Drive By: Ransom & Statik Selektah; Savant ft. Papoose, Kool G Rap; Slim Thug ft. Beat King, Boston George; Chuuwee & Takticz; Damu The Fudgemunk

Po chwilowej przerwie wracamy z nowym odcinkiem Drive By'a i nadrabiamy zaległości. Zaczniemy od nowego collabo Statika Selektah z Ransomem, którego efektem jest numer, który zjada jego ostatnią płytę. Potem posłuchacie m.in. Papoose'a we wspólnym tracku z Kool G Rapem, singiel z nadchodzącego projektu Chuuwee i Takticza (sztooos!), instrumentalny lot Damu The Fudgemunka, który jak zwykle zaskakuje pomysłowością w zabawie dźwiękiem oraz nowy numer Slim Thuga. Gotowi?

Na dobry początek nowy numer z nowego projektu Statika Selektah (który to już?). Producen z Massachussettss tym razem połączył siły z bardzo zdolnym raperem o ksywie Ransom. Ich wspólny materiał ujrzy światło dzienne 10 września. "Unexplainable" to soczysty banger, który jak dla mnie prezentuje się bardzo mocno nawet na tle nowego solowego materiału Statika. Ransom rapuje dosyć podobnie jak Reks z tym że dysponuje dużo brudniejszym głosem, a efekt współpracy robi świetne wrażenie.

A teraz porcja żelaznych wersów z międzynarodowym posmakiem. Niejaki Savant, raper ze Szwajcarii niedawno zaprezentował światu kawałek z gościnnym udziałem dwóch Nowojorczyków z różnych pokoleń. Z jednej strony mamy jednego z najbardziej perfidnych punchlinerów - Papoose'a, z drugiej legendę Queens - Kool G Rapa. Produkcją zajął się J.Cardim.

Houston to miasto w którym trzeba sobie mocno zapracować na pozycję, a bardzo łatwo jest ją stracić. To miejsce, gdzie nie przestaje się pracować nad nową muzyką. Dowodem jest Slim Thug, któremu niezwykle rzadko zdarza się miesiąc bez nowego numeru, a przeważnie kilku. Tym razem dostajemy "Flex4Eva" z gościnnym udziałem Beat Kinga i Boston George'a.

Chuuwee swoimi mixtape'ami potwierdzał, że jest jednym z małolatów, których trzeba obserwować bardzo bacznie. Na bazie klasycznych hip-hopowych rozwiązań poszukiwał swojej drogi i wydaje się, że znalazł. Po okresie solowych dokonań nadchodzi projekt z innym artystą z Zachodniego Wybrzeża - Takticz. Ich wspólny projekt w drodze, a singiel "Y.N.S." na bicie N8 the Gr8 jak dla mnie kosi równo z ziemią.

Na deser coś dla koneserów. Dame The Fudgemunk, producent, właściciel Redefinition Records, to gość, którego materiału zawsze warto mieć na oku. Właśnie nadchodzi kolejny zatytułowany "Spur Momento Trailer", a my przedstawiamy wam zwiastun zatytułowany "Fade's Em Gone (Organ Grinder)". Niesamowity, głęboki i nieprzewidywalny lot.

 

o ja cie...
Co to za fura na okładce? Piękna.
o ja cie...
Dzięki Spense!
o ja cie...
Sorry za przejęzyczenie. Dziękówa Spence!
Spence
Luz :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>