melt! Festival

melt! Festival

wydarzenie
dodano: 2020-06-22 22:33 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Melt - nowy świat

Melt Festival powróci w nowym, czerwcowym terminie i zapowiada przyszłoroczną 23. edycję pod hasłem "nowy świat" jako fuzję wyjątkowych kulis Ferropolis z jeszcze większą różnorodnością, zarówno pod względem muzycznym jak i społecznym, którą jak za świecą szukać na europejskim rynku festivalowym.

wydarzenie
dodano: 2018-12-01 11:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Pierwsze ogłoszenia Melt Festivalu 2019

Po 21. edycji festivalu w lipcu 2018 roku dla wszystkich na całym świecie było jasne: Melt to kolorowa i międzynarodowa mieszanka miłości, wolności i bezgranicznego uczucia, mieszanka, której jak ze świecą szukać w innych zakątkach Europy. Do tego najświeższy i najbardziej różnorodny lineup letniego sezonu festivalowego w Niemczech. Pierwsze potwierdzenia wykonawców, którzy wystąpia podczas 22. edycji Festivalu udowadniają tylko, że Melt zaczyna tam, gdzie skończył przed czteroma miesiącami: ulubieniec fanów i krytyków Bon Iver z jedynym festivalowym show w Niemczech. Podobnie w przypadku ikony R&B/Soulu/Jazzu tej chwili: Jorji Smith. Dodatkowo w Ferropolis zobaczymy: A$AP Rocky`ego, Skeptę, Four Teta i wielu innych.

kategorie:
dodano: 2014-06-06 15:14 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Twórcy Melta! szczególnie cieszą się z powodu Portishead, którzy zaszczycą festival swoim rzadkim występem. Od połowy lat 90tych legendarne trio z Bristolu ma szczególny wpływ na kreowanie rynku muzycznego, wspaniale oddając ducha czasu dopracowanymi muzycznymi kolażami ťDummyŤ i ťPortisheadŤ. W 2008 powrócili po długiej przerwie albumem ťThirdŤ, aby po raz kolejny poszerzyć granicę współczesnej muzyki.