The Underachievers wystąpią latem w Warszawie!

wydarzenie
dodano: 2017-04-05 20:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Miejsce: 

Smolna, Smolna 38, Warszawa

Data: 

2017-07-11 20:00

The Underachievers, duet z Brooklynu znany najbardziej z hitów "Herb Shuttles", "Gold Soul Theory" czy "Play That Way", wystąpi latem w Polsce. AK i Issa Gold zagrają w Warszawie 11 lipca. Bilety na ich show pojawią się w sprzedaży 7 kwietnia.

The Underachievers to duet z Brooklynu, zaliczany do nowej fali nowojorskiego hip-hopu. AKTHESAVIOR i Issa Gold spotkali się w 2012 roku i są członkami ruchu Beast Coast Movement, a także wpływowymi graczami na scenie, znanymi ze świetnych tekstów nagranych na porywających bitach.

Ich muzyka to psychodeliczny hip-hop, który czerpią zarówno z dorobku nowojorskich raperów, jak i twórczości artystów z Los Angeles. Zanim "AK" i Issa zaczęli razem rymować, minęło trochę czasu, choć już podczas pierwszej rozmowy obaj wyrazili chęć wejścia w psychodelikę. Niedługo potem podpisali kontrakt w wytwórni należącej do Flying Lotusa - BRAINFEEDER i wydali debiutancki mixtape pt. "Indigoism". Jako przyjaciele innych wpływowych raperów z Beast Coast, czyli Flatbush Zombies, znali wartość współpracy i wierzyli, że odpowiednie środowisko oraz chęci wystarczą, aby stworzyć coś wyjątkowego.

Obecnie The Underachievers mogą pochwalić się trzema świetnie przyjętymi mixami - "Indigoism", "Lord of Flatbush" i "It Happened in Flatbush", debiutanckim albumem "Cellar Door - Terminus Ut Exordium" oraz popularnym "Clockwork Indigo", czyli EP-ką nagraną z wcześniej już wspomnianymi Flatbush Zombies. Artyści po wyruszeniu w trasę koncertową wyprzedali wszystkie koncerty w Ameryce Północnej, Europie i Kanadzie. W roku 2015 wydali drugi długogrający album pt. "Evermore - The Art of Duality", a na kwiecień 2017 roku planują wydanie najnowszego projektu - "Renaissance".

Kwintesencją stylu The Underachievers są uwielbiane przez wszystkich hity "So Devilish", "Gold Soul Theory" czy "Herb Shuttles". Do ostatniego z nich został nagrany klimatyczny klip, który w serwisie YouTube ma już ponad 25 milionów odsłon.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1498514646847025/

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>