Skeme

Skeme

dodano: 2018-01-17 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W niedzielę ogłosiliśmy Wam powrót cyklu Trillest. selection na popkillerowych łamach - dziś pora na odcinek nr 2, oddajemy głos Szejkowi!

dodano: 2015-07-03 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Na początku czerwca swoją premierę miał nowy street album reprezentanta Inglewood - Skeme'a. Druga część "IngleWorld" zawiera 16 kawałków, na których gościnnie udzielają się m.in. The Game czy Young Thug a my dostaliśmy właśnie pierwszy klip promujący ten projekt. Teledysk do singla "B Like" sprawdzicie w załączniku.

dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

dodano: 2015-03-15 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Skeme to jeden z najbardziej obiecujących kalifornijskich mc's młodego pokolenia. Pochodzący z Los Angeles i reprezentujący dzielnicę Inglewood raper przygotowuje się do premiery kolejnego niezależnego wydawnictwa, jakim będzie druga część albumu "Ingleworld".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-09 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

The Game atakuje kolejnym utworem z nadchodzącej kompilacji "Year Of The Wolf". Tym razem jest nim "Hit 'Em Hard" z gościnnym udziałem Bobby'ego Shmurdy, Freddiego Gibbsa oraz najnowszego nabytku Blood Money La Famlia, czyli Skeme. Bobby Shmurda serwuje nam tu tylko refren, ale i Gangsta Gibbs i Skeme pokazują klasę i dzięki temu z pomocą Game'a tworzą mocny kawałek. Jak "Hit Em Hard" wypada w porównaniu z poprzednimi leakami? "Year Of The Wolf" swoją premierę będzie mieć 14 października.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-22 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Wiele osób gdy tylko zrobi się ciut cieplej przerzuca się na kalifornijskie brzmienia od klasyków aż po gorące nowości. Skoro do Polski zawitało ostatnimi czasy lato (a przynajmniej jego słoneczny przedsmak) należy wykorzystać to na zaprezentowanie Wam nowego utworu rodem z Inglewood znajdującego się niedaleko LA. Mowa tu o najnowszym wspólnym dziele Skeme i Game'a. Raperzy rzucają bujające wersy używając odrobiny autotune'a. Chociaż w sumie więcej tu pospiewywania niż typowej nawijki, całość spowoduje, że bezsprzecznie zaczniecie kiwać głową...

Tagi:
kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-10-26 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Gotowi na nowy Drive By? Nie szukajcie kamizelek kuloodpornych, tylko poprawcie bas i dajcie głośniej, bo dzisiaj będzie się działo. Na dzieńdobry nowy numer Ab-Soula promujący jego nadchodzący album w TDE, następnie zmiana wybrzeża i klimatu i remix kawałka Joey Bada$$a z gościnnym udziałem Mavericka Sabra, którego znają na pewno fani muzyki z Wysp. Trzeci pocisk ma kaliber bardziej zbliżony do Panzerfausta - nowy track z nadchodzącego albumu Marco Polo z występem Large Professora, Inspectah Decka, O.C., Tragedy Khadafiego i DJ'a Revolution. Nie koniec wrażeń. Nowy sztos od Alchemista to prawie 8 minut minibeattape'u na niesamowitym poziomie, a bonusowo zwroteczka Action Bronsona. Na koniec newschool z wysokiej półki chociaż Skeme nie jest gwiazdą wielkiego formatu podobnie jak jego koledzy. Natomiast DJ Mustard odpowiedzialny za bit zbliża się do tego statusu coraz bardziej. Are you ready to rumble?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-18 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

League Of Starz to grupa producencka, która już niebawem uderzy albumem "LOS.FM". Singlem promującym jest numer "Show Sumn". Zwróciliśmy na niego uwagę ze względu na wyjątkowo interesującą obsadę. Obok siebie rapują tutaj megautalentowani wyjadacze z Zachodu, ale nie tylko - Problem, Skeme, Freddie Gibbs, Jay Rock, Glasses Malone i Bad Lucc. Słabo? "Show Sumn" możecie sprawdzić w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-20 13:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 1)

Skeme to raper, którego spora grupa słuchaczy może w ogóle nie kojarzyć. A szkoda, bo przedstawiciel Los Angeles 16 października wydał swoją debiutancką płytę. Poniżej umieszczamy tracklistę albumu zatytułowanego "Alive & Living", oraz singiel, na którym gościnnie udzielił się Kendrick Lamar. Na samym wydawnictwie pojawili się m.in. Schoolboy Q, Iggy Azalea oraz Dom Kennedy.

dodano: 2011-05-23 13:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 1)
Skeme to raper z Inglewood, wokół którego ostatnio zrobiło się trochę zamieszania z powodu jego świetnych skillsów. Porównywany do Kendricka Lamara raper zapowiedział premierę mixtejpu 20 kwietnia, musieliśmy jednak na nią miesiąc dłużej. Wreszcie jest, długo oczekiwany, darmowy album "The Statement".