Bone Thugs-N-Harmony

Bone Thugs-N-Harmony

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-02-19 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Członkowie Bone Thugs-N-Harmony i Tha Dogg Pound od lat mówili o nagraniu wspólnego albumu. Teraz łączą siły i ogłosili powstanie supergrupy o nazwie Thug Pound.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-01-05 12:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Opisywaliśmy Wam przed kilkoma dniami przebieg konfliktu na linii Bone Thugs-N-Harmony vs Migos wywołanego buńczucznymi wypowiedziami trio z Atlanty, że są "największą grupą w historii". Layzie Bone wypuścił już jeden diss w stronę Quavo, Offseta i Takeoffa, ale teraz serwuje strzał numer 2...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-03 14:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 13)

Beef pomiędzy nową, a starą szkołą rapu zdaje się nie mieć końca i przeradza się powoli w prawdziwą wojnę pokoleniową, w której co jakiś czas pojawiają się nowe wątki z nowymi postaciami. Tym razem, w kolejnym odcinku przedstawienia miejscem akcji są Stany, natomiast w rolach głównych występują przedstawiciele legendarnej grupy Bone Thugs-N-Harmony oraz będący na topie Migos i 21 Savage.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-01 20:05 przez: Marcin Natali (komentarze: 7)

No a miało być tak pięknie... Może zbyt pięknie, żeby to było prawdziwe. Przez ponad dwie dekady Bone Thugs-N-Harmony byli zupełnie nieosiągalni i niedostępni dla polskich słuchaczy, raczej nie słyszało się o zbyt wielu europejskich trasach wielokrotnie przeobrażającej się i zmienającej skład grupy.

Wszystko miało ulec zmianie w sobotę na historycznym, pierwszym i jedynym polskim występie tria Krayzie-Layzie-Wish w Warszawie. No miało - ale niestety z przykrością przekazujemy informację, że koncert nie dojdzie do skutku, gdyż BTNH odwołali większość nadchodzącej trasy.

dodano: 2017-08-29 18:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Wielkie odliczanie do pierwszego polskiego występu legendarnego Bone Thugs-N-Harmony trwa. Ja osobiście od dwóch tygodni nie mogę się uwolnić od muzyki charyzmatycznej ekipy z Cleveland, codziennie odświeżając kawałek ich przebogatej dyskografii. Jeśli natomiast wciąż nie jesteście przekonani, czemu powinniście znaleźć się w sobotę na ich warszawskim koncercie, pozwólcie, że podam 5 powodów, dla których nie możecie opuścić tego show i przybliżę kilka faktów, rzucających światło na dokonania i dorobek "kościstych zbirów". No to zaczynamy!

wydarzenie
dodano: 2017-08-27 13:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nie tak dawno informowaliśmy o pierwszej polskiej wizycie reprezentantów Bone Thugs-N-Harmony w składzie Krayzie & Bizzy Bone jako Bone Thugs w Warszawie. Wczoraj organizatorzy koncertu podali do wiadomości, że charyzmatyczny Bizzy niestety nie dotrze do stolicy, gdyż zatrzymały go w Stanach problemy z paszportem. Na szczęście udało się jednak bardzo szybko i sprawnie zorganizować zastępstwo Bizzy'ego w postaci Layzie Bone'a i Wish Bone'a!

Już za równy tydzień, 2 września, polscy fani będą mieli okazję zobaczyć koncert 3/5 legendarnej ekipy z Cleveland w składzie dobrze znanym chociażby z płyty "Strength & Loyalty" i pamiętnego hitu "I Tried", co oznacza najpewniej jeszcze więcej klasyków z pierwszych płyt w wersji live. Nie przegapcie tego!

wydarzenie
dodano: 2017-08-11 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Bone Thugs-n-Harmony to jedna z najbardziej charakterystycznych formacji w historii rapu, wbijająca Cleveland na mapę długo przed MGK'em i mająca na koncie ponad 50 milionów sprzedanych na całym świecie płyt. Ich rozśpiewane i rozpędzone flow robiło furorę wiele lat zanim mania śpiewania i przyspieszania opanowała rapowych newschoolowców, a teraz wreszcie zobaczymy ich w Polsce!

video
dodano: 2017-07-05 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nie tak dawno pisaliśmy o premierze płyty Bone Thugs - duetu w składzie Krayzie Bone & Bizzy Bone - zatyułowanej "New Waves", która ujrzała światło dzienne 23 czerwca. Jednocześnie jednak umknęły nam dwa pozostałe projekty spod ręki nieziemsko pracowitego Krayzie Bone'a, które trafiły do sklepów w przeciągu 7 dni!

Mowa o jego najnowszym solowym krążku "Eternal Legend", który ukazał się tego samego dnia, co "New Waves", a także albumie nagranym w duecie z Young Noble z ekipy Outlawz pt. "Thug Brothers 2", który ujrzał światło dzienne 16 czerwca. W rozwinięciu 4 nowe klipy promujące wymienione projekty, a także okładki, tracklisty i linki do odsłuchu całości.

kategorie:
dodano: 2017-07-04 16:41 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wspólny album duetu w składzie Krayzie Bone & Bizzy Bone.

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2017-07-04 16:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Drugi wspólny album zaprzyjaźnionych członków Bone Thugs-N-Harmony i Outlawz.

Tracklista:

1. Apparently
2. Nothing Matters
3. Right Or Wrong
4. Rolling Stone
5. Both Worlds f. 2Pac
6. Heavenly Father
7. Not The 1
8. Criminal Tactics
9. Follow Me
10. Angles
11. It’s Hard To Let Go
12. What I’m Going Through

video
dodano: 2017-06-26 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Krayzie Bone i Bizzy Bone, czyli dwóch z pięciu członków Bone Thugs-N-Harmony, wydali wczoraj swój nowy projekt. Reprezentanci Cleveland stworzyli wspólny album "New Waves" pod skróconą nazwą zespołu, a więc Bone Thugs. Pełna tracklista liczy sobie 15 utworów, w których jako goście pojawiają się m.in. Yelawolf, Bun B, Jonathan Davis z Korn, a także pozostali Bone Thugsi. Głównym singlem promującym longplay jest kawałek "Coming Home".

video dnia
dodano: 2015-06-06 00:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Dlaczego: LeBronowi i ekipie Cavs z pewnością przyda się trochę dodatkowej motywacji przed drugim, niedzielnym starciem z Wojownikami z Oakland. Pewnie to jedynie zbieg okoliczności, aaale z pomocą przychodzą dumnie reprezentujący Cleveland MGK, legendarna ekipa Bone Thugs-N-Harmony oraz Ray Cash, a także wspierający ich Yo Gotti i oddający hołd Chinxowi French Monatana. "Till I Die Part II" to oficjalny remix pierwszego singla z drugiego albumu MGK'a.

dodano: 2015-05-09 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

Bone Thugs N' Harmony "Damizza Presents: More Than Thugs...."

Dlaczego: Bone, Bone, Bone, Bone! Legendarna grupa z Cleveland przygotowuje się do wydania ostatniego grupowego albumu. Podwójny krążek "East.1999 Legends" według zapowiedzi ma zostać wydany w tym roku w liczbie jednego(!) egzemplarza i sprzedany na aukcji za milion dolarów! Czekając na nową płytę Bone sprawdźcie najnowszy singiel "More Than Thugs" i powstałe do niego koncertowe video, które właśnie upublicznił Damizza. Klasyczne brzmienie Bone - czego chcieć więcej?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-06 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Bone Thugs-N-Harmony - Everything 100 ft. Ty Dolla $ign

Bone Thugs-N-Harmony to zespół stanowiący wzór połączenia hip-hopu i klimatu kalifornijskiego rapu z r&b. Zanim znowu pojawią się na scenie przy okazji tegorocznego Rock The Bells, przygotowali nowy teledysk w którym gościnnie pojawia się nowy podopieczny Rostrum Records - Ty Dolla $ign.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-30 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

Po opublikowanej niedawno okładce "Jesus Piece" (która nawiasem mówiąc prezentuje się strasznie), Game puszcza w eter oficjalny remix singla "Celebration", na który zaprosił całą ekipę Bone Thugs-N-Harmony! Efekt przerósł moje oczekiwania i powinien natychmiast zastąpić na krążku wersję albumową. Jak wam się podoba? Są tutaj w ogóle jacyś fani Bone?

 

Strony