Fat Trel

Fat Trel

dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-03 17:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

FAT TREL - WALKING THRU MY HOOD

Jeśli nie nudzą Was opowieści o dzielnicach nawijane na brudnych ciężkich bitach, to wiedzcie, że ten kawałek powinien przypaść Wam do gustu. Reprezentant MMG przygotował tu bowiem podróż przez swoją okolicę. "Walkin Thru My Hood" pochodzi z tegorocznego mixtapu "Gleesh"

Tagi:
dodano: 2014-03-03 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 38)

W świadomości polskich słuchaczy pojawił się nagle, jednak zrobił to naprawdę z klasą. Po opublikowaniu teledysku "Bad Bitch" autorstwa Fat Trela z różnych stron dochodziły do nas plotki, że udzielający się gościnnie w tym kawałku Malik Montana to Polak. Postanowiłem to zweryfikować i rzeczywiście okazało się, że Malik mieszka w Polsce i w jego żyłach płynie polska krew. Nie trwało długo aż postanowiłem przeprowadzić z nim wywiad. Malik okazał się bardzo pozytywną osobą i nie trzeba było długo czekać na efekty. Zapraszam więc do przeczytania wywiadu z Malikiem Montaną - polskim raperem, który już teraz w swoim dorobku ma współpracę z wyżej wspomnianym Fat Trelem, Jadakissem, A-Mafią, czy Capone z duetu Capone-N-Noreaga!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-25 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Rick Ross wiele razy potwierdzał to, że potrafi dbać o swoich podopiecznych. Po wykreowaniu Meek Milla, Gunplaya, Rockie Fresha czy Wale teraz przyszedł czas na najnowszy, obok Tracy'ego T, nabytek Maybach Music Group, czyli Fat Trela. Reprezentant Waszyngtonu atakuje nas klipem do swojego świetnego "She Fell In Love", który został zobrazowany na rodzinnej dzielnicy rapera.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-08 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 5)

Fat Trel - Bad Bitch feat Malik Montana (Official Video 2014) (Censored Version)

Fat Trel, czyli jeden z najnowszych nabytków wytwórni Maybach Music Group prezentuje nam swój najnowszy teledysk do numeru "Bad Bitch", gościnnie wspiera go niezwykle ciekawa postać - Malik Montana, który jest Polakiem! Mieszkający w Warszawie raper ma też już na koncie współpracę z Jadakissem czy A-Mafią, warto więc go mieć na oku. Pracuje on bowiem nad EP, tak więc jeszcze nie raz może nas zaskoczyć.

kategorie: R&B, Recenzje
dodano: 2013-06-24 16:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 6)
rickhil

Alkohol, dragi, kobiety - tematy na tyle banalne, że muzyka "przeruchała" je już na wszystkie możliwe sposoby... Dosłownie wszystkie. Wydaje się, że nie ma szans na to by w tej kwestii coś jeszcze wymyślić. Nieszczęśliwa miłośc i odreagowywanie w narkotykach i alkoholu to przecież w świecie muzyki podstawa. Często artyści to ćpuny i alkoholicy, a spory odsetek nie ukrywa tego przed światem. Powiedzcie mi, jak można więc nazwać Ricky Hila - człowieka który swój debiut nazwał "SYLDD". Rozwinięcie skrótu to "Support Your Local Drug Dealer". Tatuś pewnie nie był zadowolony.

Ricky Hil to syn pana Tommy'ego Hilfigera - Jankesa, który dorobił się na projektowaniu ciuchów. Pierwsza myśl - masz plecy, łatwiej jest wbić się w rynek. Póki co w przypadku Ricky'ego to tak nie działa, co nie zmienia faktu, że na liczącym 11 utworów debiucie zebrał całkiem ciekawą ekipę gości. Począwszy od The Weeknda, przez Fat Trela a skończywszy na Leonie Lewis. Za darmo to oni raczej się nie dograli. Nie mam jednak zamiaru robić z niego męskiej Lany Del Rey, raczej chciałbym napisać kilka zdań na temat jednej z ciekawszych premier R&B roku 2013.