Melt Festival 2019: A$AP Rocky, Skepta, Bon Iver, Jorja Smith i wielu innych w Ferropolis!

Pierwsze ogłoszenia Melt Festivalu 2019

Po 21. edycji festivalu w lipcu 2018 roku dla wszystkich na całym świecie było jasne: Melt to kolorowa i międzynarodowa mieszanka miłości, wolności i bezgranicznego uczucia, mieszanka, której jak ze świecą szukać w innych zakątkach Europy. Do tego najświeższy i najbardziej różnorodny lineup letniego sezonu festivalowego w Niemczech. Pierwsze potwierdzenia wykonawców, którzy wystąpia podczas 22. edycji Festivalu udowadniają tylko, że Melt zaczyna tam, gdzie skończył przed czteroma miesiącami: ulubieniec fanów i krytyków Bon Iver z jedynym festivalowym show w Niemczech. Podobnie w przypadku ikony R&B/Soulu/Jazzu tej chwili: Jorji Smith. Dodatkowo w Ferropolis zobaczymy: A$AP Rocky`ego, Skeptę, Four Teta i wielu innych.

Żaden inny artysta nie mobilizuje krytyków i fanów o tak różnorodnym kolorycie jak zwycięzca nagrody Grammy: Bon Iver. Można było się o tym przekonać w tym roku na jego krótkiej letniej trasie koncertowej, która już po paru dniach była całkowicie wyprzedana. Bon Iver był zawsze wysoko na liście życzeń fanów, dlatego cieszymy się tym bardziej, że nareszcie pojawi się w Ferropolis tego lata. Będzie to również jego jedyny festivalowe show w Niemczech w 2019 roku.

Równie szczególnie cieszymy się z powodu ekskluzywnego występu Jorji Smith w Niemczech. Jorja wydając swój debiutancki album w 2018 roku "Lost&Found" stała się z newcomerki światową gwiazdą oraz głosem całej nowej generacji R&B/Soulu/Jazzu. Jesteśmy pewni, że Ferropolis nie oprze się jej urokowi. Długo czekaliśmy również na debiut A$AP Rocky`ego na Melcie, najbardziej wszechstronnego członka A$AP Mobu z Nowego Jorku. Rakim Mayers albumem "Testing" podkreśla po raz kolejny jak ponadczasowy, ponadgatunkowy oraz innowacyjny potrafi być współczesny Hip-Hop, nieważne czy przy współpracy z Frank Ocean, FKA Twigs czy Tame Impala.

Artysta grajmowy, raper, autor kawałków, producent, producent teledysków - wszystko to łączy w sobie Skepta z łatwością. A gdzie lepiej udowodnić wszystkie te umiejętności jak nie na scenie Melta? Stara wyga sceny,  ale za każdym razem przypomina o sobie innowacyjnymi albumami, kawałkami i remixami: Four Tet. Również w przypadku tego londyńczyka jesteśmy pewni, że niejeden uczestnik będzie miał miękkie kolana.

Dodatkowo ujawniamy ponad 20. kolejnych artystów, którzy wystąpią tego lata, m. in. chłopaków z Modeselektor (Live), Bilderbuch, ikonę cloud rapu Rina, David August (Live) czy Arca, Stephan Bodzin (Live), Monolink (Live) oraz najlepiej rokujących artystów takich jak Sudan Archives, Boy Pablo czy Ama Lou oraz wielu, wielu innych.

Potwierdzeni artyści na dzień 29.11.2018: 

A$ap Rocky, Ama Lou, Arca, Bilderbuch, Bon Iver, Boy Pablo, Charlotte De Witte, David August (Live), Ellen Allien, Fjaak (Live), Flohio, Four Tet, Giant Swan (Live), Gus Dapperton, Helena Hauff, ItaloJohnson, James Vickery, Jorja Smith, Kobosil, Mall Grab, Maribou State (Live), Modeselektor (Live), Monolink (Live), Mor Elian, Rin, Ross From Friends (Live), Skepta, Slowthai, Stephan Bodzin (Live), Sudan Archives, The Black Madonna.

Melt Festival 2019 - bilety:

Bilety zamówisz na stronie https://www.tixforgigs.com/site/Pages/Shop/ShowEvent.aspx?ID=26410 

Bilet na oficjalne preparty (18. lipca 2019, czwartek, ważny tylko za okazaniem regularnego karnetu na Melt Festival) - 15,00 EUR (ok. 60 PLN)

Karnet weekendowy faza 1 (19-21. lipca 2019, w cenie 5 EUR kaucji za pełen worek śmieci i pole namiotowe) - 124 EUR (ok. 496 PLN)

Karnet weekendowy VIP (19-21. lipca 2019, w cenie 5 EUR kaucji za pełen worek śmieci i pole namiotowe) - 244 EUR (ok. 976 PLN)

Bilet Car Camping (19-21. lipca 2019, ważny tylko za okazaniem regularnego karnetu na splash! Festival) - 35 EUR (ok. 140 PLN)

Bilet parkingowy - 10 EUR (ok. 40 PLN) za pojazd

Bilet Caravan - 35 EUR (ok. 140 PLN) za pojazd

 

Car camping zapewnia:

- możliwość rozbicia namiotu przy swoim samochodzie

- każdy pasażer korzystający z możliwosci rozbicia namiotu przy swoicm samochodzie musi kupić ten bilet

 

Karnet VIP zapewnia:

- możliwość rozbicia namiotu przy swoim samochodzie

- oddzielne wejście na teren festiwalu

- oddzielne pole namiotowe

- odseparowany darmowy autobus

- odseparowane darmowe toalety i prysznice

- wstęp do strefy VIP i trybuny VIP

 

MELT Festival 2019

19-21. lipca 2019

Ferropolis - Miasto z Żelaza

Gräfenhainichen (Niemcy)

 

Web: http://www.meltfestival.de

Facebook: http://facebook.com/meltfestival

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/195368511155813/

Twitter: https://twitter.com/meltfestival

Instagram: https://instagram.com/meltfestival

Youtube: https://www.youtube.com/user/OfficialMeltFestival

#melt2019

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>