Nef The Pharaoh

Nef The Pharaoh

kategorie:
dodano: 2023-10-15 18:04 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Nef The Pharaoh.

Tracklista:

01. Theme Music
02. Black & Mild
03. Furley Goat feat. Larussell
04. Secret Place feat. Taliband45 & BFB Packman
05. Love It Here
06. Princess Peaches
07. What We Doin feat. Lil Bean & Gritty Lex
08. 78 feat. Shootergang Kony
09. On Hold feat. E-40
10. Lost with You
11. FAP
12. Stay Around feat. Zay Bang
13. Italy
14. Spongebob
15. Titanic
16. One in the Air feat. Teflon Fonz

kategorie:
dodano: 2020-05-02 11:49 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Zaledwie miesiąc po wydaniu pierwszej części serii, Nef The Pharaoh prezentuje nam drugą odsłonę "CHANGSZN". 

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

 

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-03-27 14:15 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Pochodzący z Vallejo, Nef The Pharaoh po roku przerwy powraca z nowym materiałem. Tym razem to krótkogrające "CHANGSZN".

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2018-08-17 21:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowy materiał od młodego podopiecznego E-40'ego - Nef The Pharaoh nie zwalnia tempa i serwuje kolejny 'changowy' mixtape.

video
dodano: 2017-06-24 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Na tydzień przed premierą albumu "DIBKIS" JL zaprezentował klip do utworu "Out Da Hood". Gościnne wersy dorzucił w singlu Nef The Pharaoh. Za produkcją muzyki stoi Disko Boogie, którego bity można było usłyszeć na ostatnich płytach E-40'ego ("The D-Boy Diary" czy też "Sharp On All 4 Corners"). Krążkiem "DIBKIS" JL debiutuje pod szyldem Strange Music, a o tym, jak brzmi całość, będzie można się przekonać 30 czerwca.

dodano: 2017-05-02 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

21-letni Nef The Pharaoh to jedno z najświeższych odkryć kalifornijskiej sceny i młody podopieczny E-40'ego, którego w naszym wywiadzie G-Eazy wskazał jako kolejną przyszłą gwiazdę z Bay Area - a jeżeli wskazuje na niego dwóch raperów, którzy jako jedyni reprezentanci Bay sięgnęli w ostatniej dekadzie po Złote Płyty, to można być pewnym, że nie ma tu miejsca na pomyłkę.

"The Chang Project" to najnowszy materiał Nefa i kolejny kroczek na drodze do wielkiego wystrzału. Na płycie młodego reprezentanta Vallejo wspierają Ty Dolla $ign, Mozzy, Lary June czy Caleborate. Poniżej znajdziecie odsłuch całości oraz klip do świetnego singlowego "Spice".

dodano: 2017-05-01 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Parę lat temu zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", w efekcie zrobiliśmy to już raz, drugi i trzeci. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2016. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę, uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

W dyskusji tej udział wzięło spore grono popkillerowych redaktorów, a także dwójka gości - Żabson (Młody Wilk edycji numer 4, będący na bieżąco z nowymi twarzami i najgorętszymi trendami zza Oceanu) oraz Szejku, grafik i założyciel poświęconej świeżej muzyce grupy Trillest. Zapraszamy również do podawania swoich typów w komentarzach!

video dnia
dodano: 2016-12-21 11:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dlaczego: Bay Area Finest. Obecna gwiazda Bay nr 1 gościnnie u największej nadziei regionu - a wszystko rozpoczyna wstęp od legendarnego E-40.

video
dodano: 2016-11-08 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Nie jest tajemnicą, że jeden z najjaśniejszych młodych talentów rodem z Bay Area, czyli Nef The Pharaoh jest wielkim fanem legendarnych grup Hot Boys i Big Tymers. Dał się od tej strony poznać za sprawą swojego największego hitu "Big Tymin'", w którym salutuję m.in. Juvenile'owi, Weezy'emu, Mannie Freshowi. Teraz udało mu się spełnić jedno z marzeń, ponieważ nagrał numer z samym Juvenilem! Świetne "Put You On" doczekało się również klipu. 

dodano: 2016-04-02 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

20-letni Nef The Pharaoh to jedno z najświeższych odkryć kalifornijskiej sceny i młody podopieczny E-40'ego, którego G-Eazy wskazał jako kolejną przyszłą gwiazdę z Bay Area - a jeżeli wskazuje na niego dwóch raperów, którzy jako jedyni reprezentanci Bay sięgnęli w ostatniej dekadzie po Złote Płyty, to można być pewnym, że nie ma tu miejsca na pomyłkę. Parę dni temu pisaliśmy Wam o materiale nagranym przez Nefa i Cardo (znanego z Taylor Gangu), a teraz mamy komentarz rapera z Vallejo dotyczący ostatniego wzrostu zainteresowania sceną w Bay Area...

dodano: 2016-03-31 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Gdy spytałem w wywiadzie G-Eazy'ego o to, kto jego zdaniem będzie 'next big thing' z kalifornijskiej Bay Area odpowiedział krótko i bez namysłu 'Nef The Pharaoh'. I rzeczywiście wokół 20-letniego reprezentanta Vallejo, którego pod skrzydła wziął E-40 robi się ostatnio coraz głośniej (dopiero co pojawił się we wstępnych nominacjach do XXL Freshmen). Naturalny luz i giętkie flow sprawiają, że idealnie wpasowuje się w rozbujany klimat Bay, a gdy dodamy do tego fakt, że nowy mixtape przygotował w całości w duecie z genialnym Cardo, autorem jednych z najlepszych i najbardziej wychillowanych bitów, które dostał w swojej karierze Wiz Khalifa to wniosek musi być jeden - "Neffy Got Wings" to materiał, który koniecznie trzeba sprawdzić.

Znajdziemy tu słoneczne, rozleniwione kalifornijskie brzmienie, skwierczące piszczały i pulsujące basy, a na nich gościa, który znajduje się na początku naprawdę obiecującej kariery...