Boogie

Boogie

kategorie:
dodano: 2022-06-19 16:35 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Druga solówka Westside Boogie'ego wcześniej znanego jako Boogie.

Tracklista:

01. Killa Mode feat. Storm Ford
02. Stuck
03. Nonchalant feat. Mamii
04. Lolsmh II
05. Can't Even Lie feat. Soulja Boy
06. Prideful II
07. Aight feat. Shelley FKA DRAM
08. Can't Get Over You feat. Smino & Teezo Touchdown
09. Ratchet Boog (Interlude)
10. Somethin Strange feat. Kalan.Frfr & Mamii
11. Windows Down feat. Snoop Dogg
12. Anthony (War)

dodano: 2019-02-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Styczeń przyniósł nam lekki oddech po szalonej końcówce roku i albumów ukazało się sporo mniej, ale i tak było czego posłuchać. Kto zasłużył na miano autora płyty miesiąca?

kategorie:
dodano: 2019-01-20 01:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

To już ponad rok od kiedy talenciak z Kalifornii podpisał kontrakt z Shady Records - w końcu przyszła pora na oficjalny album! "This some honest music. Some real honest, honest music. Make people think about themselves and their life, even if they don’t relate to the same stories as you" - zapowiadał ostatnio Boogie.

dodano: 2017-10-15 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Przesłuchując ostatnimi czasy twórczość Boogiego myślałem sobie, że szkoda, że nie wypalił na scenie i stwierdziłem, że jego czas niestety już nie przyjdzie. Na szczęście mocno się myliłem. Autor świetnej serii mixtape'ów "Thirst 48" oraz bujających singli pokroju "No Way" podpisał kontrakt z dużą wytwórnią muzyczną. Pod swoje skrzydła wziął go nie kto inny, jak sam Eminem!

dodano: 2016-06-10 23:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Dlaczego: Świeżo po czwartkowej premierze pierwszej części reportażu o Hub City - "Streets Of Compton", The Game wypuszcza klip do singla "Roped Off", który promuje soundtrack dokumentu i ukaże się na półkach już w najbliższy piątek, 17 czerwca. Gościnnie pojawiają się Problem i Boogie a za produkcję numeru odpowiada ekipa League Of Starz. Check it.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-18 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

W przerwach pomiędzy nagrywaniem dedykacji dla zmarłych Prince'a czy Afeni Shakur, a pracą nad nowym albumem ("1992"), Game wrzuca do sieci kolejny luźny singiel. W "Roped Off" Jayceon zabiera nas z powrotem do Compton w asyście dwóch innych reprezentantów Hub City (Problem i Boogie) a wyprodukowany przez League Of Starz numer brzmi trochę spotkanie przeszłości z teraźniejszością. Check it!

dodano: 2015-06-26 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Boogie, czyli pochodzący z Compton świeżak atakuje scenę swoim nowym mixtapem "The Reach". Po "Oh My" i ostatnim projekcie "Thirst 48", które zrobiły małe zamieszanie w środowisku Boogie ciągle rośnie w siłę i nowy materiał jest tego potwierdzeniem. Od strony producenckiej "The Reach" zaopiekowali się m.in. Jahlil Beats, Keyel oraz Mike Zombie. Nowy mixtape Boogiego możecie sprawdzić w rozwinięciu.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-06-20 11:59 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Znamy odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań w sprawie planowania splashowego! weekendu: Kto i kiedy gra na której scenie. ‪#‎runningorder‬ ‪#‎splash18‬

wydarzenie
dodano: 2015-06-17 12:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Do niektórych dotarła już ta smutna wiadomość: Yung Lean z powodu ciężkiego zrządzenia losu odwołał wszystkie występy w 2015 roku. Niestety dotyczy to również splasha! i dlatego Yung Lean nie pojawi się na scenie splash! Mag stage. Oczywiście gorączkowo poszukiwaliśmy godnego zastępstwa i uzupełniliśmy nasz line up.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-01 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Przenikające się gatunki w muzyce są powszechnym zjawiskiem a połączenie rocka i hip-hopu występuje nader często. Za najnowsze collabo na tej linii odpowiada w dużej mierze DJ Quik, który wziął właśnie na warsztat numer "Inside Out" rock'owej kapeli Spoon, pochodzący z ich wydanego w 2014 roku albumu "They Want My Soul". W nowej wersji kawałka pojawili się dodatkowo Kurupt, IamSu! oraz Boogie - jak wam się podoba taka kombinacja?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-08-05 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Nottz to jeden z moich ulubionych beatmakerów, a jego tegoroczne poczynania są wręcz nieprawdopodobne. Z tym większą radością przyjąłem wiadomość o premierze darmowego mixtape'u jego podopiecznych ze składu D.M.P. Na "Live From Early Street", bo taką nazwę nosi to wydawnictwo, znajdziecie nawijki członków ww. ekipy na bitach zarówno premierowych jak i tych, które Nottz produkował w minionych latach dla raperów takich jak m.in.: Ghostface Killah, Pusha T czy B.o.B. Szczerze polecam ten materiał absolutnie wszystkim. Banger za bangerem- sprawdźcie to!