Drive By: Wiz Khalifa, The Underachievers, B.o.B, G-Eazy, Jadakiss, Common...

Nadejście lata sprzyja wydawaniu nowej muzyki, co widać w dzisiejszym Drive By. Z okien Mercedesa padają strzały od The Underachievers, sceny rodem z "Wściekłych Psów" Tarantino rozgrywają się w klipie Bernza, a sytuację uspokaja śpiewający Wiz Khalifa. Kiedy Jadakiss bierze na warsztat instrumental Drake'a, B.o.B ogłasza oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Nowe kawałki wypuścili również G-Eazy, Atmosphere oraz zaangażowany społecznie Common w kooperacji z Gregorym Porterem.

Na pierwszy ogień idzie Underachievers - teledysk do "Play That Way" z mixtape'u "It Happened In Flatbush" to dynamiczne zdjęcia i niezłe efekty. AK i Issa Gold zagrają w tym roku na Hip Hop Kempie i pokazują, że warto czekać na to wydarzenie. Ze swojej produkcji Ronny J również może być dumny.

Wiz Khalifa chce więcej i więcej, a do tego życzy sobie, żeby to było legalne. Raczej nie musimy pisać, o co mu chodzi. Jeśli spodoba Wam się "More And More", możecie krzyknąć nazwę tego kawałka 1 lipca pod główną sceną na Open'er Festivalu. Produkcja: ID Labs, Jay Card oraz Dru Tang.

Quentin Tarantino debiutował filmem "Wściekłe Psy", a Bernz, jako że też debiutuje solowo, odpoczywając od nagrywania z ekipą ¡Mayday!, zainspirowany scenariuszem Quentina postanawia przenieść motywy dzieła do "It Don't Go". W pozostałych rolach: CES Cru, Tech N9ne, Krizz Kaliko i Wrekonize.

B.o.B prezentuje z kolei klip do "Summers Day" z mixtape'u "FIRE", który sam wyprodukował. Materiał możecie pobrać za darmo na stronie DatPiff.

Z okazji World Refugee Day (Światowego Dnia Uchodźcy) obchodzonego 20 czerwca Common łączy siły z muzykiem jazzowym Gregorym Porterem. Panowie chcą zwrócić uwagę na 60 milionów osób zmuszonych do opuszczenia domów, jednocześnie zbierając fundusze na walkę z tym problemem na stronie refugeesong.com.

G-Eazy i Jeremih starają się o dobrą promocję nadchodzącego filmu "Ghostbusters", dorzucając do ścieżki dźwiękowej coś od siebie w utworze "Saw It Coming". Young Gerald zagra w Warszawie 25 sierpnia na wyprzedanym koncercie, który wzbudził ogromne zainteresowanie polskich fanów (25 tysięcy osób zapisanych na wydarzenie w ciągu pierwszej doby, obecnie facebookowy licznik pokazuje ponad 32 tysiące osób).

"Ringo" to singiel Atmosphere z ich siódmego krążka, którego premierę wyznaczyli na 12 sierpnia 2016. "Fishing Blues" będzie pierwszym długogrającym projektem Sluga i Anta od "Southsiders" wydanego w 2014 roku. Na płytę featuringi nagrali m.in. DOOM, Kool Keith oraz Aesop Rock, którego zrecenzowaliśmy za album "The Impossible Kid".

Na koniec coś dla fanów Jadakissa. Reprezentantowi Yonkers spodobało się "Pop Style" z rekordowego pod wieloma względami "Views" Drake'a, do tego stopnia, że nawinął do tego samego podkładu, stworzonego przez zespół: Sevn Thomas, Frank Dukes, Boi-1da, 40. W "Block Style" słyszymy gościnnie Nino Mana.

o ja cie...
Atmosphere miażdży - nawijka, bit, klip. G-Eazy i Jeremih zrobili całkiem fajny kawałek choć to, oczywiście, tylko produkt. Natomiast ta kawalina Commona i Gregory Portera (przekozacki wokal) to zwykłe lewackie ckliwe gówno zrobione na zamówienie masonerii. Więc jebać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>