Bushido

Bushido

kategorie:
dodano: 2024-05-31 19:41 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Bushido.

Tagi:
dodano: 2019-02-28 11:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 36)
Shindy

Powrót niczym Shindy na niemiecką rapscenę. Pierwszy odcinek po długiej przerwie chciałbym rozpocząć, nie tak jak zwykle przeglądem tygodnia, lecz podsumowaniem tego, co wydarzyło się na niemieckiej scenie od poprzedniej edycji, a wydarzyło się naprawdę bardzo wiele. Do regularnego przeglądu wrócimy wraz z kolejną edycją "Po sąsiedzku". Z powodu buga youtuba przy playlistach większych niż 100 pozycji ruszamy z drugą częścią playlisty wraz z jubileuszową piętnastą częścią cyklu. Jeżeli wam jednak mało, pierwsza playlista była non stop aktualizowana na bieżąco, dlatego zapraszam do jej przesłuchania.

dodano: 2018-04-16 14:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 6)
Farid Bang & Kollegah

Kolejny poniedziałek - kolejny odcinek!

To był prawdziwy tydzień kontrowersji w niemieckim rapie. Gzuz wypuścił nowy teledysk, chwilę po tym przeszukanie przez policję kryminalną mieszkania innego członka 187 - Maxwella - z powodu podejrzenia o handel narkotykami i bronią. Pierwszy muzyczny znak od Bushido po rozstaniu z klanem Abou Chakar. Przyznanie nagrody Echo dla Kollegah i Farid Banga, które wywołało dyskusję na temat wolności artystycznej po kontrowersyjnym punchu tego duetu.

kategorie:
dodano: 2014-02-14 20:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nowy album legendy niemieckiej sceny. "Sonny Black" różni się znacząco od ostatnich albumów Bushido. Beaty i teksty przypominają powrót do korzeni. W porównaniu do poprzedniego albumu "AMYF" (Anis Mohammed Yussuf Ferchichi – imię Artysty oraz nazwa poprzedniego albumu) „Sonny Black” jest albumem bardziej brutalnym, innymi słowy zalicza się znów do „gangsta rapu”. Oprócz porządnej dawki rapu na albumie znajdziemy dissy w stronę Kay One.

Tagi: