Deniro Farrar

Deniro Farrar

kategorie:
dodano: 2020-01-06 15:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Pochodzący z Charlotte, 30-letni Deniro Farrar konsekwentnie buduje swoją pozycję na podziemnej scenie amerykańskiego rapu. Właśnie zaprezentował nam swoją kolejną EP, gdzie dostaliśmy klasyczny, stylowy rap, do któego przyzwyczaił nas Farrar już na wcześniejszych projektach. 

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

video
dodano: 2014-03-30 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Bow Down Official Video - Deniro Farrar ft. Denzel Curry

Deniro Farrar to z pewnością jedna z postaci nieco niedocenionych i pomijanych w natłoku muzyki. Raper ten wypuścił w zeszłym roku świetne materiały zatytułowane "Patriarch" i "Patriarch II". Wg zapowiedzi już w maju wykonawca ten wypuści EP zatytułowane "ReBirth". Jeśli nie mieliście jeszcze z nim styczności sprawdźcie koniecznie teledysk zwiastujący ten zbliżający się krótkogrający projekt. Obok gospodarza w "Bow Down" usłyszymy kolejną obiecującą twarz zza Oceanu - Denzela Curry. Przypomnijmy, że Deniro znalazł się w 50-tce nominowanej do tegorocznego grona XXL Freshman.