Nef The Pharaoh "The Chang Project" - nowy album podopiecznego E-40'ego

21-letni Nef The Pharaoh to jedno z najświeższych odkryć kalifornijskiej sceny i młody podopieczny E-40'ego, którego w naszym wywiadzie G-Eazy wskazał jako kolejną przyszłą gwiazdę z Bay Area - a jeżeli wskazuje na niego dwóch raperów, którzy jako jedyni reprezentanci Bay sięgnęli w ostatniej dekadzie po Złote Płyty, to można być pewnym, że nie ma tu miejsca na pomyłkę.

"The Chang Project" to najnowszy materiał Nefa i kolejny kroczek na drodze do wielkiego wystrzału. Na płycie młodego reprezentanta Vallejo wspierają Ty Dolla $ign, Mozzy, Lary June czy Caleborate. Poniżej znajdziecie odsłuch całości oraz klip do świetnego singlowego "Spice".

Nef The Pharaoh - Spice (prod. Chris O'Bannon) ft. SOB x RBE (Yhung T.O.)


 

Tagi: 

zzz2
Te młode Bay Area jest tak nudne, że szkoda gadać. Szkoda, że czasy mobbu niestety już nie wrócą...
Mateusz Natali

Jak dla mnie dzieje się masa ciekawych rzeczy, Bay wróciło do gry w ostatnich latach i przyciąga coraz więcej uwagi a za sprawą mega sukcesu G-Eazy'ego dużo artystów dostało kopa motywacyjnego :)

zzz2
Może i się dzieje, ale ku memu niezadowoleniu bliżej temu zdecydowanie do hyphy niż do mobbu. W sumie dziwne, że g-funk (choć w odświeżonej wersji, co mnie nie przeszkadza absolutnie) któryś już raz wraca, a mobb przepadł. Nie liczę kawałków gdzie jest podkręcony bass, czy cały kawałek bazuje na którymś z klasyków Lunizów, E-40, czy Too Shorta. Z Bay zawsze dużo rzeczy wychodziło, więc pod tym względem nic się nie zmienia :) Dzieje się.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>