kategorie:
dodano: 2018-01-04 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powroty Scotta Storcha wydawały się w ostatnich latach jednorazowe, brak było w nich mocy i wjazdu "na pełnej". Teraz jednak dostaniemy od genialnego producenta cały album! Mowa o wspólnym krążku z reprezentantem Taylor Gangu Bernerem. Bern zrobił tu zresztą o wiele więcej - zaprosił Snoopa, Game'a, E-40'ego, Wiza, Pushę T czy Devina a w klipie do coveru kultowego "Gettin' it" wprowadzenie robi sam Short Dawg a w roli szofera pokazuje się Khalifa!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-02-15 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Pierwszy to jeden z gorętszych newcomerów, którego hitowe "White Iverson" przekroczyło ostatnio 100 milionów odsłon a debiut wyczekiwany jest przez środowisko z zaciekawieniem. Drugi to legendarny producent i klawiszowiec, swego czasu numer 1 w grze i autor takich hitów jak "Lean Back", w ostatnich latach przegrywający jednak walkę z narkotykowym nałogiem. Teraz ta dwójka spotkała się w studio - czyżby przy okazji prac nad debiutem Post Malone'a? Nie wiem, ale wyjątkowo intrygujące duo, pozostaje czekać na efekty.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-27 13:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 27)

Kiedyś jeden z topowych producentów rap gry, kasujący niebotyczne honoraria za dostarczanie miażdżących bitów, na których powstawał hit za hitem - od "Still Dre", przez "Candy Shop", po "Lean Back". Dzisiaj zniszczony kokainowym nałogiem i zdołowany olbrzymimi problemami finansowymi, które zmusiły go do ogłoszenia bankructwa... oto smutny epilog historii Scott Storcha.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-10 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tak szybko, jak po latach przebywania "w tle" wzniósł się na absolutne wyżyny, tak szybko znikł. W pewnym momencie co drugi mainstreamowy hit współtworzony był przez Scotta Storcha i jak powiedział sam producent - przerosło go to, wpadł w narkotyki i przećpał fortunę. Mamy nadzieję, że uporządkował już swoje sprawy i pokaże jeszcze, na co go stać - obiecującym jest fakt, że ponownie znalazł się w studio z Fat Joe, z którym stworzył przecież takie bomby jak "Lean Back" czy "Make It Rain". Video z relacją i komentarzem Scotta znajdziecie poniżej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-08-09 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)
Po wydanym w maju street albumie "Knoc's Ville", Knoc-Turn'al dopieszcza swój długo zapowiadany pełnoprawny solowy krążek "Book Of Knoc".

Płyta mająca się ukazać już kilka lat temu pojawi się na półkach sklepowych pod koniec tego roku a my dostajemy w swoje ręce kawałek, który ma rozgrzać nasze apetyty w oczekiwaniu na tę pozycję.