Benny The Butcher

Benny The Butcher

video
dodano: 2020-11-14 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Rolling 50 Deep" to ponad 18-minutowy track w którym słyszymy przekrój w zasadzie całej sceny Stanów Zjednoczonych, od reprezentantów Zachodniego Wybrzeża do Wschodniego, starszych i młodych, znanych i tych mniej znanych. Kipiący zajawką track promuje nowy materiał DJ-a Kayslaya, "Homage".

kategorie:
dodano: 2020-07-31 11:53 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Pochodzący z Buffalo, członek Griselda Records łączy swoje siły z legendarnym DJ'em Dramą i dołącza do całego movementu "Gangsta Grillz". Jego najnowszy mixtape to projekt mający na celu przedstawienie jego podopiecznych z kolektywu Black Sporano Family.

SPRAWDŹ RESZTĘ LIPCOWYCH PREMIER

Tracklista:

video
dodano: 2019-09-12 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Już 20 września ukaże się wyczekiwany od początku roku pierwszy wspólny album duetu Skyzoo & Pete Rock "Retropolitan". Niezawodny brooklyński wyjadacz i legendarny producent puścili w świat już dwa single.

Nagrane na bicie Pete'a z połowy lat 90. "It's All Good" doczekało się już nawet klipu, a w ostatnich dniach w Sieci pojawił się również drugi singiel - mocarny posse-cut "Eastern Conference All-Stars", w którym na mikrofonie Skyzoo wspierają Elzhi oraz reprezentanci ekipy Griselda - Westside Gunn, Conway i Benny The Butcher!

kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Benny The Butcher to jeden z ostatnich ulubieńców fanów brudnego surowego brzmienia ze wschodniego wybrzeża. Członek Griselda Records nie zwalnia tempa, a jego nowe EP obsadzone jest pierwszoligowymi gośćmi.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-26 22:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Benny The Butcher 'Broken Bottles' Prod By The Alchemist #aMercenaryFilm 4K

Porcja surowego rapu prosto z Griselda Records. Na bicie Alchemist.