Bodega Bamz

Bodega Bamz

kategorie:
dodano: 2020-08-21 15:15 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Bodega Bamz oddaje hołd zmarłemu w 2015 roku A$AP Yamsowi i prezentuje swój najnowszy album, gdzie gościnnie usłyszymy Kevina Gatesa i Tanboy Lukę.

SPRAWDŹ RESZTĘ SIERPNIOWYCH PREMIER.

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-21 11:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Bodega Bamz dał się poznać już całej rzeszy słuchaczy dzięki chociażby singlowi Ferga "Say Amen". Dotąd nie przebił się znacznie własnym materiałem, jednak dziś przychodzi czas na świetny przedsmak z jego nadchodzacej solówki. Gospodarza z NY wspiera tu inny, bardziej utytułowany wykonawca z tego miasta - członek Wu Tang Clanu - Raekwon. Bit w utworze "F*ck That Sh*t" to robota The Martinez Brothers. Trzeba przyznać, że klasyczny samplowany vibe został tu doszlifowany w 100%. Na nadchodzacej EPce rapera to własnie ta ekipa będzie odpowiadać za całokształt produkcji. Kiedy pojawi się "Sunday Service" w całości? Tego jeszcze nie wiemy...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-24 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Flatbush ZOMBiES - My Team Supreme 2.0 feat. Bodega Bamz (Prod. by The Architect)

Dla wielu słuchaczy śledzących nowojorską scenę ta ekipa to team, w którym pokładają największe nadzieje. Po świetnie przyjętych materiałach Flatbush Zombies nie zwolnili tempa i wrzucają co chwila w sieć nowe kawałki. Dziś mamy okazję zaprezentować Wam klip do "My Team Supreme 2.0", gdzie gospodarzy wspiera Bodega Bamz. Sam teledysk to nielada gratka dla fanów kultowego brandu z NY - Supreme.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-19 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Cipha Sounds X Drewski "Banned From Radio" F/ Maino,Bodega Bamz, Chinx, Troy Ave, Mack Wilds, CBD

Wielu słuchaczy hip-hopu zapewne nadal na swoich playlistach ma klasyczny utwór "Banned From T.V.", którego autorami były ówczesne gwiazdy nowojorskiej sceny, czyli Cam'Ron, Big Pun, Noreaga, Nature i The Lox. Nowy Jork, niestety, nie jest już od jakiegoś czasu najmocniejszym wybrzeżem w Stanach, ale nadal ma swoich młodych uzdolnionych reprezentantów. Teraz swoją wersję klasyka w postaci "Banned From Radio" nagrali Maino, Troy Ave, Chinx, Bodega Bamz, Mack Wilds oraz pochodzący z Bostonu City Boy Dee. 

video
dodano: 2014-01-20 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Black Dave Ft. Bodega Bamz - Wadadadang Official Music Video

Black Dave to jeden z fali młodych reprezentantów Nowego Jorku tworzących nowy, unikalny dźwięk tego miasta. Teraz raper z Bronxu opublikował klimatyczny klip do utworu "Wadadadang", w którym połączył siły z Bodega Bamzem. Numer ten pochodzi z dobrze przyjętego przez krytykę mixtape'u "Black Bart" na którym możemy usłyszeć zwrotki od m.in. Smoke DZA czy RiFF RaFFa.