Kool John

Kool John

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-22 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Reprezentujący scenę San Francisco Show Banga nie zwalnia tempa atakując kolejny, po "I Been That", singlem. Tym razem członek HBK Gangu zaprosił do współpracy Kool Johna oraz producenta Dave-O i razem stworzyli kolejny klubowy banger, czyli "Ain't Gotta Lie" który muzycznie zalatuje nieco klimatami sygnowanymi przez DJ Mustarda. Są tu jacyś fani Bay Area?

dodano: 2014-11-25 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Kool John - Next Day ft. Iamsu! & CJ (Official Music Video) Prod. Iamsu! of The Invasion

Kool John to kolejny przedstawiciel nowej fali raperów z Oakland, skupionej wokół ekipy HBK Gang. Raper wypuścił właśnie swój najnowszy projekt "Shmop City", z którego pochodzi cieszący się sporym hypem singiel "Next Day", na którym gościnnie udzielił się m.in. IamSu a oficjalny klip do tego numeru możecie sprawdzić w linku powyżej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-16 15:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Odbiegnijmy na moment od nadchodzącej premiery Blacc Hollywood. Taylor Gang i HBK Gang łączą siły we wspólnym numerze "Everything, Everything", wyprodukowanym przez Sledgrena i RMB Justize'a na samplach z klasycznego west-coastowego "It Was a Good Day" od Ice Cube'a. Oprócz Wiza, w numerze pojawiają się Iamsu!, Berner, J.R. Donato i Kool John. Laidbackowo i przyjemnie, zachęcamy do odsłuchu!