Chuuwee

Chuuwee

dodano: 2015-03-28 12:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Prosto ze stolicy stanu Kalifornia serwujemy Wam nowy projekt młodego rapera Chuuwee ze znanym niemieckim duetem producenckim JR & PH7. Czego można spodziewać się po europejsko-amerykańskiej kooperacji? Przede wszystkim świetnie ukazanych realiów życia w Sacramento i ciepłego, soulującego vibe’u pozytywnie nastrajającego w pierwsze dni kalendarzowej wiosny.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-10-14 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

The CYPHER- Sacramento Upperclassmen 2013

Sacramento Upperclassmen to twór za którym kryją się młodzi reprezentanci sceny kalifornijskiego miasta. Nie mam na myśli jedynie MC's, ale również writerów i DJ'a Amp1, który zadbał o odpowiednie tło muzyczne. Jeśli chodzi o nawijaczy, najbardziej kojarzonym jest chyba Chuuwee, który swego czasu przygotowywał klasowe materiały biorąc na warsztat bardzo różne stylistyki - od klasyki Kalifornii do klasyki boom-bapowego wschodu. Całość prezentuje się bardzo fajnie i daje poczucie, że w tym wszystkim naprawdę chodzi o zabawę. I skillsy. Sprawdźcie.

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-09-01 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Po chwilowej przerwie wracamy z nowym odcinkiem Drive By'a i nadrabiamy zaległości. Zaczniemy od nowego collabo Statika Selektah z Ransomem, którego efektem jest numer, który zjada jego ostatnią płytę. Potem posłuchacie m.in. Papoose'a we wspólnym tracku z Kool G Rapem, singiel z nadchodzącego projektu Chuuwee i Takticza (sztooos!), instrumentalny lot Damu The Fudgemunka, który jak zwykle zaskakuje pomysłowością w zabawie dźwiękiem oraz nowy numer Slim Thuga. Gotowi?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-30 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Przy dzisiejszym tempie obiegu informacji i łatwości dostępu do odpowiedniego sprzętu i kanałów promocji, rap w Stanach stał się Oceanem, który każdego dnia wlewa się przez monitor. Pisaliśmy o tym już nie raz i nie dwa i postanowiliśmy wyjść sytuacji naprzeciw starając się dać trochę więcej materiałów naszym czytelnikom. Ilość luźnych numerów i plików audio, które codziennie otrzymujemy jest olbrzymia. Postaramy się w takich artykułach jak ten zbierać wam kilka numerów, dopisać do nich krótki opis i niezbędne info, a następnie podać wam w jednym wspólnym poście. Na pierwszy ogień idą I-20, Chuuwee, Sir Michael Rocks, Dice Raw i The Rub.

dodano: 2012-12-24 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)

Chuuwee - Beastie Boy! (Official Video)

Przed Wami trzeci klip promujący październikowy mixtape Chuuwee'go o nazwie "WildStyle". Co charakteryzuje ten numer, który swoją drogą jest moim faworytem z ww. wydawnictwa? Vibe, ten klimat, mówiąc wprost- to coś! Na bicie Tellapath.

video
dodano: 2012-09-19 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Chuuwee - Make Them Bleed

Niecały tydzień temu pisaliśmy o nowym wydawnictwie młodego rapera o pseudonimie Chuuwee zatytułowanym "Ch3z!!?…Chill!!!". Dziś mamy przyjemność obejrzeć teledysk zrealizowany do numeru "Make Them Bleed", który znalazł się na ww. mixtapie. Przypomnę, że cały materiał dedykowany jest J Dilli. Klip jest prosty, aczkolwiek interesujący.