Show Banga

Show Banga

dodano: 2015-05-11 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Na początku kwietnia informowałem was o nowym singlu "Aww Shit", który do sieci wypuścił Show Banga. Reprezentant Bay Area postanowił pójść za ciosem i właśnie otrzymaliśmy teledysk do tego numeru. Sprawdźcie jeśli jaracie się klimatami HBK Gang!

dodano: 2015-04-20 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Jakiś czas temu pisałem wam o samym kawałku - pora zatem na oficjalny klip promujący wydany w grudniu album "Stay True". Do współpracy przy "How U Luv That" Smoovie Baby zaprosił jedne z najgorętszych postaci na obecnej scenie Bay Area, czyli IamSu! oraz Show Banga. Video w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-10 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Po wydanym w lutym tego roku EP "Eyes On Me", IamSu! wyruszył w trasę koncertową po Stanach o tym samym tytule i postanowił nagrać z tej okazji oficjalny anthem zatytułowany - a jakże by inaczej: "Eyes On Me".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-03 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Show Banga to jeden z tych młodocianych kotów Bay Area, których poczynania staram się monitorować na bieżąco. Już w najbliższy wtorek - 7 kwietnia, wypuści on na rynek swój najnowszy album zatytułowany "Major 4 Life", na którym pojawi się gościnnie masa innych reprezentantów Oakland jak IamSu, E-40 czy Kool John.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-22 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Reprezentujący scenę San Francisco Show Banga nie zwalnia tempa atakując kolejny, po "I Been That", singlem. Tym razem członek HBK Gangu zaprosił do współpracy Kool Johna oraz producenta Dave-O i razem stworzyli kolejny klubowy banger, czyli "Ain't Gotta Lie" który muzycznie zalatuje nieco klimatami sygnowanymi przez DJ Mustarda. Są tu jacyś fani Bay Area?

dodano: 2014-11-21 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Show Banga - I Been That ft. Sage The Gemini

Show Banga to kolejny reprezentant Bay Area ruszający na podbój mainstreamu a ma mu w tym pomóc singiel "I Been That", który narobił w Oakland sporo szumu od czasu premiery. Aby jeszcze bardziej zwiększyć hype na twórczość młodego rapera, wspierany przez Sage The Gemini utwór doczekał się także teledysku debiutującego na antenie MTV Jams dosłownie parę dni temu - sprawdźcie go w linku powyżej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-17 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Po śmierci zajawki na "hyphy" i kilku latach posuchy region Bay Area odradza się pomału na hiphopowej mapie, głównie dzięki ekipie HBK Gang, skupionej wokół IamSu i Sage The Gemini. Jak wiele innych hiphopowych familii, także i Heartbreak Kids promują kolejnych członków grupy - jednym z nich jest Smoovie Baby.