Rin

Rin

wydarzenie
dodano: 2018-12-01 11:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Pierwsze ogłoszenia Melt Festivalu 2019

Po 21. edycji festivalu w lipcu 2018 roku dla wszystkich na całym świecie było jasne: Melt to kolorowa i międzynarodowa mieszanka miłości, wolności i bezgranicznego uczucia, mieszanka, której jak ze świecą szukać w innych zakątkach Europy. Do tego najświeższy i najbardziej różnorodny lineup letniego sezonu festivalowego w Niemczech. Pierwsze potwierdzenia wykonawców, którzy wystąpia podczas 22. edycji Festivalu udowadniają tylko, że Melt zaczyna tam, gdzie skończył przed czteroma miesiącami: ulubieniec fanów i krytyków Bon Iver z jedynym festivalowym show w Niemczech. Podobnie w przypadku ikony R&B/Soulu/Jazzu tej chwili: Jorji Smith. Dodatkowo w Ferropolis zobaczymy: A$AP Rocky`ego, Skeptę, Four Teta i wielu innych.

dodano: 2018-07-15 11:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Główna scena 21. splash! Festivalu

Od 187 po Lil Pumpa - 21. edycja splasha! była wyprzedana tak szybko jak nigdy wcześniej. Dziękujemy za zaufanie! Dziękujemy wszystkim mainactom, newcomerom, kolektywom i DJom, każdemu pracownikowi produkcji aż po sprzedawców jedzenia, przedstawicielom prasy oraz oczywiście każdemu festivalowiczowi z osobna. Każdy, kto bawił się z nami Ferropolis, sprawił, że splash! stał się największym turn upem roku. Dziękujemy za Waszą miłość od ponad 21 lat! Do zobaczenia w przyszłym roku od 11 do 14. lipca w Ferropolis!

video
dodano: 2012-12-09 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Pjentak Siejek Rin Zbylu feat. Green, DJ Danek - Inna Droga

Dlaczego: Legalny debiut Pjentaka, Siejka, Rina i Zbyla zatytułowany po prostu "LP" jest już w sklepach a teraz dostajemy kolejny klip z udziałem Greena i DJ-a Danka.

video
dodano: 2012-11-21 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pjentak Siejek Rin Zbylu - To dla tych... feat. Klasiik

Pjentak, Siejek, Rin oraz Zbylu to najnowszy "legalny" projekt trzech raperów oraz producenta. Starania artystów, zaowocowały płytą "LP", której premiera przewidziana jest na 8 grudnia 2012 roku, nakładem Proper Records. Na płycie nie zabraknie gościnnych zwrotek, takich artystów jak : Bonson, HuczuHucz, Klasiik oraz skreczy DJ-a Danka oraz DJ-a Pstyka a w ramach zapowiedzi otrzymujemy klip z udziałem Klasiika.

video
dodano: 2012-10-22 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

ACME - Ej Ty! (prod. Kuoter / cuty: DJ Danek) TELEDYSK

ACME po ponad 10 latach nagrywania rapu wypuszcza swój pierwszy teledysk. Premierowy numer 'Ej Ty!' na bicie Kuotera jest zwiastunem kolejnych nowości od Flinta i Rina.

Tagi:
dodano: 2011-05-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
"DR. HIP-HOP rusza z pierwszą edycją cyklu undergroundowych imprez będących powrotem do klasycznie Hip-Hopowego Stylu. W majowy piątek ze sceny Ósmego Dnia Tygodnia przyjmiemy pięć potężnych zastrzyków dobrego, warszawskiego rapu przeplatanych pojedynkami pomiędzy specjalnie na tę okazję zaproszonymi bboys & bgirls oraz freestyle'ową bitwą kilku nieprzebierających w rymach MC's.

Klimat starej szkoły współtworzyć będą klasyki serwowane z gramofonów przez DJ'a Washa."