Jim Jones

Jim Jones

kategorie:
dodano: 2022-12-18 19:19 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Świąteczna kompilacja Jima Jonesa.

Stream:

 

Tagi:
dodano: 2022-05-28 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Mamy końcówkę tygodnia, czas zatem na najważniejsze premiery mijających siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2022-05-28 00:38 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Jima Jonesa i Maino.

Tracklista:

01. Project Baby
02. Lobby Boyz Anthem
03. No Love
04. Praying feat. Benny the Butcher
05. Climb Back
06. Off the Leash
07. Slide feat. Fivio Foreign
08. Babysitter feat. Yung Bleu
09. No Bobby V feat. Fabolous
10. King of the City feat. Capella Grey
11. One Day feat. Young M.A
12. Die Young feat. Styles P
13. Bk & Harlem
14. Never Take Me Alive feat. Dave East
15. Life of a Lobby Boy

Tagi:
dodano: 2022-01-15 17:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Mamy weekend, czas więc na najważniejsze premiery mijającego tygodnia.

kategorie:
dodano: 2022-01-14 21:19 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Kolejna część serii "Gangsta Grillz". Tym razem z Jimem Jonesem na mikrofonie.

Tracklista:

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-05 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 9)

Można powiedzieć, że Jim Jones to prawdziwy bohater. Ostatnio jego przyjaciel i fotograf Jerry Flete był gościem serwisu Inside Edition. Opowiedział w nim o niebezpiecznej sytuacji, jaka mu się przydarzyła i o tym, że to dzięki Jonesowi wciąż żyje.

Tagi:
dodano: 2021-09-04 18:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Peja kontynuuje serię treningowych zwrotek one-take, surowo rapowanych do kamery. Tym razem rozpoczyna weekend krótką 16-tką na bicie Jima Jonesa "Summer Wit Miami", a w tekście znajdziemy nawiązania do Stetsasonic czy... Marcina Flinta.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-15 15:51 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Filar The Diplomats prezentuje nam swój siódmy solowy album, który zatytułował "El Capo". Gościnnie wystąpili tutaj między innymi: Rick Ross, Cam'Ron, Maino, Fat Joe, czy Jadakiss.

 

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-20 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Podczas trzeciego dnia procesu, Tekashi wsypał członka The Diplomats i laureatkę nagrody Grammy. Oboje według zeznającego należą lub należeli do gangu Nine Trey Gangsta Bloods. Po kilku godzinach sytuacja Cardi B nieco się wyklarowała, w przeciwieństwie do Jima Jonesa.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-09 15:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

Nie od dziś wiadomo, że tworzenie muzyki to bardzo często zaledwie jedno z wielu zajęć, jakimi zajmują się równocześnie raperzy, a szycie odzieży czy też prowadzenie własnego labelu to w dzisiejszych czasach w zasadzie obligatoryjna część muzycznego biznesu.

dodano: 2018-11-10 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jedna z najważniejszych ekip początku tego millenium wraca po 14 latach ze wspólnym projektem! Sylwetki i zasługi Diplomats już Wam przybliżaliśmy raz i drugi w obszernej formule, więc nie będziemy się powtarzać. Powiemy tyle, że mało kto miał taki wpływ w przetarciu szlaków dla newschoolowego brzmienia jak Dipseci, a ich wpływ na to, co działo się wówczas i co działo się później jest przeogromny...

dodano: 2018-08-29 11:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

Końca dobiegają wakacje a przed nami druga połowa "właściwego roku", dobrze więc zamknąć pewną klamrą ostatnie miesiące. 2018 rok przyniósł nam za granicą ogrom ciekawych albumów, ciężko je wszystkie wymienić (staramy się to robić w dziale Premiery Płyt, który polecamy śledzić) a co dopiero przesłuchać - wszystkie wykazy i podsumowania muszą być więc na swój sposób subiektywne. My mamy dla Was przelot przez pierwsze półrocze autorstwa Łukasza Rawskiego, który premierowych krążków przesłuchał całą masę i postanowił zebrać swoje wrażenia w obszernym tekście - sprawdźcie specjalne subiektywne podsumowanie, podzielone na 3 dwumiesięczne części! Pierwszą dostaliście w poniedziałek, ostatnia pojawi się w piątek, tak by odpowiednio zamknąć sierpień. Miłego czytania no i oczywiście słuchania! [Mateusz Natali]

kategorie:
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

***
Pełen wykaz nadchodzących premier --> Premiery Płyt
***

Co: The Diplomatics "More Diplomatic"

Kiedy: Luty 2018

Dlaczego: Grupa z Harlemu, której trzonem są Cam’ron, Jim Jones i Juelz Santana miała swoje wzloty i upadki. Odnoszące duże sukcesy liczne albumy i mixtape’y jako grupa i solowo, ogromna popularność i przecieranie szlaków na początku XXI wieku, kilkukrotne rozpady i powroty, konflikty z Jay’em Z, 50 Centem czy pomiędzy sobą - to wszystko sprawia, że w 2018 roku Dipset nadal elektryzują scenę. Juelz Santana podsyca atmosferę przed solowym projektem singlami m.in. z Migos czy Frenchem Montaną, Cam’ron pod koniec zeszłego roku wydał mixtape „The Program”, natomiast Jim Jones podpisał kontrakt z Roc Nation i na zapowiedzianym albumie „Wasted Talent” wśród gości znaleźć będzie można 2 Chainza czy YG. Pomimo nawału pracy grupa zdołała znowu zebrać się do kupy i wypuścić singiel „Once Upon A Time”, który zapowiada nadchodzący album oraz dokument o historii zespołu. Premiera wydawnictwa zapowiadana jest na wiosnę.

kategorie:
dodano: 2018-02-08 00:22 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Jim Jones powraca z nowym albumem, pierwszym spod szyldu Roc Nation, o tytule "Wasted Talent". Powrót składu The Diplomats najwidoczniej dodał wiatru w skrzydła raperowi z Harlemu, ponieważ przyznał, że nadchodząca solowa płyta będzie jego najlepszą w karierze. Potwierdzonymi gośćmi na "Wasted Talent" są Cam'Ron, Juelz Santana, 2 Chainz, YG oraz YFN Lucci. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-09 20:50 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Jay Z zbiera weteranów nowojorskiego hip-hopu pod swoje skrzydła. Kilka tygodni oficjalnie nowym członkiem wytwórni Roc Nation został Fat Joe, a teraz kontrakt z labelem, pod którego patronatem są też m.in. J. Cole, Rihanna, T.I., Fabolous czy The LOX, podpisał członek legendarnej grupy The Diplomats Jim Jones. Nie byłaby to bardzo szokująca informacja, gdyby nie fakt, że Dipset z Cam'Ronem i Jimem na czele prowadzili jeden z najgłośniejszych beefów poprzedniej dekady właśnie z Jay'em Z.

Strony