Tha Dogg Pound

Tha Dogg Pound

kategorie:
dodano: 2024-05-31 19:46 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Tha Dogg Pound nagrany dla Death Row Records.

Tracklista:

współpraca płatna
dodano: 2024-02-01 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 6)

Cali Iz Active! Tha Dogg Pound to jeden z najbardziej kultowych składów na muzycznej mapie Kalifornii i obok Dr. Dre, 2paca czy Snoop Dogga, czołowa wizytówka ery g-funku.

Kurupt i Daz Dillinger wystąpią jako DPG po raz pierwszy w Polsce na trzech koncertach w Gdańsku, Warszawie i Katowicach! Jako support wystąpi NHale, syn Nate Dogga. Ekipa miała wystąpić w Polsce już w 2018 na Urodzinach Popkillera, niestety wtedy odwołała cały tour. Teraz finalnie jednak do nas dotrą!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-02-19 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Członkowie Bone Thugs-N-Harmony i Tha Dogg Pound od lat mówili o nagraniu wspólnego albumu. Teraz łączą siły i ogłosili powstanie supergrupy o nazwie Thug Pound.

dodano: 2018-05-10 23:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Złe wieści dla wszystkich westcoastowych zajawkowiczów, którzy podobnie jak my nie mogli doczekać się niedzielnej wizyty Tha Dogg Pound. Trasa Daza i Kurupta napotkała nieoczekiwane turbulencje i powinna się już rozpocząć... jednak została przesunięta.

dodano: 2018-05-07 23:59 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

W ponad 25-letniej historii legendarnego duetu kalifornijskich rap weteranów było tyle jasnych punktów i niezapomnianych wydarzeń, że przytoczenie w te kilka dni dzielających nas od koncertu chociażby części osiągnięć i najlepszych momentów Daza i Kurupta wydaje się wręcz niemożliwe. Dlatego też w naszym tygodniu z DPG postanowiłem mocno skupić się na moim subiektywnym guście i odczuciach towarzyszących dyskografii Tha Dogg Pound, wybierając z ich przebogatego dorobku rzeczy które głównie zapadły mi w pamięć na przestrzeni lat spędzonych przy muzyce spod znaku "psiej łapy".

wydarzenie
dodano: 2018-04-09 17:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Cali Iz Active! Już 13 maja, w ramach obchodów 8 urodzin Popkillera, w warszawskim klubie Drukarnia po raz pierwszy w Polsce wystąpi Tha Dogg Pound - jeden z najbardziej kultowych składów na muzycznej mapie Kalifornii i obok Dr. Dre czy Snoop Dogga czołowa wizytówka ery g-funku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-17 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Daz z Kuruptem po roku przerywają ciszę i publikują singiel "Dissolation of Marriage", który promuje zapowiadany od dawna wspólny album "Daz n Kurupt". Póki co nie znamy innych szczegółów, dotyczących projektu, prócz dwóch poprzednich singli z zeszłego roku, "Violation" i "Ultimate Hustlaz", ale miejmy nadzieje, że duet niedługo ujawni nowe informacje. Stay tuned!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-07-17 19:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Dzięki wypuszczeniu "Blank Face" ScHoolboy Q pojawia się w wielu wywiadach dla radia i telewizji, w których fani mogą dowiedzieć się o artyście Top Dawg masy ciekawych rzeczy. Informowaliśmy już, że Q był bliski skończenia z rapem, by zająć się córką, a teraz kolejne tematy porusza on w rozmowie z prowadzącymi Breakfast Club. Dlaczego raper nosił broń na treningi futbolu amerykańskiego szkolnej drużyny, dla której grał? Co zdołowało go w dniu premiery "Blank Face"? Czemu czuje się jak Jadakiss? Na te i inne pytania odpowiada dla radia Power 105.1.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-24 21:29 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Q odsłania kolejne karty z nadchodzącego LP - po wydaniu filmowego zwiastunu "Blank Face" pokazuje tracklistę, na której w 17 utworach znalazło się miejsce zarówno dla starych wyjadaczy, jak i młodszego pokolenia artystów. Wśród gości wyróżniają się Tha Dogg Pound, Vince Staples, E-40, Anderson .Paak i Kanye West.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Na nowy krążek spod znaku DPG fani duetu z Long Beach czekają już blisko 6 lat, jakie upłynęły od momentu płyty "100 Wayz". Daz i Kurupt zapowiedzieli w tym czasie masę projektów, z których większość nigdy się nie ukazała, ale wygląda na to, że kolejny album Tha Dogg Pound w 2016 roku stanie się faktem.

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-06 18:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Znany i lubiany w środowisku hip-hopowym serial "Entourage", w którym grał raper Saigon, a pojawiali się m.in. 50 Cent czy Eminem, doczekał się swojej kinowej wersji, która trafiła do amerykańskich kin wczoraj (2 czerwca). W Polsce film ten obejrzeć będziemy mogli dopiero 19 czerwca, ale już teaz możemy wyobrazić sobie klimat produkcji dzięki opublikowanemu soundtrackowi. Wśród artystów, którzy użyczyli swoich utworów na potrzeby filmu znaleźć możemy m.in. Jim Jonesa, Mobb Deep, Mase'a, grupę Tha Dogg Pound, Noreagę oraz Pharella Williamsa! Pełną listę utworów możecie sprawdzić w rozwinięciu.

video
dodano: 2015-06-01 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Na początku marca DPG opublikowało numer "Skip Skip", który ma promować ich nadchodzący krążek - "Daz & Kurupt, Kurupt & Daz". Teraz otrzymaliśmy do tego singla oficjalny teledysk, którego złożeniem zajął się Teddy Knock. Wyprodukowany przez Monoxpoly numer z gościnnym udziałem Kokane'a zapowiada album wypełniony po brzegi klasycznymi klimatami gangsta rapu - sprawdzamy klip i czekamy na resztę.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-09 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

Pod koniec lutego informowałem Was, że Daz i Kurupt zapowiedzieli nowy album spod znaku Tha Dogg Pound, który ma się ukazać w 2015 roku, przedstawiając przy okazji fragment pierwszego singla - "Skip Skip". Pora przetestować pełną wersję tego kawałka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-24 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 9)

Od premiery ostatniej płyty spod znaku DPG minęło już prawie 5 lat. W tym czasie otrzymaliśmy kilka przeciętnej jakości mixtape'ów, jeden album ze starymi kawałkami z czasów Death Row wydany przez WideAwake oraz zapowiedzi dwóch krążków - "Alumni" oraz "Dillinger & Young Gotti 3" które nigdy się nie ukazały.

Strony