Flatbush Zombies ogłaszają nowy album "Vacation In Hell”!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-02 16:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Oprócz nowych wieści o nadchodzącej płycie Flatbush Zombies mamy dla Was informacje dotyczące tajemniczego projektu od Meechy Darko.

W 2017 nie otrzymaliśmy zbyt dużo nowej muzyki od pochodzącej z Brooklyn’u grupy raperów. Nie mieliśmy jednak wątpliwości co do tego, iż prace nad nową płytą trwają, a my cierpliwie czekaliśmy na nowe informacje.

 

W końcu kilkanaście godzin temu do sieci trafiły dwie części oficjalnej zapowiedzi nadchodzącego albumu „Vacation In Hell”. Płyta trafi do sprzedaży już 6 kwietnia, a wraz z nią wypuszczony zostanie film „Building A Ladder”, który zostanie opublikowany cztery dni wcześniej - 2 kwietnia.

 

Oprócz zapowiedzianego albumu fani Flatbushów dostaną także solowy projekt Erica Arc Elliota, który wypuszcza swój „Arcstrumentals 2” już 16 lutego.

 

Myśleliście, że to wszystko? Najlepsze zostawiliśmy na koniec…

 

Kilka godzin temu jeden z użytkowników Twittera napisał do Meechy Darko, aby ten wraz z Joey Bada$$’em i Issa z The Underachievers wzięli się do roboty i nagrali kolejny mixtape z serii kooperacyjnych projektów Beast Coast. Niespodziewanie Meechy odpowiedział na tego tweeta jednym słowem - ALBUM. 

 

Beast Coast to formacja złożona z trzech ekip - Flatbush Zombies, The Underachievers oraz Pro Era. To oznacza, że nad potencjalnym projektem oprócz Meechy Darko, Joey Bada$$’a oraz Issy Gold, prawdopodobnie pracuje też reszta ekipy - Erick Arc Elliot, Zombie Juice, CJ Fly, Kirk Knight i inni. 

 

Pozostaje nam czekać na kolejne informacje, a Wy możecie poniżej sprawdzić oficjalne zapowiedzi nadchodzącej płyty „Vacation In Hell” Flatbush Zombies.

Komsi
Flatbush i Pro Era to zawsze rozpierdol, oby to wyszło
Anonim
Potwierdzam, flatbush zawsze na propsie, z joey'em jest tak że niektóre tracki mi siedzą, niektóre nie ale też spoko. Mam nadzieje że flatbush przebiją poziom ostatniej płyty bo o ile mixtapy ogień to debiut moim zdaniem jakiś taki nijaki oprócz kilku perełek. Przyjemnie się słucha ale mogło być lepiej.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>