The Underachievers

The Underachievers

kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

The Underachievers poprawiają jeszcze uderzenie po albumie Beast Coast, przypominając, kto jest "lordem Flatbush".

video
dodano: 2019-05-02 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

W połowie kwietnia pisaliśmy o dwóch singlach i epickim występie na żywo jednego z najbardziej utalentowanych kolektywów na współczesnej scenie rapowej - Beast Coast, a niedawno Flatbush Zombies, Pro Era i The Underachievers zaatakowali zwariowanym teledyskiem do kozackiego "Left Hand". Cała grupa udzieliła też wywiadu dla Beats 1, gdzie opowiedzieli m.in. o swoich muzycznych planach, jak i wspomnieli zmarłego tragicznie miesiąc temu Nipsey Hussle'a. Oba materiały znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-16 13:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 8)

Wygląda na to, że zapowiadany i wyczekiwany od wielu wielu lat wspólny album kolektywu Beast Coast, łączącego trio Flatbush Zombies, dowodzoną przez Joey Bada$$a ekipę Pro Era oraz duet The Underachievers finalnie dojdzie do skutku. Na kanale Pro Era ukazały się dwa wspólne single "Left Hand" i "Coast Clear", a obecnie ekipa wyruszyła we wspólną trasę po USA.

Czy single, porównywane przez fanów do rapowej wersji marvelowskich Avengersów, są faktycznie zapowiedzią pełnego LP czy mają jedynie podgrzać atmosferę i podkręcić promo trasy koncertowej? Tego narazie nie wiemy, ale będziemy śledzić - póki co łapcie w rozwinięciu odsłuch oraz występ Beast Coast na żywo w słynnym programie Jimmy'ego Fallona.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-02 16:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Oprócz nowych wieści o nadchodzącej płycie Flatbush Zombies mamy dla Was informacje dotyczące tajemniczego projektu od Meechy Darko.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-04 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

The Underachievers to - jak mogliście zresztą zobaczyć w naszym dwuczęściowym videowywiadzie z nimi - artyści o wielu twarzach. Naturalne umiłowanie do opartego na samplach brzmienia w stylu Nowego Jorku lat 90. przeplatają bez wahania z ciężkimi, dusznymi podkładami trapowymi rodem z Atlanty, nie przestając jednak rapować po swojemu.

Rezultatem są mocarne bangery, przypominające zarazem, że można na trapach lecieć po swojemu, bez wydawania z siebie coraz dziwniejszych, nieopisywalnych jęków, ani kłującego w uszy wycia na autotunie... Ich nowy singiel "Packs" to złoty środek - mroczne, trapowe brzmienie i pełnokrwisty, nowojorski rap.

video
dodano: 2017-09-03 20:15 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Na początku zeszłego miesiąca prezentowaliśmy Wam nasz wnikliwy, prawie 25-minutowy wywiad z The Underachievers, nakręcony przed ich warszawskim koncertem. Dziś mamy dla Was drugą część tej rozmowy i zarazem pierwszy amerykański odcinek (nie licząc młodowilczego wywiadu z The Blu Manticiem) naszego cyklu Rentgen, zawierającego luźniejsze, nie tylko muzyczne pytania

Jakie są ich ulubione numery początku lat 2000.? Jak wyglądałaby ich wymarzona supergrupa rapowa? Jakie zmiany wprowadziliby w świecie, gdyby mieli taką władzę? Dlaczego nie byliby teraz tu, gdzie są, gdyby nie... Harry Potter? AKTHESAVIOR i Solace (Issa Gold) przed naszą kamerą, runda 2!

video
dodano: 2017-08-06 20:20 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

W zeszłym miesiącu do Warszawy zawitał wybuchowy, intrygujący duet rodem z nowojorskiego Brooklynu, członkowie kolektywu Beast Coast składającego się też z ekip Pro Era i Flatbush Zombies – czyli AKTHESAVIOR i Issa Gold, znani razem jako The Underachievers. Nam udało się porozmawiać z charyzmatycznym duetem na spokojnie przed ich warszawskim koncertem, czego rezultatem jest wnikliwy, ponad 20-minutowy wywiad, definiujący istotę twórczości i podejścia do muzyki UA.

AK i Issa opowiedzieli m.in. o swoich początkach i nagrywaniu „Indigoism”, wyjątkowym, osobistym znaczeniu singla „The Mahdi”, fascynacji obecną w ich tekstach teorią Indigo; tym, jaki wpływ wywarło na nich przesłanie 2Paca; a także o znaczeniu Prodigy’ego i twórczości Mobb Deep dla ich rozwoju. Zaprzyjaźnieni MC’s zdradzili też, czy możemy się spodziewać wspólnej płyty kolektywu Beast Coast, wspomnieli współpracę z Talibem Kweli, a także opowiedzieli o swoich najwspanialszych doświadczeniach muzycznych i solowych projektach.

video
dodano: 2017-08-06 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

We're the nicest two to spit since Prodigy linked up with Havoc - nawija Solace w najnowszym singlu z tegorocznej płyty The Underachievers "Renaissance". "Crescendo" to potężny banger, niesiony niskim, mocarnym basem i nieskazitelnym flow brooklyńskiego duetu. Sprawdzajcie co do gry w 2017 roku chcą wnieść reprezentanci Beast Coast i czekajcie na nasz videowywiad z The Underachievers - już dziś wieczorem na Popkillerze!

wydarzenie
dodano: 2017-04-05 20:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

The Underachievers, duet z Brooklynu znany najbardziej z hitów "Herb Shuttles", "Gold Soul Theory" czy "Play That Way", wystąpi latem w Polsce. AK i Issa Gold zagrają w Warszawie 11 lipca. Bilety na ich show pojawią się w sprzedaży 7 kwietnia.

video
dodano: 2016-06-23 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Nadejście lata sprzyja wydawaniu nowej muzyki, co widać w dzisiejszym Drive By. Z okien Mercedesa padają strzały od The Underachievers, sceny rodem z "Wściekłych Psów" Tarantino rozgrywają się w klipie Bernza, a sytuację uspokaja śpiewający Wiz Khalifa. Kiedy Jadakiss bierze na warsztat instrumental Drake'a, B.o.B ogłasza oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Nowe kawałki wypuścili również G-Eazy, Atmosphere oraz zaangażowany społecznie Common w kooperacji z Gregorym Porterem.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-19 19:53 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 0)

Jeszcze w zeszłym tygodniu pisaliśmy o nowym numerze od The Underachievers, a już w ostatnią niedzielę duet umieścił na swoim Soundcloudzie odsłuch nowego mixtape'u o tytule "It Happened In Flatbush"! Warto odnotować, że projekt ten ukazał się zaledwie dziewięć miesięcy po zeszłorocznym, świetnie przyjętym albumie "Evermore: The Art of Duality". Nowy materiał zawiera dziesięć premierowych utworów, a za produkcję w większości z nich odpowiada Ronny J.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-11 11:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 0)

"Mothers Day gift to our INDIGOS WORLDWIDE" - taki opis możemy znaleźć pod nowym numerem duetu z Brooklynu. Wbrew temu, co sugerują te słowa, nie jest to hołd, jaki AK i Issa Gold składają swoim matkom w dniu ich święta, które w USA przypadało w ostatnią niedzielę. Zamiast tego, usłyszymy tu wersy o braterskiej miłości, lojalności i szeroko pojętym trzymaniu sztamy. Póki co, nic nie wiadomo o ewentualnym nowym projekcie zespołu. Fanom duetu nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na dalsze wieści i kolejne utwory.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-04-03 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Przedwczoraj publikowaliśmy Wam relację z wtorkowego koncertu Flatbush Zombies i The Underachievers w stołecznym Palladium, dziś mamy zdjęcia. Przekonajcie się sami jak wyglądał ten gorący wieczór!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-04-01 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jeśli ktoś twierdzi, że nowojorski rap przeżywa kryzys, zarówno w kwestii twórczej jak i zainteresowania to powinien we wtorkowy wieczór udać się do warszawskiego Palladium. "Club going up on tuesday" - skomentowałby to zapewne Ilovemakonnen, ale z głośników tym razem dobiegała akurat soczysta porcja beastcoastowej jazdy.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2015-03-04 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Agencja Go Ahead informuje, że ze względu na duże zainteresowanie koncert Flatbush Zombies & The Underachievers zostaje przeniesiony z Proximy do klubu Palladium! Przypominamy, że zespoły wystąpią w Warszawie 31 marca.

Bilety kupione na koncert w Proximie zachowują ważność. Jednocześnie informujemy, że do sprzedaży trafiła właśnie dodatkowa pula wejściówek. Są one dostępne już na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Polecamy jednak pospieszyć się z ich zakupem.

Strony