I-20, Chuuwee, Dice Raw, Sir Michael Rocks, The Rub - nowe numery

Przy dzisiejszym tempie obiegu informacji i łatwości dostępu do odpowiedniego sprzętu i kanałów promocji, rap w Stanach stał się Oceanem, który każdego dnia wlewa się przez monitor. Pisaliśmy o tym już nie raz i nie dwa i postanowiliśmy wyjść sytuacji naprzeciw starając się dać trochę więcej materiałów naszym czytelnikom. Ilość luźnych numerów i plików audio, które codziennie otrzymujemy jest olbrzymia. Postaramy się w takich artykułach jak ten zbierać wam kilka numerów, dopisać do nich krótki opis i niezbędne info, a następnie podać wam w jednym wspólnym poście. Na pierwszy ogień idą I-20, Chuuwee, Sir Michael Rocks, Dice Raw i The Rub.

I-20 "Lose My Cool"

Związane z Ludacrisem DTP to nie tylko ekipa otaczająca swojego szefunia, tam naprawdę przewinęło się trochę talentów i nie mam w tym momencie na myśli 2Chainza. Za bardzo zdolnego i charyzmatycznego rapera zawsze uznaję I-20, który zbiera się z premierą nowego mixtape'u "Amphetamine Manifesto Pt. 2", który ukaże się 4 czerwca. Na rozgrzewkę dostajemy southside'owy numer "Lose My Cool" wyprodukowany przez DJ'a Pain 1.

Chuuwee "Basquiat & Rocko"

Chuuwee to niezwykle zdolny małolat z Sacramento, który na swoich mixtape'acóbował się zarówno w boom-bapie jak i g-funku, a teraz pracuje nad pełnym solowym albumem zatytułowanym "ThriLL". Dużo bardziej współczesne brzmienie i podział rytmiczny nie działają na niekorzyść tego gościa, radzi sobie wcale nie gorzej. Produkcją zajął się Esta.

Sir Michael Rocks "Don't Forget"

Premiera nowego mixtape'u Sir Michaela Rocksa "While You Wait" już za chwilę, a autor konsekwentnie prezentuje nam kolejne oficjalne leaki. "Don't Forget" wyprodukował koleżka o ksywie... Freshman. Laidbackowa, ale dziwnie połamana produkcja i nieszablonowa nawijka krzyżowana z nuconymi fragmentami.

Dice Raw "Over"

Dice Raw dla większości naszych odbiorców będzie kojarzył się z The Roots, kiedy on po raz kolejny próbuje pokazać się jako solowy artysta. Niedługo światło dziennie ujrzy "Jimmies Back", a pierwszym zwiastunem jest numer zatytułowany "Over", który wyprodukował Khari Mateen. Dice mówi, że materiał będzie powrotem do czasów między 11 a 16 rokiem życia, kiedy "bloki były dla niego jedynym światem jaki znał". A numer bardzo udany!

The Rub "Feel You" ft. Misun

Ilość szacunku jakiego nabrałem dla składu The Rub po TYCH mixach jest niemożliwa do zmierzenia dostępnymi na ziemi skalami miar i wag. Kiedy więc okazuje, że praca odtwórcza i kompilatorska to dla nich zdecydowanie za mało i postanawiają pracować na autorską muzyką to nasłuchuje z zaciekawieniem. I słusznie. "Feel You" z gościnnym udziałem wokalistki Misun to nastrojowy, głęboki, bardzo dobrze wyprodukowany singiel, który "feel" ma nie tylko w tytule.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>