Raz Simone

Raz Simone

dodano: 2019-02-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Styczeń przyniósł nam lekki oddech po szalonej końcówce roku i albumów ukazało się sporo mniej, ale i tak było czego posłuchać. Kto zasłużył na miano autora płyty miesiąca?

kategorie:
dodano: 2019-01-20 01:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“This album is far more than music, it has been put together by every word, by every fabric of loyalty & respect we have for each other here at Black Umbrella. By every loss of a Family Member; death or dishonor. By every Life and Death experience we’ve treaded thru together in this Sea. By every city in every country we’ve went out to touch just to connect with the people. This means so much more to me than any of you know, I just hope you can feel it in the art.” - w ten emocjonalny sposób reprezentant Seattle opisuje swój najnowszy materiał.

Tagi:
dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

video
dodano: 2014-11-28 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Raz Simone "Cheap Money" Official Video

Nominowany w tym roku do wstepnej 50tki XXL Freshmen i debiutujący na Popkillerze za sprawą naszego subiektywnego redakcyjnego głosowania na Freshmenów Raz Simone to MC, którego z pewnością warto mieć na oku. Utalentowany, wkładający w swój rap dużo pasji i emocji reprezentant Seattle z ulicznym życiorysem zaczynał od poezji i recytowania tekstów pod muzykę z filmów. Wpływ tych początkowych inspiracji słychać wyraźnie w jego ostatnim, niesłychanie klimatycznym i instrospektywnym singlu "Cheap Money". Time is everything, and money means nothing... Jeśli podoba wam się brzmienie Raza, to sprawdzajcie jego ostatni projekt "Cognitive Dissonance".

Tagi: