Rome Fortune

Rome Fortune

dodano: 2024-03-26 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Jest wtorek, więc najwyższy czas na podsumowanie najważniejszych premier zeszłego tygodnia. Jedziemy!

kategorie:
dodano: 2024-03-26 00:43 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Album Rome Fortune na bitach KAYTRANADA.

Tracklista:

01. Belly
02. Almost Self Snitched
03. Who Playin?
04. Cardio VIP
05. Get Myself 2Gether
06. Go Home
07. Cash Cow
08. Bed
09. Please
10. Instinct
11. Can't Be the One

dodano: 2015-07-09 22:05 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Toro y Moi zaprasza Rome Fortune'a na swój nowy track zatytułowany "Pitch Black". Fortune - zielonobrody raper z Filadelfii, ostanimi czasy dośc mocno eksperymentuje z brzmieniami, współpracuje nie tylko z raperami takimi jak Young Thug, OG Maco czy iLoveMakonnen, ale także z artystami z zupełnie innych nurtów muzycznych.

dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-10 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Po wydanym w lutym tego roku EP "Eyes On Me", IamSu! wyruszył w trasę koncertową po Stanach o tym samym tytule i postanowił nagrać z tej okazji oficjalny anthem zatytułowany - a jakże by inaczej: "Eyes On Me".