Sir Michael Rocks

Sir Michael Rocks

kategorie:
dodano: 2014-08-28 23:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Heineken wspólnie z Cudem Nad Wisłą, zaprasza na wyjątkową serię koncertów i imprez – Heineken City Nights! Tego lata, w każdy sobotni wieczór na Bulwarze Flotylli Wiślanej zagrają nietuzinkowi artyści z całego świata, przenosząc brzmienia światowych metropolii do Warszawy.

Ten wieczór będzie wyjątkowy bo to ostatnia impreza wakacji i drugie urodziny kolektywu Flirtini! Oto zaproszenie od bohaterów tego wieczoru:

dodano: 2014-06-22 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Sir Michael Rocks - młody talent z Chicago i członek duetu The Cool Kids wkońcu opublikował informacje dotyczące jego długo wyczekiwanego przez fanów solowego albumu "Banco". Debiutancki materiał od rapera trafi na półki sklepowe już niedługo, ponieważ 29 lipca. Dodatkowo ujawniona została tracklista wydawnictwa na której wśród gości będziemy mogli usłyszeć Mac Millera, Twistę, Too $horta, Trinidada Jamesa, Iamsu, Caseya Veggiesa i innych. Od strony producenckiej pokażą się m.in. DJ Mustard oraz druga połowa składu The Cool Kids, czyli Chuck English. Pełną tracklistę albumu oraz pierwszy singiel pt. "Memo" możecie sprawdzić w rozwinięciu.

dodano: 2013-06-01 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

W ostatnim czasie prezentowaliśmy wam kilka numerów zapowiadających nowy mixtape Sir Michaela Rocksa. Póki co w Polsce nie cieszy się on taką popularnością jak w Stanach, ale to się powoli zmienia. Tytułowe "While You Wait..." odnosi się oczywiście do oczekiwania na oficjalny solowy debiut rapera zatytułowany "Banco". Mixtape, który zapełni fanom czas wyprodukowali m.in. Cardo, Larry Fisherman czy Freshman. Gościnnie pojawili się chociażby Mac Miller, Ab-Soul czy Da$h. Cały materiał możecie za darmo odsłuchać w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-30 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Przy dzisiejszym tempie obiegu informacji i łatwości dostępu do odpowiedniego sprzętu i kanałów promocji, rap w Stanach stał się Oceanem, który każdego dnia wlewa się przez monitor. Pisaliśmy o tym już nie raz i nie dwa i postanowiliśmy wyjść sytuacji naprzeciw starając się dać trochę więcej materiałów naszym czytelnikom. Ilość luźnych numerów i plików audio, które codziennie otrzymujemy jest olbrzymia. Postaramy się w takich artykułach jak ten zbierać wam kilka numerów, dopisać do nich krótki opis i niezbędne info, a następnie podać wam w jednym wspólnym poście. Na pierwszy ogień idą I-20, Chuuwee, Sir Michael Rocks, Dice Raw i The Rub.

dodano: 2013-05-24 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Sir Michael Rocks z Cool Kids na dobre rozkręcił już swoją solową karierę. Niebawem ukaże się jego nowa produkcja zatytułowana "While You Wait...". Tymczasem, w tytułowym oczekiwaniu, otrzymujemy, nowy, bardzo zachęcający track wyprodukowany przez Mac Millera, a raczej jego alter-ego - Larry'ego Fishermana. Gościnnie pojawiają się one and only Ab-Soul po raz kolejny serwujący swoją sajko zwrotkę z niesamowitą klasą i Da$h, który może w tym numerze zwrócić na siebie uwagę i zwiększyć rozpoznawalność, bo bezsprzecznie daje radę.

dodano: 2011-10-06 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Połówka duetu The Cool Kids, Sir Michael Rocks, wypuścił w ubiegłym tygodniu swój najnowszy mixtape. Nie jest to pierwszy materiał Mikey'a w tym roku. W marcu, światło dzienne ujrzało jego pierwsze solowe wydawnictwo- "The Rocks Report". Zebrało ono w większości pozytywne opinie, a więc oczekiwania wobec "Premier Politics" były już większe.

Czy Mikey im sprostał?
Sprawdzić i ocenić możecie sami, pobierając jego darmowy mixtape.