Araabmuzik

Araabmuzik

dodano: 2017-03-15 11:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Dobra impreza to taka, której zwieńczeniem jest wyjątkowy after - nie inaczej będzie w wypadku WWW 2017. Po pełnym miesiącu koncertów i imprez przyjdzie czas na... jeszcze trochę koncertów i imprez. 8 kwietnia klub Miłość na ul. Kredytowej po raz kolejny zamieni się w centrum klubowej Warszawy, bo w ramach jednego z trzech Afterów WWW 2017 na scenie pojawią się: nowa gwiazda muzyki elektronicznej - Jeremy Malvin a.k.a. Chrome Sparks oraz "MVP of the MPC", producent bangerów m.in. Slaughterhouse i The Diplomats - AraabMUZIK!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-27 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 9)

Niewesołe wieści z Nowego Jorku - uznany producent, "MVP of the MPC", bliski współpracownik m.in. The Diplomats, A$AP Mob, Slaughterhouse - AraabMuzik został zaatakowany i postrzelony w czwartek wieczorem, ok. godziny 19.00 (ok. 1.00 w nocy czasu polskiego).

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-02-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dwójka wyjadaczy z Bay Area zwarła szyki z AraabMuzikiem a efektem darmowy album "Misfits", który właśnie dla Was mamy. I który poza gospodarzami oferuje nam featuringi naprawdę uznanych postaci: Dru Down, Mistah F.A.B., Freeway, Krondon czy Husalah to tylko niektórzy z nich. Odsłuch całości poniżej.

dodano: 2013-06-12 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Pamiętacie jak prezentowaliśmy wam wyprodukowany przez AraabMuzik singiel tej niecodziennej dwójki? To nie jest coś co łatwo zapomnieć. Ich krwiopijcza jazda nie ogranicza się do jednego numeru, a obsada producencka nowego mixtape'u mieści znacznie więcej znanych ksywek. Produkcją mixtape'u "Vampsterdam", który ma stanowić wypadkową pomiędzy oldschoolowymi horrorami o wampirach, a współczesnym brzmieniem rapu, zajęli się m.in. Sledgren, Cardo, Clams Casino czy THC. Wybitnie dziwaczna produkcja, ale na tyle wyróżniająca się z zalewu innych, że intryguje i przyciąga. Warto chociażby po to, żeby zobaczyć co wysmażył tutaj Clams.

dodano: 2013-05-06 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Sugerowane pytanie numer jeden - dziwniejszych ksywek to już nie mogli sobie wymyślić? Nacho Picasso i Avatar Darko to duet z Seattle, choć obydwaj panowie przyszli na Świat w Rosji. Obaj mają za sobą kilka projektów i ciekawych collabos, ale póki co nie zrobili furory u szerszego grona odbiorców. Może to zmienić nowy materiał w którym obydwaj z radością bawią się w komiksowe postaci a'la Castlevania, Dracula itd. Produkcją numeru "Vampire" zajął się nie kto inny jak "MVP of MPC" AraabMuzik. Wcześniej panowie pracowali też z Cardo i Sledgrenem. Wybitnie dziwne, ale intrygujące.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-07 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Pamiętam jak za małolata zobaczyłem TEN klip. Dziś Bow Wow jest już "Grown Ass Man" jak zapewnia nas w nowym singlu promującym nadchodzący mixtape "Greenlight 5". Gościnnie w numerze, a raczej w intro do numeru pojawia się gość, który otworzył mu drzwi do kariery - Snoop Dogg. Za bit odpowiada rozchwytywany przez wszystkich araabMUZIK, który pokazuje po raz kolejny dlaczego jest rozchwytywany.

dodano: 2013-02-17 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Każdy kto widział co AraabMUZIK potrafi zrobić z bitmaszyną wie, że nie jest to jakiś tam nowy producent i performer, który wybił się nie wiadomo na czym. Pochodzący z Rhode Island talent w tej chwili jest gwiazdą światowego formatu i choć nie jestem wtajemniczony w cennik jego występów, jestem przekonany, że z głodu nie przymiera. Wystarczy zobaczyć nagrania w Internecie na których gra przed takimi publikami, że Hip Hop Kemp wydaje się kameralnym jam session. Na jego produkcjach nawijali 50 Cent, Eminem, Slaughterhouse, Fabolous, Jadakiss, Cam'Ron, Styles P czy A$AP Rocky. Prezentujemy wam nowy mixtape Abrahama Orellana zatytułowany "For Professional Use Only" na którym zgromadzono zarówno publikowane już, ale nie zebrane w sensowną całość materiały jak i ekskluzywne instrumentale. Gotowi?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-12-15 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

A$AP Twelvyy "YNRE"

A$AP Mob nie jest najbardziej typową rapową ekipą - nie składa się tylko z raperów, DJ'ów czy producentów. To ekipa ziomków z Harlemu, która działa dla wspólnego celu na przeróżnych płaszczyznach. A$AP Twelvyy jest najbardziej rozpoznawalnym po Rockym raperem składu. Powyżej możecie obejrzeć promujący "Lord$ Never Worry" numer "YNRE" w wykonaniu Twelvyy'ego na bicie AraabMuzik.

 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-28 16:00 przez: KamykPL (komentarze: 0)

Mamy pierwszy numer, z nadchodzącego mixtape'u "Boss of All Bosses 3", który został zaplanowany na 16 grudnia. Co tu dużo pisać?

Cam powrócił w swoim stylu, choć nie do końca spisał się producent, którym jest Supa Stylez, a nie Araabmuzik jak twierdzi większość.