Brenk Sinatra

Brenk Sinatra

dodano: 2015-02-06 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

W oczekiwaniu na "Which Way Iz West", który po prawie pięciu latach zapowiedzi w końcu zostać wydany w tym roku, Mc Eiht wychodzi naprzeciw przebierających nogami fanów dając im coś na wstrzymanie. Tym czymś jest mixtape "Compton 2 Vienna Vol. 1", czyli pierwsza z serii taśm mających ukazać się jeszcze przed premierą płyty i utrzymać hype na nadchodzący krążek.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-02-13 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Compton Most Wanted wciąż cieszy się wielkim poważaniem swojego matecznika o czym świadczy chociażby ostatni udział MC Eihta na płycie Kendricka Lamara. Wiele osób przypomniało sobie o tym weteranie po wielu latach i słusznie, bo choć album z DJ'em Premierem zdaje się być kolejną płytą-widmo, to Eihtowi wciąż się chce i to wyraźnie słychać na nowej epce. Tytuł wyraźnie wskazuje na to, że "nie ma miejsca jak dom", a co jest lepszego niż klasowy rap przesiąknięty klimatem Compton? Czy siedem numerów znajdujących się na "Keep It Hood EP" reprezentuje poziom odpowiedni, żeby po dwudziestu minutach po prostu znowu wcisnąć "play"?

dodano: 2012-10-28 19:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 8)

Wow. Od czego by tu zacząć… O piątkowej imprezie w Cafe Kulturalna usłyszałem już ze dwa tygodnie temu i od razu wiedziałem, że za nic tego nie przegapię. Nie dość, że występować miał wspaniały, idealnie trafiający w moje gusta muzyczne MC rodem z Kalifornii Raashan Ahmad, to jeszcze na scenie pojawić się miał utalentowany wokalista soulowy z Kansas City, Miles Bonny. Jako, że nieczęsto dane jest nam zobaczyć dobry soulowy koncert w stolicy, to takiej okazji nie mogłem przepuścić.

Czy było warto poświęcić konkurencyjne imprezy i zjawić się przedwczoraj w zakamuflowanej zręcznie w Pałacu Kultury klubokawiarni? Oj tak!

wydarzenie
dodano: 2012-10-23 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już w ten piątek, 26 października, w warszawskim klubie Cafe Kulturalna wystąpią niezwykle utalentowany, pochodzący z Kansas City wokalista soulowy Miles Bonny oraz znany coraz lepiej polskiej publiczności, goszczący po raz kolejny w naszym kraju kalifornijski MC Raashan Ahmad.

Jeśli gustujecie w pozytywnej, energicznej, lecz zarazem wyluzowanej muzyce, nie możecie tego wydarzenia przegapić. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-09-19 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Album "Which Way Is West" legendy zachodniego wybrzeża ukazać ma się już niedługo. Kiedy dokładnie? Tego nie wiemy. Pierwsza data premiery albumu Eihta, o której słyszeliśmy to...lato 2010. Miejmy jednak nadzieję, że nowy album weterana westcoastu faktycznie ujrzy światło dzienne chociaż przed końcem tego roku.

Teraz dostajemy natomiast najnowszy numer, który swą premierę będzie miał na nadchodzącym wydawnictwie lidera Compton's Most Wanted.