Problem

Problem

kategorie:
dodano: 2024-06-15 22:49 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Drugi wspólny album Problema i DJ'a Quika.

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2023-11-18 18:19 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Problema.

Stream:

kategorie:
dodano: 2023-11-05 23:10 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Jasona Martina, czyli Problema.

Stream:

kategorie:
dodano: 2023-05-20 17:25 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Problema nagrany pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Tracklista:

01. I Owe Myself feat Alexandra
02. 1200 (Holding on to Your Hand) feat. Terrace Martin
03. Rugged Roads feat. MRCL
04. Come Together (I Know, I Know)
05. Frequency feat. Rei the Imperial
06. FUPAYME feat. Nate Curry
07. Agendas
08. Enter the Dark (The Story of a Snitch & A Bad Bish) feat. Rei the Imperial & SABRINA
09. Weekend Dad
10. Dying to Live feat. Dea Galore

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-05-27 15:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Xzibit Feat. Problem "Elevator" (WSHH Exclusive - Official Music Video)

Weteran Kalifornii uderza z letnim bangerem, wspierany przez uznanego lokalnie reprezentanta Compton Problema.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi:
dodano: 2017-08-06 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Po krótkim urlopie, podczas którego miałem okazję przetestować sporą ilość z wymienionych w poprzednich częściach numerów, wracamy z kolejną porcją wakacyjnej playlisty. Jak obiecałem, kontynuujemy dalej temat szeroko pojętego "nowego Westu", biorąc dziś na warsztat kawałki warte uwagi od nieco bardziej znanych szerszej publiczności zawodników, niż ci prezentowani przeze mnie w pierwszym rzucie przed dwoma tygodniami. Let's get it on!

video
dodano: 2017-03-21 20:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Tech N9ne nie zapomina o nagłaśnianiu swojego ostatniego LP, dzieląc się kolejnym klipem promującym "The Storm". Do utworu "Get Off Me" Tecca zaprosił Darreina Safrona, który zajął się zarówno rapowaną zwrotką, jak i refrenem. Drugim gościem został Problem, znany najbardziej z hitu "Like Whaaat", a także z kolaboracji z takimi raperami jak Game, Kendrick Lamar, E-40 czy Wiz Khalifa. Za produkcją bitu stoi tradycyjnie Seven.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-16 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Dokładnie tak - nagrana i wydana spontanicznie epka "Rosecrans" doczeka się pełnoprawnej wersji w postaci długogrającego LP! Wydany 20 kwietnia materiał spotkał się z tak ciepłym przyjęciem ze strony fanów jak i krytyków, że autorzy postanowili uszykować dla nas follow-up, który pojawi się na rynku jeszcze pod koniec tego roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-11 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Świeżo po premierze wspólnego EP - "Rosencrans", DJ Quik i Problem ponownie wypuszczają w świat wspólną kooperacje, tym razem jako singiel tego ostatniego, na którym przy produkcji asystuje David Blake. Numer "Fuckin Money" znajdziecie do odsłuchu w rozwinięciu.

dodano: 2016-06-10 23:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Dlaczego: Świeżo po czwartkowej premierze pierwszej części reportażu o Hub City - "Streets Of Compton", The Game wypuszcza klip do singla "Roped Off", który promuje soundtrack dokumentu i ukaże się na półkach już w najbliższy piątek, 17 czerwca. Gościnnie pojawiają się Problem i Boogie a za produkcję numeru odpowiada ekipa League Of Starz. Check it.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-08 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

JP Cali Smoov to kolejny młody artysta z Los Angeles, o którym ostatnio zrobiło się głośno na lokalnej scenie za sprawą udziału we wspólnym projekcie DJ Quik & Problem. Raper udzielił się gościnnie w kawałku "This Is Your Moment" z EP "Rosecrans", a teraz przygotowuje swoją własny materiał i ponownie zgłosił się po pomoc do Davida Blake'a. To właśnie Quik jest autorem bitu do numeru "Royal Rumble" - pierwszego singla promującego nadchodzącą epkę "Jackie Robinson", a gościnnie w kawałku udzielił się również Problem. Utwór możecie odsłuchać w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-18 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

W przerwach pomiędzy nagrywaniem dedykacji dla zmarłych Prince'a czy Afeni Shakur, a pracą nad nowym albumem ("1992"), Game wrzuca do sieci kolejny luźny singiel. W "Roped Off" Jayceon zabiera nas z powrotem do Compton w asyście dwóch innych reprezentantów Hub City (Problem i Boogie) a wyprodukowany przez League Of Starz numer brzmi trochę spotkanie przeszłości z teraźniejszością. Check it!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-20 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Gdy tylko zbliżają się ciepłe dni cała masa słuchaczy przenosi się muzycznie do Kalifornii. Tamtejsze bujające, lekkie brzmienia i chwytliwe melodie idealnie pasują do wyższych temperatur i odpoczynku. Akurat dobrze się składa, bo nadejście cieplejszych dni u nas zgrało się idealnie w czasie z premierą nowego projektu duetu Problem & DJ Quik. Po samych ksywkach już wiadomo, że ten materiał to czysty vibe Zachodniego Wybrzeża. Gościnnie pojawia się tu m.in. Wiz Khalifa i The Game.

dodano: 2015-12-22 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Trae Tha Truth przygotowuje się do wydania swojego najnowszego krążka. Premiera płyty "Tha Truth Pt. 2" została zapowiedziana na luty, a my otrzymaliśmy właśnie kolejny singiel promujący pierwowzór materiału. "Yeah Hoe" to collabo, w którym udzielił się reprezentant Compton - Problem, oraz Lil Boss. Sprawdźcie teledysk, sięgnijcie po album "Tha Truth" jeśli jeszcze tego nie zrobiliście (gościnnie na płycie m.in. Future, Rich Homie Quan, J Cole czy Dej Loaf) i czekajcie na follow-up, który pojawi się na rynku już wkrótce.

Strony