The Rub

The Rub

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-30 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Przy dzisiejszym tempie obiegu informacji i łatwości dostępu do odpowiedniego sprzętu i kanałów promocji, rap w Stanach stał się Oceanem, który każdego dnia wlewa się przez monitor. Pisaliśmy o tym już nie raz i nie dwa i postanowiliśmy wyjść sytuacji naprzeciw starając się dać trochę więcej materiałów naszym czytelnikom. Ilość luźnych numerów i plików audio, które codziennie otrzymujemy jest olbrzymia. Postaramy się w takich artykułach jak ten zbierać wam kilka numerów, dopisać do nich krótki opis i niezbędne info, a następnie podać wam w jednym wspólnym poście. Na pierwszy ogień idą I-20, Chuuwee, Sir Michael Rocks, Dice Raw i The Rub.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2010-09-23 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 13)
Historyczne mixtape'y The Rub powstają już od jakiegoś czasu, ale przez nieuwagę zwróciłem na nie uwagę dopiero teraz. Czym jest The Rub? To DJ'skie trio tworzone przez DJ'a Ayresa, DJ'a Elevena i Cosmo Bakera.

Ci trzej mają na koncie już... trzydzieści jeden mixtape'ów z serii "History Of Hip-Hop". Każdy poświęcony jest kolejnym dwunastu miesiącom od 1979 aż do 2009 roku, ale selekjca jest naprawdę przednia!